Hore
Fórum » Video
 

ako obnovit videa zo SD karty

norulakp
2018-07-24 15:58:49+02
Zdravim,

omylom som vymazal z SD karty videa. Odvtedy sa na kartu nefotilo ani nijako nemanipulovalo. Videa som vymazal z karty, ked bola vlozena v citacke, nie priamo vo fotaku. Skusil som uz asi 5 vraj najlepsich programov na obnovu videi a ani jedno nenaslo ziadne video. Vzdy som pocuval, ze pokial sa subory neprepisu, tak nie je problem obnovit. Ale realita je zda sa trochu ina. Viete poradit spolahlivy soft, ktore by obnovilo videa? Pripadne, dovod, preco mi nenaslo videa. Jedna sa o maly kompakt zn. Canon. Vdaka za rady.
 
close
2018-07-24 16:32:24+02
File Scavenger si skúšal? Ja ho už používam nejaký čas takú ulozto verziu "bezplatnu" ak mi rozumieš. Funguje spoľahlivo obnovoval som už niekoľko kariet a diskov cez tento program. Je potrebné spustiť hĺbkové scanovanie, ktoré môže trvať aj pár hodín. Ak ti ich aj nájde nemusia byť úplne funkčné napr. z 5minútového videa môže byť funkčných napríklad iba 2,5minúty prípadne môže blbnúť zvuk a podobne. Pri obnovovaní fotiek mi to robilo, že niektoré neobnovilo a ostali v polovici vyšedené ako keby si ich načítaval na internete a prestal ti ísť internet. To, že ti ich nevie nájsť vie byť spôsobené aj chybnou kartou alebo aj spôsobom zápisu na tú kartu. taktiež skús ju načítať nie cez klasickú čítačku kariet ale ak máš tak existujú aj USB čítačky kariet tak dať to do takej a tam to obnoviť.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()