Hore
Fórum » Video
 

Dobrá zrkadlovka na tvorbu videí

Misho_Repa
2017-07-29 15:57:29+02
Zdravím,

už dlhšiu dobu sa snažím nájsť vhodný fotoaparát, ktorý by slúžil či už na fotky, tak aj tvorbu videí.
Keďže budeme na škole zameraní aj na tvorbu videa, budem nejaké to zariadenie potrebovať.
Prvý rok na škole sme boli zameraní hlavne na tvorbu fotografie. Tam mi zatiaľ poslúžil Nikon D3300 no neviem ako by to bolo s videom. Preto sa obraciam na niekoho z vás, ktorí máte nejaké skúsenosti s tvorbou videa pomocou zrkadlovky.
Čo som zatiaľ hľadal tak nejaký ten Canon (EOS 700d, 750d) no neviem či by bol vhodný.
Rozpočet mám stanovený (700-750€) no hlavne potrebujem nejaké rady...

Za každý help som rád
 
blahoslav J B Art
2017-07-29 16:59:06+02
príspevok od: Misho_Repa
Zdravím,

už dlhšiu dobu sa snažím nájsť vhodný fotoaparát, ktorý by slúžil či už na fotky, tak aj tvorbu videí.
Keďže budeme na škole zameraní aj na tvorbu videa, budem nejaké to zariadenie potrebovať.
Prvý rok na škole sme boli zameraní hlavne na tvorbu fotografie. Tam mi zatiaľ poslúžil Nikon D3300 no neviem ako by to bolo s videom. Preto sa obraciam na niekoho z vás, ktorí máte nejaké skúsenosti s tvorbou videa pomocou zrkadlovky.
Čo som zatiaľ hľadal tak nejaký ten Canon (EOS 700d, 750d) no neviem či by bol vhodný.
Rozpočet mám stanovený (700-750€) no hlavne potrebujem nejaké rady...

Za každý help som rád
mas Nikon D3300 a nevies ako by to bolo s videom? ... tak to vyskusaj!
https://www.youtube.com/watch?v=iBd1g1GogzA
 
acton
2017-07-29 17:42:45+02
príspevok od: Misho_Repa
Zdravím,

už dlhšiu dobu sa snažím nájsť vhodný fotoaparát, ktorý by slúžil či už na fotky, tak aj tvorbu videí.
Keďže budeme na škole zameraní aj na tvorbu videa, budem nejaké to zariadenie potrebovať.
Prvý rok na škole sme boli zameraní hlavne na tvorbu fotografie. Tam mi zatiaľ poslúžil Nikon D3300 no neviem ako by to bolo s videom. Preto sa obraciam na niekoho z vás, ktorí máte nejaké skúsenosti s tvorbou videa pomocou zrkadlovky.
Čo som zatiaľ hľadal tak nejaký ten Canon (EOS 700d, 750d) no neviem či by bol vhodný.
Rozpočet mám stanovený (700-750€) no hlavne potrebujem nejaké rady...

Za každý help som rád
https://www.youtube.com/watch?v=B3t_Phob6Gs

ako tento chlapik ti uz nikto neporadi.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()