Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Silne fotografie

nariecnik
nariecnik 2013-05-11 13:13:04+02
Co vravite na taketo fotografie ? http://diva.aktuality.sk/clanok/37510/manzelka-mu-zomierala-na-rakovinu-napriek-tomu-zachytil-krasu-ich-dni-az-do-konca/
 
blahoslav J B Art
2013-05-12 12:55:39+02
My máme silné fotky jak hovado,
každý ich kuká celý deň od rána
a potom všetci zblbnutí rad radom,
dokola naj naj na na na na naj naj
 
JohnNewton
2013-05-12 13:34:29+02
príspevok od: Filip Bucher
prepac neviem sa ti vyjadrit k tomuto absolutne nechapem co si napisal. Nechcem stebou bojovat... skôr viest konštruktivnu diskusiu...
To asi nepôjde, narazil si na predpojatosť a vieru vo vlastnú neomylnosť
 
PauliePaulie
2013-05-12 14:26:00+02
Smutne fotky, az moc. Emocie su jedna vec, ale toto uz je az otravne. Vystrasi to cloveka.
 
Akelan
2013-05-12 19:17:27+02
príspevok od: Filip Bucher
prepac neviem sa ti vyjadrit k tomuto absolutne nechapem co si napisal. Nechcem stebou bojovat... skôr viest konštruktivnu diskusiu...
V pohode, ja sa možno zvyknem vyjadrovať trochu vyhranenejšie, ale to neznamená, že začnem nadávať, alebo niečo podobné , len ma proste život naučil posudzovať isté veci na základe elementárnej logiky, ktorá platí vždy... Ja som len napísal svoj názor a za tým slovo "bodka" ak sa dobre pamätám, čo znamená, že to je môj nemenný názor, takisto ako niekto iný môže mať názor úplne opačný. Názory ľudí sa meniť nedajú a keď počujem slovo "diskusia", tak odchádzam, či je to v práci, alebo v iných sférach života... Nič v zlom, dobré svetlo prajem.
 
Filip Bucher
2013-05-12 20:07:18+02
príspevok od: Akelan
V pohode, ja sa možno zvyknem vyjadrovať trochu vyhranenejšie, ale to neznamená, že začnem nadávať, alebo niečo podobné , len ma proste život naučil posudzovať isté veci na základe elementárnej logiky, ktorá platí vždy... Ja som len napísal svoj názor a za tým slovo "bodka" ak sa dobre pamätám, čo znamená, že to je môj nemenný názor, takisto ako niekto iný môže mať názor úplne opačný. Názory ľudí sa meniť nedajú a keď počujem slovo "diskusia", tak odchádzam, či je to v práci, alebo v iných sférach života... Nič v zlom, dobré svetlo prajem.
zajimavy postoj... mozno niekedy ked dostanes viac faktov, viac info by bolo fajn svoj nazor prehodnotit... lebo vedsinov to byva opacne... ze ludia su zadubeny a nechcu pocut o zmene svojho nazoru nic... a zivotom sa naucia pocuvat ludi a komunikovat ale tak neviem ake mas zivotne skusenosti dobre svetlo aj tebe.
 
total empty
2013-05-12 20:26:46+02
príspevok od: Akelan
V pohode, ja sa možno zvyknem vyjadrovať trochu vyhranenejšie, ale to neznamená, že začnem nadávať, alebo niečo podobné , len ma proste život naučil posudzovať isté veci na základe elementárnej logiky, ktorá platí vždy... Ja som len napísal svoj názor a za tým slovo "bodka" ak sa dobre pamätám, čo znamená, že to je môj nemenný názor, takisto ako niekto iný môže mať názor úplne opačný. Názory ľudí sa meniť nedajú a keď počujem slovo "diskusia", tak odchádzam, či je to v práci, alebo v iných sférach života... Nič v zlom, dobré svetlo prajem.
.."že to je môj nemenný názor.."
Ja zase poznám také , že "len hlupák nemení svoje názori".
A to som nepovedal ja, ale môžem potvrdiť,že tento výrok je pravdivý.
 
Akelan
2013-05-12 21:12:57+02
príspevok od: total empty
.."že to je môj nemenný názor.."
Ja zase poznám také , že "len hlupák nemení svoje názori".
A to som nepovedal ja, ale môžem potvrdiť,že tento výrok je pravdivý.
Písal som už reakciu na predošlý príspevok Filipa Buchera, keď ma vyhodilo z ephoto a vidím, že ani teraz nenabehla, takže v skratke: Ja som písal o ľuďoch, skutočných ľuďoch, Filip píše o ovciach, je to také verejné tabu (aj keď badám, že v poslednom čase už viac pretraktované, ako v minulosti), ale ja mám medzi týmito dvoma pojmami hrubú čiaru. Aj to čo si ty napísal, je všeobecná "múdrosť" prijímaná väčšinou (a takýchto všeobecných "múdrostí" je celá kopa, že áno ) a väčšina sa inak nazýva aj .... . Mimochodom, ak sa trochu poobzeráš okolo seba, kde žijeme a potom si skúsiš dokázať platnosť toho tvojho "len hlupák nemení svoje názori", tak zákonite musíš prísť na "jisté nesrovnalosti" ...
 
quintes
2013-05-12 21:28:48+02
opakujem sa, už se perou?
 
