Hore
Fórum » Fotografujeme na film
 

Starý foťák Vilia Triplet 69-3 4/40

maros6666
2011-09-04 11:51:36+02
Zdravím. Chcem sa spýtať, či náhodou niekto nemá doma návod k starému komunistickému foťáku Vilia Triplet 69-3 4/40. V resp. by mi stačilo keby mi niekto vysvetlil podľa priložených fotiek a videa vysvetliť fungovanie foťáku ( zaostrovanie a pod.). Ďakujem

http://euroshare.eu/file/1424510/vilia.rar
 
putzig
2011-09-04 22:45:58+02
Sice tento aparat nevlastnim, ale mozno pomoze toto:
http://starestroje.blog.cz/1007/fotoaparat-vilia-triplet-69-3-4-40

+ tu je nejaky manual:
http://microsites.lomography.com/vilia/download/vilia_manual.pdf
 
Fatty
2011-09-05 10:11:19+02
nič zložité, máme doma tento "skvost"
zaostruje sa naslepo podla stupnice v metroch tým velkým krúžkom, clonu ovládaš zospodu kovovou páčkou (ukáže sa ti aj v hladáčiku symbol počasia - zamračené, slnečno atď.) a nejaký ten čas nastavíš krúžkom na objektíve (ten bližšie k telu)
no a spúšť je tá najväčšia páčka-stlačiť smerom dolu
 
peter bufo
2017-08-26 18:24:09+02
fotím na ten aparát tiež ho mám doma.
 
Krtko fotografom
2017-08-27 08:07:46+02
Jeeeej, moj prvy fotacik . Este stale ho mam . A ovlada sa tak, ako pise Fatty.
 
Krtko fotografom
2017-08-27 08:16:43+02
príspevok od: Krtko fotografom
Jeeeej, moj prvy fotacik . Este stale ho mam . A ovlada sa tak, ako pise Fatty.
Este doplnim, vtedy stal 400 korun, a nasi mi ho kupili v roku 1980, ked som sa prihlasil do fotografickeho kruzku.
 
2022-01-25 09:06:18+01
[b]Financie zo súkromných zdrojov pre celú SR
Pôžičku a úvery zamestnancom, firmám a jednotlivco
Ponuka pôžičky vážnym ľuďom: olgaelena0001@gmail.com

Pôžičku som hľadal niekoľko mesiacov, opakovane ma podviedli zlí veritelia, ktorí ma zničili. Snažil som sa pre nich zabiť. Pretože som musel zaplatiť dlhy a účty. Myslel som, že je to za mnou, už nemám zmysel života. Ale našťastie som videl svedectvo mnohých ľudí o tejto pani Anna Turačová, tak som ju kontaktoval, aby som získal pôžičku na vyrovnanie mojich dlhov a realizáciu môjho projektu, a ona mi zaplatila veľké sumy. Práve s pani Anna Turačová sa mi zmenil život, opäť sa usmievam. Pani Anna Turačová, ktorá je veľkorysá, jednoduchá a veľmi chápavá osoba. Dajte si pozor na falošných veriteľov, pretože v skutočnosti existujú individuálni veritelia ako táto pani. V prípade žiadosti o pôžičku medzi jednotlivcami pošlite e-mail priamo na túto Anna Turačová, ktorá ma uspokojila do 24 hodín. Je to súkromná osoba a nie zahraničná podvodníčka. Vďaka nej môžem žiť dnes a budem jej vďačný celý život. čo mi umožnilo pokračovať v práci. Bolo by mi veľmi nevďačné, keby som tejto pani na internete nezablahoželal k tomu, že môže pomôcť iným, ktorí potrebujú pôžičku alebo majú finančný problém. Kontaktujte pani na jej E-mail: olgaelena0001@gmail.com
[/b]
 
kamik
2022-01-25 11:55:16+01
príspevok od:
[b]Financie zo súkromných zdrojov pre celú SR
Pôžičku a úvery zamestnancom, firmám a jednotlivco
Ponuka pôžičky vážnym ľuďom: olgaelena0001@gmail.com

Pôžičku som hľadal niekoľko mesiacov, opakovane ma podviedli zlí veritelia, ktorí ma zničili. Snažil som sa pre nich zabiť. Pretože som musel zaplatiť dlhy a účty. Myslel som, že je to za mnou, už nemám zmysel života. Ale našťastie som videl svedectvo mnohých ľudí o tejto pani Anna Turačová, tak som ju kontaktoval, aby som získal pôžičku na vyrovnanie mojich dlhov a realizáciu môjho projektu, a ona mi zaplatila veľké sumy. Práve s pani Anna Turačová sa mi zmenil život, opäť sa usmievam. Pani Anna Turačová, ktorá je veľkorysá, jednoduchá a veľmi chápavá osoba. Dajte si pozor na falošných veriteľov, pretože v skutočnosti existujú individuálni veritelia ako táto pani. V prípade žiadosti o pôžičku medzi jednotlivcami pošlite e-mail priamo na túto Anna Turačová, ktorá ma uspokojila do 24 hodín. Je to súkromná osoba a nie zahraničná podvodníčka. Vďaka nej môžem žiť dnes a budem jej vďačný celý život. čo mi umožnilo pokračovať v práci. Bolo by mi veľmi nevďačné, keby som tejto pani na internete nezablahoželal k tomu, že môže pomôcť iným, ktorí potrebujú pôžičku alebo majú finančný problém. Kontaktujte pani na jej E-mail: olgaelena0001@gmail.com
[/b]
Škaredá hnusna piča!
 
gytheio
2022-01-25 13:42:51+01
príspevok od: kamik
Škaredá hnusna piča!
🤣 ty si to vyriesil.
 
pittoo
2022-01-26 18:47:44+01
príspevok od: kamik
Škaredá hnusna piča!
Keď admin je neschopný, tak hlas ľudu zavelí
 
pittoo
2022-01-26 18:51:35+01
je tu bordel ako vsade na komercnych weboch ale coskoro to skonci
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()