Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

svadobna fotografia Tatranska Lomnica

valec86
2013-05-31 07:03:36+02
Ahojte. znamemu idem fotit ako Kosican do Tatranskej Lomnice malu svadbu. Predsvadobne fotky sme mali naplanovane v Kvetnici nedaleko Popradu, no ked sa pozeram z okna, nevidim to ruzovo. Ziju v anglicku a dojdu sa iba zosobasit do Tatier, cize sa samotnej svadbe vobec nevenovali. Nenapada vas nejake miesto - pre klienta ktory ani poriadne nevie co chce v Tatr. Lomnici, popr Smokovci na predsvadobne fotky?
dakujem za kazdy tip, blbe poznamky prosim vynechajte, nato je tu tem az az
 
daze
2013-05-31 08:35:36+02
Chod do tej Kvetnice, nebudes lutovat.
 
velecky
2013-05-31 08:47:24+02
golfový rezort Black Stork vo Veľkej Lomnici. www.golftatry.sk. Už túto sobotu?
 
sherpa
2013-05-31 09:29:14+02
v Lomnici mozes skusit park s fontanou, besiedka v parku, pri potociku, pozadie kopce, Grand hotel, pripadne este vlakova stanica......v dazdi to bude ale vsetko sive....
v Smokoci mozes skusit park pod Grand hotelom, kostolik nad Grand hotelom, pripadne park pri Grand Palace so soachmi z dreva a malym jazierkom,
ak ste pojazdni a mate cas, da sa este skusit Strbske pleso {jazero a okolie}s panoramami....ak tam bude lepsie svetlo a nie dazd.....
 
velecky
2013-05-31 09:46:59+02
ak ešte môžem poradiť možno by sa dalo dohodnúť s hradom v Kežmarku, je priamo v meste, dobrý prísptup autom, aj za dažďa sa dá schovať vnútri alebo nádvorie... V Mlynici zas bolo (možno stále je) múzeum veteránov, áut, v bývalom evanjelickom kostole. A vo Veľkej Lomnici zas múzeum vozov, konských povozov, kočov. Tiež dobrá alternatíva pre dážď.
 
valec86
2013-05-31 10:14:59+02
dakujem velmi pekne za rady, v Kvetnici som uz raz fotil a fotky mi vysli ok, exterier by som uz nejaky vymyslel, bojim sa len toho ze bude liat, tak im dam este alternativy interiera. dakujem za ochotu vazim si to
 
1970
2013-05-31 11:30:53+02
Priamo v Lomnici toho az tak vela fotogenickeho nie je, asi fakt najlepsi je ten centralny park s fontanou, je udrziavany, da sa... V blizkom okoli radsej odporucam historicke namestie v Spisskej Sobote, prip. park pred kastielom v Strazkach. Velmi pekne udrziavane parky v kupeloch Ruzbachy... ale to uz je dost od ruky
 
valec86
2013-05-31 12:36:28+02
dik navrhnem aj to
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()