Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

fotenie svadby v pripade zleho pocasia

kasiagardon
2011-07-01 21:16:04+02
ahojte, potrebujem poradit, kde fotit svadbu, ked prsii. Ci nemame nejaku radu. Vsetko okrem zamku a nakupneho centra (z tade ma raz vyhodili v TT alebo okoli...
 
noik
ocenenie redakciou 2011-07-01 21:38:05+02
zakomponovat dazdnik do fotenia, ako sucast garderoby
 
Daniel.U
2011-07-01 21:44:05+02
mokre vlasy na babe su nahodou sexi
 
Marcel Rebro
2011-07-01 21:48:02+02
By som aj upol nejake fesne dazdovky-svadobky ale nie som autor ani akter. Takze snad sa prihlasi IceDive1 a / alebo Leto ....
 
bonifacko
2011-07-01 21:53:23+02
príspevok od: Daniel.U
mokre vlasy na babe su nahodou sexi
alebo mokre tričko , lenze nevesty nemaju trička
 
kasiagardon
2011-07-01 22:02:45+02
nestvite ma )))) chlapi, nterieeer proosiim.....neviem ako by to vyzeralo ak by praca kadernicky a vizazistky bola fuc za par minut hahaah a tiez neviem, ci by potom platilo, ze nevesty su vzdy pekne haha inak ja by som bola za, len nevestu by sa mi asi nepodarilo ukecat...
 
Daniel.U
2011-07-01 22:20:01+02
príspevok od: bonifacko
alebo mokre tričko , lenze nevesty nemaju trička
a vacsinou su zadane,ale stane sa sem tam, ze povie prd oltarom nie
 
Daniel.U
2011-07-01 22:22:02+02
príspevok od: kasiagardon
nestvite ma )))) chlapi, nterieeer proosiim.....neviem ako by to vyzeralo ak by praca kadernicky a vizazistky bola fuc za par minut hahaah a tiez neviem, ci by potom platilo, ze nevesty su vzdy pekne haha inak ja by som bola za, len nevestu by sa mi asi nepodarilo ukecat...
ved fot pracu vizazistky a kadernicky, hadam nerobia vonku Obrad je tiez vo vnutri predpokladam a v noci ked prestane prsat im mozes urobit nocne zabery
 
Fotograf77
2011-07-01 22:34:30+02
Pozovacky sa daju nafotit kdekolvek. . . a preco nie aj na dazdi?. . . dazd je prirodzeny. .. a fotky budu tiez! ))))
 
noik
ocenenie redakciou 2011-07-01 22:38:48+02
nuz...nevesta by povedala nie... tos to je tazke...ak by sa uspokojili iba z interierom...treba zapojit hravost...gumaky na nohy miesto lodiciek, vyuzit odrazy v kaluziach... ak nepristupia...tak ... no...tak budu mat interierovky...klasika, nevesta s poharom v ruke...zenich...s druzickami
 
djpali
2011-07-01 22:41:30+02
treba si nastudovat nejake uzavrete priestory, hrady, zamky, napriklad pri hlavnej stanici v ba je muzeum aut neviem obdoba v TT, ratat s dazdnikmi biely a cierny napr. fotky typu prstene v mlake su super, lodicky a nadvihnuta sukna, vyuzivaj odrazy v mlakach postav ich pred mlaku a cvakni ich s odrazom atd. treba ratat s bleskom a mnozstvom tuzkacov bateriek, najlepsie si pozriet napriklad images.google.com a daj hladat "wedding in rain" mozno ta nieco napadne. Nejde o to ci bude prsat ale aka bude atmosfera, tak sa netvar pred mladomanzelmi smutne ze je horsie svetlo budes to mat tazsie
 
kasiagardon
2011-07-01 22:50:11+02
ludia, odrazov v mlake, gumaky a dazdniky uz mam za seboou, ja len potrebujem nejaky interier v pripade ak tu bude taka prietrz mracien ako bola vcera.....zmokla som do 5 sekund tak, ze som mohla zdzimat vodu z handier a tak prsalo asi hodinu nepretrzite. Nemozem nevestu fotit 2h pred obradom v takom dazdi uz som fotila ked poprchalo zobrali sme dazdnik a bolo, ale ked bude takto liat nemozem cakat hodinu kym prestane, chapete, nie?! potrebujem najst nejaky interier , kde by mi dovolili fotit. Zamok nechcu a ani mne sa take foto nepaci nejaky hotel alebo nieco podobne som mala na mysli niekde v TT alebo v GA, do BA by sme nemali cas: ist
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-07-01 23:03:55+02
príspevok od: kasiagardon
ludia, odrazov v mlake, gumaky a dazdniky uz mam za seboou, ja len potrebujem nejaky interier v pripade ak tu bude taka prietrz mracien ako bola vcera.....zmokla som do 5 sekund tak, ze som mohla zdzimat vodu z handier a tak prsalo asi hodinu nepretrzite. Nemozem nevestu fotit 2h pred obradom v takom dazdi uz som fotila ked poprchalo zobrali sme dazdnik a bolo, ale ked bude takto liat nemozem cakat hodinu kym prestane, chapete, nie?! potrebujem najst nejaky interier , kde by mi dovolili fotit. Zamok nechcu a ani mne sa take foto nepaci nejaky hotel alebo nieco podobne som mala na mysli niekde v TT alebo v GA, do BA by sme nemali cas: ist
ja chodím v NR do vinárne, krcmy alebo hotela ceny za fotenie su od 10-30,- Eur, a chodím tam aj ked je pekne nielen ked leje. Inak moc duchaplne rady su tu že foť v daždi, moji milí, mi ukážte takú slovenskú nevestu čo vo svadobný den si nechá pred obradom pokaziť make up a vlasy jemným dáždikom nie to ešte prietržou mračien čo bola včera, a bude veslá že má celú 400, . eurovú vizáž v péči, - OMG!
 
