Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

fotografovanie deti na ulici

kynes
kynes 2008-11-13 20:11:00+01
V reakcii k mojej fotografii "pri_hre" napisal Sawyer: "to dieta akoby zhrozene kricalo: MAMIIII PEDOFIIL MA FOTIII!..." O par minut neskor a par metrov dalej som zbadal dve diavcatka v ruzovom, ako povyse ambasady USA hladkaju vystavene plagaty somarikov v zivotnej velkosti. Tak som si ich tiez odfotil (foto pribudne ak dostanem suhlas na publikovanie). Nato ku mne prisla ich mamina a opytala sa, ci fotim jej deti, ze teda nevyzeram ako uchylak a ci by som jej potom tie fotky nemohol poslat. Jasne ze som suhlasil, ale ten vyraz "nevyzerate ako uchylak" vo mne rezonuje este dnes. Pytam sa teda: Aky je teda vas postoj k nahodnemu fotografovaniu deti? Pripadne ake su vase skusenosti?
 
lucia_ve
2017-07-20 09:59:25+02
mne by fotenie mojich deti vadilo a beriem to zas opacne- ak si niekto chce fotit moje deti, ma sa najprv spytat a nie, ze fotim pokial mi nikto nic nepovie. mne by vadilo, keby si niekto foti i mna, nieto este deti. takisto ani ja nefotim cudzie deti, a to uz ani nehovorim o pridavani takychto fotiek na socialne siete
 
acton
2017-07-21 04:22:02+02
V Anglicku aj Nemecku je trestne fotografovat deti na ulici a uz som musel mazat fotografie vo fotaku, hlavne v Anglicku su dost alergicky na to, tam je lepsie sa ani nepytat ci mozete nejake dieta fotografovat a dokonca ked aj fotografujem deti na svadbe sa blbo citim.
Pre mna je zvlastne aj to, ze sem vela ludi bez zabran dava fotografie svojich deti.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()