Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Peter Cakovsky zo Zarnovice sa stal europskym fotografom roka

j.a.r.o.
j.a.r.o. 2017-04-14 12:45:24+02
Neviem, či to tu už bolo spomenuté:
https://refresher.sk/42382-Slovensky-fotograf-Peter-Cakovsky-zo-Zarnovice-sa-stal-europskym-fotografom-roka
 
Peter Svoboda
ocenenie redakciou 2017-04-22 11:39:55+02
príspevok od: Marcel Rebro
Úprimne gratulujem Peťo. A dovolím si doplniť, že ďalší Peťo (Svoboda) získal prvé miesto v kategórii krajina ...
Ďakujem Marcel za spomenutie aj mojej zlatej , Petrovi veľká gratulácia, je to veľmi talentovaný chalan a už roky tvrdím, že je top vo svojom žánre, nie len u nás..
Ináč odovzdávanie cien bol veľmi emotívny zážitok pre mňa.
Je veľmi príjemné zažiť, ako sa európski špičkoví fotografi úprimne s tebou tešia.. a naše malé Slovensko obstálo v tejto silnej konkurencii fantasticky..
 
Cako
ocenenie redakciou 2017-04-22 12:25:33+02
príspevok od: Jerry C.
Už som blahoželal na FB,ale rád vyjadrím svoju radosť nad Tvojím úspechom aj tu...kde som Ťa objavil
Hovoril som Ti ,že treba vytrvať a ísť svojou cestou a úspech sa dostaví... som rád,že som mal pravdu.
Srdečne blahoželám Peťo !!!
Ďakujem Jerry! Jaj kde sú tie časy starého ephota... A moje montáže, kedy som pridával snáď každý týždeň dve práce a čakal ako budú ľudia šomrať že to nie je fotka.
 
zvonec
2017-04-22 18:01:42+02
príspevok od: Peter Svoboda
Ďakujem Marcel za spomenutie aj mojej zlatej , Petrovi veľká gratulácia, je to veľmi talentovaný chalan a už roky tvrdím, že je top vo svojom žánre, nie len u nás..
Ináč odovzdávanie cien bol veľmi emotívny zážitok pre mňa.
Je veľmi príjemné zažiť, ako sa európski špičkoví fotografi úprimne s tebou tešia.. a naše malé Slovensko obstálo v tejto silnej konkurencii fantasticky..
Peter, uprimna gratulacia samozrejme aj Tebe. A vdaka za inspiraciu pri pozerani Tvojich fotiek... Vsetko dobre...
 
Peter Svoboda
ocenenie redakciou 2017-04-23 16:31:43+02
príspevok od: zvonec
Peter, uprimna gratulacia samozrejme aj Tebe. A vdaka za inspiraciu pri pozerani Tvojich fotiek... Vsetko dobre...
Ďakujem Ti veľmi pekne Všetko najs prajem aj ja Tebe.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()