Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Je toto foto zlej TK

copino
2008-09-23 10:56:41+02
je ostrené na okále a je to v poriadku. Zaujíma ma Váš názor, pretože je ostrené tam kde má byť a recetore Vážky sú v poriadku. Majster makra fotograf77 nie je toho názoru, tak by ma zaujímalo, že či je to fakt zlééé. Má vytvorený komplex voči mne, za to, že má nedocenené makrá odo mňa na inom fotoportále. http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/foto-galeria/?action=showPhoto&id=27102 Ďakujem za Váš názor
 
quintes
2008-09-23 11:03:10+02
a kde je tvoje foto?
 
2008-09-23 11:09:25+02
podla mna je to ostre, a je to ostre tam kde to ma byt a vyrezom fotka nestratila na kvalite...
 
Albedo
2008-09-23 11:20:33+02
samozrejme, ze je ta TK vyborna. co si myslia ostatni, na to sa vyprdni a fot dalej, predovsetkym preto, ze ta to bavi...
 
quintes
2008-09-23 14:44:22+02
aha už som videl.. Sorry za ten príspevok pred tým :-) ale v robote som len cez mobil na nete a to je nič moc.. Neviem, nechcem prilievat olej do ohňa, ale keby som videl orig fotku tak potom by sa mohla viesť debata o výreze.. Ale tk je podľa mňa v poho, a o výreze čiže aj kompo sa asi nemá zmysel baviť keďže si asi chcel tou fotkou niečo povedať tak ako každý kto fotí :-) a nikde nie je písané aké presné pravidlá musí mať makro fotka.. Môj názor.. A vyjadrovať sa k vašej diskusii s fotografom77 asi nemá zmysel :-) na vivo.sk dávajú aj bany?
 
copino
2008-09-23 19:32:44+02
príspevok od: quintes
a kde je tvoje foto?
ake foto?
 
copino
2008-09-23 19:35:09+02
príspevok od: copino
ake foto?
uz si ho tusim nasiel, dal som odkaz. Som si nevsimol, ze su tu prispevky radene trochu inaksie
 
copino
2008-09-23 19:37:38+02
co sa tyka viva, dostal som ban, za to, za co som ho uz raz dostal. Urobil som chybu a uz som bol za nu potrestany. Admin tam nema prehlad o tom, komu dava bany a ked Ta niekto nabonzuje za skoro rok staru vec, tak to tam aj tak vyzera
 
2008-09-23 19:39:25+02
príspevok od: copino
co sa tyka viva, dostal som ban, za to, za co som ho uz raz dostal. Urobil som chybu a uz som bol za nu potrestany. Admin tam nema prehlad o tom, komu dava bany a ked Ta niekto nabonzuje za skoro rok staru vec, tak to tam aj tak vyzera
mna skor mrzi ze si prestal sem chodit a sem davat fotky...len sem tam sa ukazes :(
 
copino
2008-09-23 20:54:33+02
príspevok od:
mna skor mrzi ze si prestal sem chodit a sem davat fotky...len sem tam sa ukazes :(
nemal som nejako casu, na vivo som chodil uz par rokov a tu som istu dobu pravidelne tiez bol. V poslednej dobe som tu len raz za cas dal nejake to foto, pridam teraz viac foto. Aj casu uz bude viac. Skoro je uz tma, tak budem vysedavat pri PC. Vela roboty doma okolo domu bolo
 
2008-09-23 20:56:13+02
príspevok od: copino
nemal som nejako casu, na vivo som chodil uz par rokov a tu som istu dobu pravidelne tiez bol. V poslednej dobe som tu len raz za cas dal nejake to foto, pridam teraz viac foto. Aj casu uz bude viac. Skoro je uz tma, tak budem vysedavat pri PC. Vela roboty doma okolo domu bolo
oki, super...ten kukla sa ti vyliahlo na jar? kua vidis ako dlho sme nekecali :) ten hruskovy motyl ci co to bolo?
 
copino
2008-09-23 21:50:12+02
no, veru vyliahlo sa toho neurekom, len som nejako nestihol to pofotit. Liahlo sa to vsetko, ked som nebol doma a pokial som prisiel, tak uz to lietalo po svete. Vsak nejake tie fotky su, spracujem a casom daco popridavam



 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()