Hore
Fórum » Video
 

Moznost zucastnit sa foto projektu pre video nadsenca

Marek Janicko
2012-05-22 09:57:20+02
Caute chalani,
chcel by som dat niekomu prilezitost a priestor na sebarealizaciu na jednom svadobnom foto projekte.
V Juni chystam vypravu z KE do jedneho kastiela na vychode, 2 az 3 modelky, kadernicka, vizazistka, ...
Je to projekt zamerany prioritne na obohatenie si portfolia o zaujimave fotky nielen mojho, ale i kadernicky, vizazistky a salonu. Cele je to pojate v duchu revansu z kazdej strany, preto je to vhodne iba pre toho, kto ma chut sa zucastnit rovnakom duchu na danom projekte.

Rozhodol som sa, ze by bolo zaujimave mat backstage video z celeho dna. Ak by si chcel niekto takisto obohatit portfolio s tym, ze nehrozia nejake stresy, ze nebude mat priestor na realizaciu, ze ho bude tlacit cas, ako pri zakazkach, ... tak sa spolupraci nebudem branit.
Projekt bude trvat od rana do vecera v jednu nedelu.

Vyberat si budem iba na zaklade jeho finalneho vystupu. Musi ma to proste oslovit. K sprave samozrejme pripojte link na Vasu prezentaciu napr. na youtube.

Blizsie info o termine, case, mieste, ... budem posielat az potom co sa mi zapaci u niekoho jeho praca.
 
Marek Janicko
2012-05-22 20:36:17+02
Tak co nikto nic?
Tolko ludi sa tu rozplyva na tom, ktora zrkadlovka, ako nataca video a ked ma moznost si zatocit na ostro bez stresu, tak nikto nikde?
 
M4ndrag0ra
2012-05-22 20:55:22+02
vsetci by to asi radsej fotili
 
bombay_himself
2012-05-22 21:37:28+02
ja by som do toho šiel, len kua som na opačnom konci republiky
 
MX5_SVK
2012-05-22 22:20:18+02
Aj ja mam kamaratov co by video radi spravili ale tiez je to pre nich pridlha streka ked som im o tom hovoril....
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()