Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Peter Cakovsky zo Zarnovice sa stal europskym fotografom roka

j.a.r.o.
2017-04-14 12:45:24+02
Neviem, či to tu už bolo spomenuté:
https://refresher.sk/42382-Slovensky-fotograf-Peter-Cakovsky-zo-Zarnovice-sa-stal-europskym-fotografom-roka
 
Fatty
2017-04-14 12:57:56+02
fotograf, hej? to ako vážne?
 
zlate.slnko
2017-04-14 13:31:36+02
príspevok od: j.a.r.o.
Neviem, či to tu už bolo spomenuté:
https://refresher.sk/42382-Slovensky-fotograf-Peter-Cakovsky-zo-Zarnovice-sa-stal-europskym-fotografom-roka
Vďaka za info. Tento jeho úspech ma veľmi teší. Sledujem jeho tvorbu už niekoľko rokov a naozaj je špička v tom, čo vymýšľa a robí.
 
Bpali
2017-04-14 13:38:53+02
tiey sledujem jeho tvorbu uz roky a gratulujem..a som rad,ze robi dobre meno slovensku
 
kwido
2017-04-14 14:23:12+02
je to nejake dopletene ,, photoshop = fotograf ,, cim viac photoshop tym viac fotograf .
Obrazky robi pekne to ano . ale fotograf ?
 
šereda
2017-04-14 20:29:53+02
má talent na photoshop a má to myšlienku ... trocha mi len chýba spojenie 3D grafiky s fotografiou ... tam sa dejú zázraky

http://www.cgsociety.org/
 
zvonec
2017-04-15 01:07:59+02
príspevok od: šereda
má talent na photoshop a má to myšlienku ... trocha mi len chýba spojenie 3D grafiky s fotografiou ... tam sa dejú zázraky

http://www.cgsociety.org/
Presne tak, treba to jednaoznacne ocenit.. Nech sa mu dobre dari...
 
Cako
ocenenie redakciou 2017-04-15 10:58:17+02
príspevok od: Fatty
fotograf, hej? to ako vážne?
jasne, dnes uz je digitalna doba vidis to
 
j.a.r.o.
2017-04-15 12:30:24+02
príspevok od: Cako
jasne, dnes uz je digitalna doba vidis to
Gratulujem k oceneniu!!!
 
Budy
2017-04-15 14:08:03+02
Som úprimne sklamaný z tohto foto-portálu, ako sa spoplatnil klesol celkovo počet článkov pribudlo produkových reklám, ale keď našinec dosiahne naozaj medzinárodný úspech a európske prvenstvo, tak ani po dvoch týždňoch tu nie je o tom zmienka. Myslím že tu nie je na mieste posudzovať, ako a čo fotí a koľko hodín potom presedí za Photoshopom, ale samotnú tvorbu, ktorá má čo povedať zbiera úspech po svete a predstavte si má v rámci digitálnej-fotografie svoju kategóriu a teda i miesto.Petrovi som už skôr zablahoželal je skutočne profík vo svojom fachu. Prajem mu veľa úspechov a aktuálne skoré zotavenie.
 
šereda
2017-04-15 15:30:04+02
príspevok od: Budy
Som úprimne sklamaný z tohto foto-portálu, ako sa spoplatnil klesol celkovo počet článkov pribudlo produkových reklám, ale keď našinec dosiahne naozaj medzinárodný úspech a európske prvenstvo, tak ani po dvoch týždňoch tu nie je o tom zmienka. Myslím že tu nie je na mieste posudzovať, ako a čo fotí a koľko hodín potom presedí za Photoshopom, ale samotnú tvorbu, ktorá má čo povedať zbiera úspech po svete a predstavte si má v rámci digitálnej-fotografie svoju kategóriu a teda i miesto.Petrovi som už skôr zablahoželal je skutočne profík vo svojom fachu. Prajem mu veľa úspechov a aktuálne skoré zotavenie.
ephoto nemá asi o všetkom prehlad, treba kupovať ak je za čo aj periodiká, dá sa uvažovať či sú to vyhodené peniaze či nie, nevrátia sa vám a ešte musíte investovať peniaze do sútaží a rôznych spolkov ........
 
