Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Photoshop neulozi zamknuty subor

elison
2018-10-18 23:09:23+02
Dobry den,
mam problem pri ukladani fotiek vo Photoshop-e. Po vykonani uprav dam "ULOZIT" a vypise mi hlasku, ze subor je zamknuty a mam ho vo Windows Explorer odomknut. Ked dam "ULOZIT AKO", tak vypise, ze subor s novym nazvom, ktory sa este len chystam ulozit je zamknuty.
Skusala som viac fotiek z rôznych zdrojov, nesla ulozit ziadna. Skusila som obrazok stiahnuty z netu a ten ulozit po upravach isiel.
Ked som pozerala podla neho zamknute subory, tak mali vo vlastnostiach povolene upravy. Dokonca som aj zmenila na uplny pristup a aj tak sa ulozit neda.
 
pirhi
2018-10-19 07:38:40+02
Tie fotky si skúšala uložiť do pôvodného priečinku? Skús ju uložiť na iné miesto, napr plocha, možno bude problém, že "zamknutý" bude celý priečinok.
 
duroslav
2018-10-19 12:55:12+02
Príznak "read-only" vo vlastnostiach súboru si odstránila? Lebo na 3. screenshote vidno síce že prístup je povolený všetkým, ale to sa týka užívateľských práv. Read-only je nastavenie nezávislé od užívateľských práv.
 
MaxGamut
2018-10-19 15:22:44+02
Restartovat pocitac, skusit ukladat na ine miesto. Mozno si ho drzi uzamknuty nejaka ina aplikacia. Alebo moze byt nieco s tym adresarom, alebo .... atd. .... proste Windows.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()