Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

triedenie fotografii

asdf
2017-05-13 00:40:22+02
Zdravim Hladam program na triedenie fotografii a nemozem nic najst Mam povedzme 500 fotiek v jednom priecinku a chcem ich porozdelovat do viacerych priecinkov (a pomazat) V Irfanview je FILE - MOVE FILE (F7) a to je presne to co potrebujem lenze sa mi nechce zakazdym stlacat F7. Chcem to tak ze napr. stlacim 1 a fotka sa presunie do preddefinovaneho priecinku, slacim 2 - do druheho... Poznate take nieco?? pretoze som cital ze v irfanview sa nedaju menit klavesove skratky. Vopred dakujem
 
Marcel Rebro
2017-05-13 07:35:17+02
príspevok od: asdf
Zdravim Hladam program na triedenie fotografii a nemozem nic najst Mam povedzme 500 fotiek v jednom priecinku a chcem ich porozdelovat do viacerych priecinkov (a pomazat) V Irfanview je FILE - MOVE FILE (F7) a to je presne to co potrebujem lenze sa mi nechce zakazdym stlacat F7. Chcem to tak ze napr. stlacim 1 a fotka sa presunie do preddefinovaneho priecinku, slacim 2 - do druheho... Poznate take nieco?? pretoze som cital ze v irfanview sa nedaju menit klavesove skratky. Vopred dakujem
Napr. v Adobe Bridge si môžeš fotky označiť hviezdičkami (1-5) a potom selektívne popresúvať kam chceš.
 
Jan1
2017-05-13 18:05:56+02
Nerozumiem síce presne, čo to potrebuješ, ale skúšal si File-Thumbnails-Move File v IrfanView? Tam si môžeš naklikať všetky fotky, ktoré chceš presunúť a potom ich presunúť jedným klikom...
 
asdf
2017-05-14 00:33:03+02
Hladal som nieco ako prieskumnika suborov prepojeneho s preview oknom. To je Bridge. A tie hviezdicky a labely presne vyriesili moj problem. Dakujem za pomoc teraz sa mozem pustit do triedenia tych tisicov fotiek
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()