Hore
Fórum » Video
 

Panasonic HCVX 980 a Sony AX53

vladdo
2017-03-11 22:25:18+01
Ahoj,
chcem sa opytat ci ma niekto skusenost s AX53.
Momentalne mam asi rok Panasonic HCVX 980.Zvazujem ju predat, a vymenit za ax53.
Co ma hneva na panasonic:
Ziadny pokrok, okrem 4K oprori starsim modelom.Vsetko takmer rovnake ako na par rokov dozadu.
1. Kvalita obrazu je asi lepsia u AX53?
2. Sum pri nizkom osvetleni je u Pan. velky, u sony?
3. FRAME RATE - 25 P/sekunda- neda sa kamerovat sportovy pohyb, lebo 25 framov je malo. 30 framov je o cosi lepsie u Sony. Cakam ci nevyde 50 P kamera, ale min. par rokov myslim ze nie. SKusali ste 30 P na rychly pohyb na Sony?
4. HDR rezim u panasonic - uplne na nic - nejde v nom fotit ,a kamerovat iba pre FHD.
5. otravne hlasky priklad - dam si UHD a pise ze si mam vychytnat kvalitu a pod..., musim kliknut na displej aby to zmizlo. ALebo dam delete video, potom vyhodi tablky ze treba na to kliknut a podobne - proste neintuitivne otravne, pomale...Ako pisem ziadny pokrok.
6. fotky nic moc, ako slaby kompakt.
7. koliska zoomu len 3 polohy a medzi prvou a druhou rychlostou velky rozdiel. Treba velku cittlivost aby som navychylil moc tu kolisku naplno. Kolko ma poloh koliska u Sony?
Na panasonicku stratim 200 E predaj, a tu si musim priplatit dalsich 200 co je dokopy 400 E tak to zvazujem.
Vdaka
Majersky
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()