Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

Atelier na prenajom v Nitre?

kirk
2010-05-25 22:46:38+02
Dobrý večer. Som z okolia Nitry a potreboval by som prenajať ateliér na fotenie a to najlepšie v Nitre. Viem, že v BA také ateliéry existujú. Keby náhodou niekto vedel o takomto ateliéri aj v Nitre bol by som mu vďačný keby napísal nejaký kontakt alebo prípadne adresu. Potrebujem ho len na pár hodín. Chcel by som spraviť pekné fotky kamoške. Vopred ďakujem.
 
Granko
2010-05-25 23:09:32+02
http://www.ephoto.sk/uzivatelska-sekcia/forum/?action=showComments&id=2389&action2=showComment&commentId=36022#comments36022
 
kirk
2010-05-26 00:10:25+02
Ďakujem za odkaz. Ja som našiel nejaký Ateliér Nitra?!? Ak si dám ich stránku www.atelier-nitra.sk presmeruje ma to na stránku facebooku. Sú tam síce kontakty. Skúsim im zajtra zavolať. Náhodou tu nemá niekto s nimi skúsenosti?
 
WildSammy
2010-05-26 00:16:05+02
príspevok od: kirk
Ďakujem za odkaz. Ja som našiel nejaký Ateliér Nitra?!? Ak si dám ich stránku www.atelier-nitra.sk presmeruje ma to na stránku facebooku. Sú tam síce kontakty. Skúsim im zajtra zavolať. Náhodou tu nemá niekto s nimi skúsenosti?
Viem aj ja o tom atelieri. Jedine co vsak viem, ze je to daka novinka v Nitre, ale este som tam nebol. Pridal som sa medzi ich fanusikov na FB a poslali mi pozvanku na opening party, ktora tam bola dnes. Ja som tam vsak neprisiel, lebo som nemal cas. Kadopadne nam daj vediet, ze co si zistil ak tam budes volat. Mna by to tiez zaujimalo.
 
kirk
2010-05-26 10:58:20+02
Dnes ráno som im volal a zdvihol to nejaký chlapík. Ceny majú dobré a zdá sa, že aj zariadenie. Veru pôjdem sa tam pozrieť. Dajte mi vedieť ak by ešte náhodou niekto vedel o inom ateliéry na prenájom v Nitre, aby som mal na výber.
 
jozefff
2010-05-27 18:38:11+02
cawte, ja som tam bol uz fotit a mozem len odporucit. maju k dispozicii dobru techniku a priestor je dost velky. ochota nechybala, takze SPOKOJNOST :) jedina vec - nemaju funkcnu webovu stranku, ja som ich kontakt nasiel na reklame na aute.
 
WildSammy
2010-05-27 20:21:51+02
zaujimave, ako to prenajimaju? na hodiny, ci ako? aj zalohu treba zlozit?
 
jozefff
2010-05-28 08:55:57+02
ano, plati sa na hodiny, a je potrebne zlozit aj zalohu, tu ti samozrejme potom vratia.
 
kirk
2010-05-28 12:19:28+02
príspevok od: WildSammy
zaujimave, ako to prenajimaju? na hodiny, ci ako? aj zalohu treba zlozit?
Ja som tam bol dnes fotiť. Len pred chvíľkou som sa odtiaľ vrátil. Cena je celkom v pohode, 12e/hod. a ako tu už bolo spomenuté, že priestor je dostatočne veľký aj na fotenie niečoho väčšieho alebo v pohode aj s 200vkou ohniskom. Páčilo sa mi, že som si mohol všetko v štúdiu rozmiestniť ako som potreboval a aj za viacerými pozadiami som mohol fotiť. Neviem ako to chodí inde, bol som fotiť takto prvý krát. S tým, čo tam mali som si úplne vystačil a fotky mi vyliezli z foťáku zhruba ako som si predstavoval. Kamošku som si nasvetlil veľkými bleskami cez softboxy a pozadie malými bleskami odrazom od strieborných dáždnikov. Chvíľku mi trvalo kým som si to rozmiestnil, aby mi to vyhovovalo. Všetko som odpaloval cez IČ, ktorý oni požičajú. Problém bude asi len s foťákmi, ktoré nemajú stredový kontakt pre odpalovák. Majú tam dva, ale majú tam aj synchro káble, takže dá sa. Uvidíme, že bude aj kamoška spokojná :-D
 
WildSammy
2010-06-11 13:41:50+02
Dik za info. Dobre vediet, ze nieco take tu v Nitre mame. Aspon si uz nemusim robit starosti, keby som potreboval fotit v ateliery.
 
jozefff
2010-06-13 14:30:29+02
príspevok od: WildSammy
Dik za info. Dobre vediet, ze nieco take tu v Nitre mame. Aspon si uz nemusim robit starosti, keby som potreboval fotit v ateliery.
suhlasim, mne to pomohlo ked som potreboval vyuzit studio a urcite tak urobim znovu ak bude treba :)
 
kirk
2010-06-15 16:46:53+02
príspevok od: WildSammy
Dik za info. Dobre vediet, ze nieco take tu v Nitre mame. Aspon si uz nemusim robit starosti, keby som potreboval fotit v ateliery.
WildSammy, keby si štúdio potreboval využívať častejšie, môžeš sa prihlásiť do ich fotoklubu za 5eur/mesačne a nemusíš potom platiť prenájom 12e/hod., ale len 1e/hod., a po určitom počte návštev máš prenájom zdarma. Podľa mňa sa to oplatí.
 
