Hore
Fórum » Fotografujeme na film
 

Fotoaparát na film pre začiatočníčku

Verona
2012-01-14 21:03:04+01
ahoj,

veľmi ma láka fotenie na kinofilm, tak sa pýtam, kde v BA, zoženiem za pomerne lacný peniaz slušný foťáčik, s ktorým sa naučím aké také základy.
všetky možné internetové bazáry som už prebrázdila a tam mnohé ponuky začínajú niekde pri 100 eurách, čo mi príde ako počiatočná investícia zbytočne veľa.
ďakujem
 
Marcel Rebro
2012-01-14 21:11:18+01
príspevok od: Verona
ahoj,

veľmi ma láka fotenie na kinofilm, tak sa pýtam, kde v BA, zoženiem za pomerne lacný peniaz slušný foťáčik, s ktorým sa naučím aké také základy.
všetky možné internetové bazáry som už prebrázdila a tam mnohé ponuky začínajú niekde pri 100 eurách, čo mi príde ako počiatočná investícia zbytočne veľa.
ďakujem
ak to myslis vazne (s kinofilmovanim) nejaky ti za kofolu poziciam ... Nikon F75 napr
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2012-01-14 21:14:47+01
Zaujimave, ja som len za posledny mesiac videl aspon tri AF Canony na film do 35€.
 
seifi
2012-01-14 21:15:31+01
príspevok od: Verona
ahoj,

veľmi ma láka fotenie na kinofilm, tak sa pýtam, kde v BA, zoženiem za pomerne lacný peniaz slušný foťáčik, s ktorým sa naučím aké také základy.
všetky možné internetové bazáry som už prebrázdila a tam mnohé ponuky začínajú niekde pri 100 eurách, čo mi príde ako počiatočná investícia zbytočne veľa.
ďakujem
no za menej sa to neoplatí, za 100 si kúpiš jeden lepší filter, tak radšej ta zrkadlovka nech zostane pre vnúčata na pamiatku, na čo sa to niekedy fotilo;
treba popozerať tu na bazari a na Bazos.sk, poprípade Paladix.cz; Zenit TTL bola minule za 20,-
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()