Daniel.U
2011-07-01 23:34:52+02
aj v muzeu sa v Trnave foti, ale za jedno neviem ci bez zajednania sa to bude dat na rychlo vybavit a za druhe je to podla mna este spatnejsie miesto ako interier smolenickeho zamku
 
kasiagardon
2011-07-01 23:35:49+02
príspevok od: Jozef Peniak
ja chodím v NR do vinárne, krcmy alebo hotela ceny za fotenie su od 10-30,- Eur, a chodím tam aj ked je pekne nielen ked leje. Inak moc duchaplne rady su tu že foť v daždi, moji milí, mi ukážte takú slovenskú nevestu čo vo svadobný den si nechá pred obradom pokaziť make up a vlasy jemným dáždikom nie to ešte prietržou mračien čo bola včera, a bude veslá že má celú 400, . eurovú vizáž v péči, - OMG!
dikeees, a treba sa nahlasit vopred?! mohol by si mi napisat konkretne nejake miesta v NR , ako adresu na nejaky pekny hotel, kde by nemali problem s fotenim i bez nahlasenia?! by som si brnkla rano ak by bolo pocasie na nic
 
noik
ocenenie redakciou 2011-07-02 00:07:13+02
príspevok od: Jozef Peniak
ja chodím v NR do vinárne, krcmy alebo hotela ceny za fotenie su od 10-30,- Eur, a chodím tam aj ked je pekne nielen ked leje. Inak moc duchaplne rady su tu že foť v daždi, moji milí, mi ukážte takú slovenskú nevestu čo vo svadobný den si nechá pred obradom pokaziť make up a vlasy jemným dáždikom nie to ešte prietržou mračien čo bola včera, a bude veslá že má celú 400, . eurovú vizáž v péči, - OMG!
na jednu svadbu mi pripadol dazd...dalo sa...pokial samozrejme nepadaju traktori z neba, alebo indicky monzun...
to je uz o inom
inac ja fotim vonkajsie fotky vzdy po obrade...aspon tak si to aspon doteraz zelali...
co sa jedna miesta...to asi ti poradia tak ako tu Jozef...ten co tam byva...viac vie
 
smoulinka 979
2011-07-02 00:15:01+02
V TT je super priestor ...taka vinna pivnica www.Mrva a Stanko.sk ...genialne foto som akurat vcera odtial obdivovala...skus....
 
Jozef Peniak
redakcia ephoto.sk 2011-07-02 06:51:45+02
príspevok od: kasiagardon
dikeees, a treba sa nahlasit vopred?! mohol by si mi napisat konkretne nejake miesta v NR , ako adresu na nejaky pekny hotel, kde by nemali problem s fotenim i bez nahlasenia?! by som si brnkla rano ak by bolo pocasie na nic
skus WIne Bar na kupeckej - tu stačí kupit pitie a nechať dýško - normalka ako ked ideš na kavu..
interier je PPC tam da sa fotiti daylightom - velke okna a mili časnici. Potom nie je zly ani Hotel Capital na Farskej (30,- Eur) - tu su tmave steny treba asistenta a externe blesky nech si posvietiš. Dobre vyzerá aj Hotel Mikado na Holeho to tušim je, len tam som ešte nebol
 
kasiagardon
2011-07-02 08:46:10+02
Dik moc, ten Wine bar vyzera dobre, ak to je teda to som si nasla kontakt , zapisane....ako prsat by dnes nemuselooo aspon do 15.30 nie...potom nech si robi co chce to pocasie
 
barbor
2011-07-18 15:53:28+02
príspevok od: smoulinka 979
V TT je super priestor ...taka vinna pivnica www.Mrva a Stanko.sk ...genialne foto som akurat vcera odtial obdivovala...skus....
Prosím ťa, nie sú niekde na nete fotky odtiaľ? Plánujem svadbu a dosť ma to zaujalo Kde presne to tam bolo fotené? A nevieš náhodou podmienky - či sa treba nahlásiť vopred, koľko sa platí a pod? Díky moc!
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()