Hore
Fórum » Servis fototechniky
 

Servis objektívu olympus - kde?

Hanigal
Hanigal 2018-11-07 23:25:27+01
Prosím vás, vedel by mi niekto poradiť, kde je spoľahlivý servis objektívov olympus v BA alebo TT? Kamarát ma poprosil o radu, že sa mu pokazil objektív olympus (myslím, že je to Olympus M. Zuiko Digital ED 17mm f/1.8). Asi to bude studený kontakt. Kamarát je z Trnavy a ja žijem v Bratislave, takže niekde v tomto okolí. Ja som bol len raz opravovať - vyčistiť čip - a to v Proloaike. Len neviem, či opravujú aj olympus objektívy. Vopred ďakujem za každú relevantnú radu a prajem všetkých krásne jesenné svetlo.

Th
 
lacoslav
2018-11-09 15:32:07+01
príspevok od: Hanigal
Zdravím,
trošku som sa domotal z tých odpovedí...
Tri týždne to je oprava cez Prolaiku v oficiálnom servise v Prerove pre Olympus? Alebo to je u p. Matunaka?
Ak sa môžem opýtať, koľko tak stojí oprava u p. Matunaka? Viem, že závisí od vady, - v tomto prípade by malo ísť vraj o studený spoj - čiže fotoaparát nevie rozpoznať objektív. Možno ste aj toto riešili u p. Matunaka. Prípadne by ma zaujímalo, koľko takáto oprava môže stať? Vopred ďakujem za info...
Th

Th
Tri týždne od odovzdania do odberu v Prolaike.
Ceny u p. Matunáka neviem ozaj záleží na poruche. Ale neboli pre mňa likvidačné.
 
lacoslav
2018-11-09 15:38:46+01
A čas? Tiež podľa zložitosti. Po doručení k p. Matunákovi po prehliadke prístroja oznámi cenu telefonicky alebo sms, až po súhlase zákazníka opraví.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()