kooratko
2010-06-15 17:36:35+02
príspevok od: kirk
WildSammy, keby si štúdio potreboval využívať častejšie, môžeš sa prihlásiť do ich fotoklubu za 5eur/mesačne a nemusíš potom platiť prenájom 12e/hod., ale len 1e/hod., a po určitom počte návštev máš prenájom zdarma. Podľa mňa sa to oplatí.
vies o tom napisat nieco viacej (o aky fotoklub sa jedna), mozes aj cez sukromnu postu... dakujem ;-)
 
LuXa
2010-06-15 18:46:38+02
príspevok od: kirk
WildSammy, keby si štúdio potreboval využívať častejšie, môžeš sa prihlásiť do ich fotoklubu za 5eur/mesačne a nemusíš potom platiť prenájom 12e/hod., ale len 1e/hod., a po určitom počte návštev máš prenájom zdarma. Podľa mňa sa to oplatí.
kirk mohol by si mi textnut spravu a napisat mi o tom viac? dost ma to zaujíma :) dik, pripadne icq--->232017628
 
atelier-nitra
2010-07-01 19:18:14+02
Nazdar foto-ludkovia z Nitry a sirokeho okolia! Som rad, ze skor, ako som sa stihol registrovat sa tu rozprudila tema o nas :) Rad by som veci uviedol na pravu mieru. Co sa tyka informacii o moznosti prenajmu, pripadne clenstva vo fotoklube, najdete na docasnej webovej stranke: http://atelier-nitra.webnode.sk/klub/ pripadne, ma nevahajte kontaktovat: info@atelier-nitra.sk dik, Boris
 
kirk
2010-07-01 23:41:47+02
príspevok od: atelier-nitra
Nazdar foto-ludkovia z Nitry a sirokeho okolia! Som rad, ze skor, ako som sa stihol registrovat sa tu rozprudila tema o nas :) Rad by som veci uviedol na pravu mieru. Co sa tyka informacii o moznosti prenajmu, pripadne clenstva vo fotoklube, najdete na docasnej webovej stranke: http://atelier-nitra.webnode.sk/klub/ pripadne, ma nevahajte kontaktovat: info@atelier-nitra.sk dik, Boris
Nazdar Boris. Ja som uz u Vas fotit bol a aj sme sa uz osobne stretli. Urcite si spomenies. Chcem sa Ta len spytat, ci sa bude konat aj dalsia opening session ako si vtedy spominal? Inac super, ze si to tu uviedol na spravnu mieru a sorry, ze som rozsiroval trocha dezinformacie, ale uz som si presne nepamatal ako boli vsetky tie podmienky. Ako som uz hovoril ziadne vyhrady nemam, vsetko super, jedine tu stranku si uz dajte dokopy, nech sa maju pripadny zaujemci kam obratit koli informaciam. Vela stastia prajem :-)
 
atelier-nitra
2010-07-02 07:53:53+02
príspevok od: kirk
Nazdar Boris. Ja som uz u Vas fotit bol a aj sme sa uz osobne stretli. Urcite si spomenies. Chcem sa Ta len spytat, ci sa bude konat aj dalsia opening session ako si vtedy spominal? Inac super, ze si to tu uviedol na spravnu mieru a sorry, ze som rozsiroval trocha dezinformacie, ale uz som si presne nepamatal ako boli vsetky tie podmienky. Ako som uz hovoril ziadne vyhrady nemam, vsetko super, jedine tu stranku si uz dajte dokopy, nech sa maju pripadny zaujemci kam obratit koli informaciam. Vela stastia prajem :-)
Cav Kirk, jasne, ze si pamatam, (takmer) vsetky info su uz na webe, takze pripadny zaujemci sa mozu urcite ozvat. Som rad, ze sa ti u nas pacilo. Budem rad, ak sa stretneme aj na session part2, ktorej termin je predbezne stanoveny na 15teho jula. urcite vsak este uvediem aj presnejsie info o tejto akcii.
 
WildSammy
2010-07-02 15:22:08+02
príspevok od: atelier-nitra
Nazdar foto-ludkovia z Nitry a sirokeho okolia! Som rad, ze skor, ako som sa stihol registrovat sa tu rozprudila tema o nas :) Rad by som veci uviedol na pravu mieru. Co sa tyka informacii o moznosti prenajmu, pripadne clenstva vo fotoklube, najdete na docasnej webovej stranke: http://atelier-nitra.webnode.sk/klub/ pripadne, ma nevahajte kontaktovat: info@atelier-nitra.sk dik, Boris
..no konecne v Nitre vznikol daky alternativny a moderny fotoklub, ktory ma aj vlastne fotostudio :-) tusim sa tu konecne lady pohli :-))
 
conan7
2010-07-02 15:35:25+02
príspevok od: WildSammy
..no konecne v Nitre vznikol daky alternativny a moderny fotoklub, ktory ma aj vlastne fotostudio :-) tusim sa tu konecne lady pohli :-))
si členom Samo?
 
WildSammy
2010-07-02 15:41:04+02
príspevok od: conan7
si členom Samo?
Zatial este nie som :-))
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()