Fatty
2017-04-15 15:47:53+02
príspevok od: Budy
Som úprimne sklamaný z tohto foto-portálu, ako sa spoplatnil klesol celkovo počet článkov pribudlo produkových reklám, ale keď našinec dosiahne naozaj medzinárodný úspech a európske prvenstvo, tak ani po dvoch týždňoch tu nie je o tom zmienka. Myslím že tu nie je na mieste posudzovať, ako a čo fotí a koľko hodín potom presedí za Photoshopom, ale samotnú tvorbu, ktorá má čo povedať zbiera úspech po svete a predstavte si má v rámci digitálnej-fotografie svoju kategóriu a teda i miesto.Petrovi som už skôr zablahoželal je skutočne profík vo svojom fachu. Prajem mu veľa úspechov a aktuálne skoré zotavenie.
ja som úprimne znudený z jeho výtvorov, nič v zlom
neviem si pomôcť ale nedokáže ma to zaujať
jediné čo sa na tom fakt dá pochváliť je skoro bezchybné technické prevedenie
ale... nie je to málo?
 
šereda
2017-04-15 17:09:49+02
kupujem Digitální foto ktoré má úroveň stačí vám asi 8 euro mesačne a sklamaný nebudete..... tu sa namotáva najmä na staré sklá, Digitální foto fičí na všetkom od svetových autorov, šport, street, fotoprojekty, krajina, underwater atď. a sú tam naozaj kvalitné fotografie, radosť pozerať v tomto je ephoto ďalejko za opicami, ešte aj technické problémy preto pevne dúfam že nedopadne ako Vivo
 
Fatty
2017-04-15 21:22:01+02
príspevok od: šereda
kupujem Digitální foto ktoré má úroveň stačí vám asi 8 euro mesačne a sklamaný nebudete..... tu sa namotáva najmä na staré sklá, Digitální foto fičí na všetkom od svetových autorov, šport, street, fotoprojekty, krajina, underwater atď. a sú tam naozaj kvalitné fotografie, radosť pozerať v tomto je ephoto ďalejko za opicami, ešte aj technické problémy preto pevne dúfam že nedopadne ako Vivo
Digitální Foto? ale no taaak kúpte si napríklad jedno číslo "European Photography" a pochopíte o čom je fotografia
 
trnavsky
2017-04-16 06:05:56+02
príspevok od: kwido
je to nejake dopletene ,, photoshop = fotograf ,, cim viac photoshop tym viac fotograf .
Obrazky robi pekne to ano . ale fotograf ?
Kedysi om sledoval tu diskuie a vtedy všetky fotky čo použil v tých obrazoch boli jeho.
 
lacoslav
2017-04-16 10:51:13+02
príspevok od: Fatty
ja som úprimne znudený z jeho výtvorov, nič v zlom
neviem si pomôcť ale nedokáže ma to zaujať
jediné čo sa na tom fakt dá pochváliť je skoro bezchybné technické prevedenie
ale... nie je to málo?
Tak to nepozeraj.
 
Paulie
2017-04-16 10:59:05+02
príspevok od: kwido
je to nejake dopletene ,, photoshop = fotograf ,, cim viac photoshop tym viac fotograf .
Obrazky robi pekne to ano . ale fotograf ?
Celkom rád by som si pozrel Vašu tvorbu, pán fotograf.
 
Cako
ocenenie redakciou 2017-04-16 11:46:53+02
príspevok od: Budy
Som úprimne sklamaný z tohto foto-portálu, ako sa spoplatnil klesol celkovo počet článkov pribudlo produkových reklám, ale keď našinec dosiahne naozaj medzinárodný úspech a európske prvenstvo, tak ani po dvoch týždňoch tu nie je o tom zmienka. Myslím že tu nie je na mieste posudzovať, ako a čo fotí a koľko hodín potom presedí za Photoshopom, ale samotnú tvorbu, ktorá má čo povedať zbiera úspech po svete a predstavte si má v rámci digitálnej-fotografie svoju kategóriu a teda i miesto.Petrovi som už skôr zablahoželal je skutočne profík vo svojom fachu. Prajem mu veľa úspechov a aktuálne skoré zotavenie.
Dík Budy
 
šereda
2017-04-16 14:24:07+02
príspevok od: Fatty
Digitální Foto? ale no taaak kúpte si napríklad jedno číslo "European Photography" a pochopíte o čom je fotografia
tak a o com toci European Photography 25 EUR je dost tak nech sa to oplati .....Digitální Foto je OK .. nie vsetko a vzdy ale inak je super a mne sadol ten casak ako rit na serbel
 
blahoslav J B Art
2017-04-16 16:52:05+02
Cakovi gratulujem, aj ked podobna tvorba ma neoslovuje
 
Strana 1 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()