Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

s akou brasnou, batohom, ruksakom atd... chodite na svadby ?

djpali
djpali 2010-08-24 00:01:04+02
Cafte fotaci, zaujimalo by ma s akou kabelou atd. chodite na svadby. Vyskusal som uz plecniak, dvoj ramenny batoh, jednoramenny, otocny sling a tak ci tak zle. Sling sa mi smykal na smyklavom saku a pri davani na seba som si obcas v zapale fotenia znicil nagelovany uces :-), dvojramenny sposobil ze som sa spotil a pokrcil som cele sako na chrbte, jednoramenny zas pri 2 telach a 3-4 objektivoch a vybave po celom dni dost vazi a chrbat je nakriveny :-). Plecniak je zas maly a moc sa tam nevmesti. Tiez zrejme vacsina kvoli tematike svadby a ciernemu saku voli cierne farby batohov a brasien, v zapale fotenia vsak po polozeni na zem (nie vzdy je moznost inde) napriklad v zahradach / zamkoch cierna neprijemne zviditelnuje prach a necistoty ktore su potom magnet pre oci :-) a nie vzdy je lahke to sprasit alebo obehnut mokrou handrou. V zime zas pri napriklad zimnej bunde sa najlepsie nasadza brasna so zavesom na jedno rameno, kedze bunda je nafukana atd... dvojramenny batoh alebo sling katastrofa VIEM ze da sa to zvladnut s hocicim avsak pri svadobnej fotografii je kazda sekunda vzacna a fotograf by nemal zapasit s blbostami, cize keby ste kupovali batoh pre svadby, ktory ? pytam sa ako fungujete vy - skusenosti p.s. zatial volim plecniak, v kazdom rocnom obdobi rychlo po ruke vsetko, rychlo na rameno, po polozeni na zem stoji otvoreny, odspodu necistoty nevidno, len je maly a z inych batohov som tam nahadzal priecky medzi 2 telami a objektivmi.
 
tomis.ales
2010-11-25 13:31:35+01
Brasnu Lowepro Nova 200 AW. Zmestia sa mi tam D700 + 24-70 + 70-200 + 16-35 + tri blesky, baterie, filtre, TTL snura a rozne drobnosti, tiez druhe telo pokial mam hlavne vonku.
Obleceny v slusnych gacoch a peknom ale nie uplne superslusnom saku. Na fotenie portretov vonku mimo ostatnych svadobcanov sa prezlieciem za burana a valam sa po zemi.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()