Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

ON1 príjemný soft nielen na rýchlu úpravu fotiek

Asti
2018-03-15 06:22:23+01
Ahojte,
hľadám fotografov, ktorí majú skúsenosti s týmto SW.
Ja ho používam asi pol roka a som s ním nadmieru spokojný. Tiež by som rád vedel zručnosti, ktoré sú síce v tutoriáloch, ale im nerozumiem. Úpravy, ktoré robím najčastejšie sú veľmi jednoduché, foto upravujem málo.
Program som si zakúpil za asi 145eur, dnes je už cena lepšia. Za ON1 Photo RAW 2018 by ste zaplatili asi 100ku.
Ďakujem
 
zvfoto
2018-03-15 10:34:07+01
Ahoj, vlastním ho tiež a mám aj najnovšiu verziu. Používam ho ako doplnok k Affinity, resp. aj k Photoshopu. Najmä teda pri fractálnom zväčšovaní alebo zmenšovaní. V najnovšej verzii boli drobné zlepšenia, ktoré vedú tento program k možnosti používania namiesto Lightroomu. Je tam množstvo hotových presetov, z ktorých sa dá vyberať nahotovo upravená fotka, rovnako sa dá výborne vyvolávať a upravovaať fotka od začiatku z Raw do konečného výsledku. Tiež pressety sa dajú rôznym spôsobom modifikovať podľa vlastnej predstavy a chuti. myslím, že je to vynikajúci program, v podstate sa ním dá urobiť všetko, čo fotograf potrebuje. Najnovšia verzia je o dosť rýchlejšia oproti verzii z roku 2017. Program pracuje samostatne alebo ako Plugin vo Photoshope (aj CS6-ke) i v Lightroome, nemusia to byť práve platené verzie.
 
Asti
2018-03-15 16:52:54+01
O Affinity som tiež počul, že stojí za vyskúšanie. Ďakujem za príjemnú odpoveď.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()