Hore
Fórum » Fotografujeme na film
 

Zaseknutá spúšť Praktica Mtl5B

citronela
2011-07-03 19:09:28+02
Ahoj,
pred pár dňami som kúpila Prakticu Mtl5b, ale pri druhom filme, po 10 fotkách sa mi zasekla spúšť. Vie mi niekto, prosím, poradiť, čo s tým? Nejaký servis v Nitre?
Moc ďakujem.
 
Iygor
2011-07-03 20:07:29+02
servis blízko Nitry: http://www.matunak.sk/
osobná skúsenosť, dá sa vybaviť aj poštou
ak by sa neoplatilo investovať do servisu mám jednu praktiku (FX), cenu dohodneme...do NR prinesiem
 
dmedia
2011-07-03 21:06:05+02
U tejto Praktiky sa to stava. Film vyber von, pootoc cievkou co sa nataca film a skus odexponovat, bezna vec.Niekedy to sposobi tato nesynchronizacia s natahovanim. Ludia dost casto nespravne a hlavne neplynulo natahuju film a ked ju nedotiahnes ani neide odexponovat.

Je to vlastnost celej mechanickej rady Practica L, MTL, PLC, VLC. Osobna skusenost .
 
dmedia
2011-07-03 21:06:38+02
Ked to nepomoze tak servis vyssie spomenuty je ok.
 
citronela
2011-07-03 21:43:20+02
príspevok od: dmedia
U tejto Praktiky sa to stava. Film vyber von, pootoc cievkou co sa nataca film a skus odexponovat, bezna vec.Niekedy to sposobi tato nesynchronizacia s natahovanim. Ludia dost casto nespravne a hlavne neplynulo natahuju film a ked ju nedotiahnes ani neide odexponovat.

Je to vlastnost celej mechanickej rady Practica L, MTL, PLC, VLC. Osobna skusenost .
Ďakujem moc za skorú odpoveď.

To všetko som spravila hneď, ale nepomohlo. Je to úplne zaseknuté. Budem ju musieť hodiť do servisu. Nemáte predstavu na koľko by to vyšlo?
Mám z toho hlavu v smútku..
 
dmedia
2011-07-03 21:59:19+02
príspevok od: citronela
Ďakujem moc za skorú odpoveď.

To všetko som spravila hneď, ale nepomohlo. Je to úplne zaseknuté. Budem ju musieť hodiť do servisu. Nemáte predstavu na koľko by to vyšlo?
Mám z toho hlavu v smútku..
Spomenuty servis nema nejake prehnane ceny, nemozem samozrejme za nich dat cenu, ale co mne robil nejake mechaniky tak od 20-30eur, zalezi od poruchy, urobi analyzu a vyjadri sa.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()