Akelan
2013-05-13 00:39:51+02
príspevok od: quintes
opakujem sa, už se perou?
Nežartuj, len tu tak plkáme...
 
JohnNewton
2013-05-13 07:43:03+02
príspevok od: Akelan
Písal som už reakciu na predošlý príspevok Filipa Buchera, keď ma vyhodilo z ephoto a vidím, že ani teraz nenabehla, takže v skratke: Ja som písal o ľuďoch, skutočných ľuďoch, Filip píše o ovciach, je to také verejné tabu (aj keď badám, že v poslednom čase už viac pretraktované, ako v minulosti), ale ja mám medzi týmito dvoma pojmami hrubú čiaru. Aj to čo si ty napísal, je všeobecná "múdrosť" prijímaná väčšinou (a takýchto všeobecných "múdrostí" je celá kopa, že áno ) a väčšina sa inak nazýva aj .... . Mimochodom, ak sa trochu poobzeráš okolo seba, kde žijeme a potom si skúsiš dokázať platnosť toho tvojho "len hlupák nemení svoje názori", tak zákonite musíš prísť na "jisté nesrovnalosti" ...
Už som to pochopil, na základe Tvojej "elementárnej logiky" :

Akelan-človek, skutočný človek
Ostatní-ovce (majú iný nazor ako Akelan)

Ďalší koment je zbytočný

 
Akelan
2013-05-13 09:38:54+02
príspevok od: JohnNewton
Už som to pochopil, na základe Tvojej "elementárnej logiky" :

Akelan-človek, skutočný človek
Ostatní-ovce (majú iný nazor ako Akelan)

Ďalší koment je zbytočný

Vraj pochopil... . Už to nechajte chlapci, podobných "diskusií" mám za sebou milión a viem skôr, čo napíšete, ako to vôbec napíšete , každý si je svojich "názorov" a "pochopení" pánom. Nech sa darí.
 
dur0
2013-05-13 10:34:14+02
Klasik povedal, ze gýč je svet zbavený hovna, ked sa pozrieme do galerie, tak vacsinou vidim krasnu mladu modelku, cistu prirodu, nove auto, male zdrave deti, svadobne fotky, ...
 
JohnNewton
2013-05-13 11:52:50+02
príspevok od: dur0
Klasik povedal, ze gýč je svet zbavený hovna, ked sa pozrieme do galerie, tak vacsinou vidim krasnu mladu modelku, cistu prirodu, nove auto, male zdrave deti, svadobne fotky, ...
Niečo pravdy na tom je, ale zobrazovnie len negatív nášho sveta by mohlo byť veľmi depresívne
 
JohnNewton
2013-05-13 12:08:36+02
príspevok od: Akelan
Vraj pochopil... . Už to nechajte chlapci, podobných "diskusií" mám za sebou milión a viem skôr, čo napíšete, ako to vôbec napíšete , každý si je svojich "názorov" a "pochopení" pánom. Nech sa darí.
Máš slkon používať expesívne výrazy . Milión diskusií, 10 denne, 279 rokov života
 
Natal
2013-05-27 22:08:01+02
príspevok od: Akelan
Prepáč, mám už niečo odžité na to, aby som si robil názor na základe takýchto talafatiek a ospravedlňovanie úbohosti iných posúvaním hraníc vlastného presvedčenia tiež nepraktikujem...
sám si úbohý
 
prettydash
2013-05-28 14:28:49+02
tohle tak hezké vyjádření lásky. Moc se mi to líbí. Velice dojemný příběh.
 
panpriatel
2013-05-29 08:19:44+02
príspevok od: JohnNewton
Niečo pravdy na tom je, ale zobrazovnie len negatív nášho sveta by mohlo byť veľmi depresívne
a to by mohlo rusit robotnicku triedu od prace.
tak to teda nie! zakazat! depresiu zakazat!
 
JohnNewton
2013-05-29 08:44:38+02
príspevok od: panpriatel
a to by mohlo rusit robotnicku triedu od prace.
tak to teda nie! zakazat! depresiu zakazat!
Čiže zakázať optimizmus a hľadanie toho lepšieho vo svete ?
 
keko
2013-05-29 09:23:26+02
príspevok od: JohnNewton
Niečo pravdy na tom je, ale zobrazovnie len negatív nášho sveta by mohlo byť veľmi depresívne
Konecne debata filmoch
(Negativy bezne prezeram a depresivne sa mi zdaju iba ked ich moc vyvolam - teda ked su uplne cierne.)
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()