Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

LUMINAR - workspace + filtre-prosba o pomoc

Hanigal
2018-11-17 18:40:28+01
Pozdravujem všetkých Luminárov ,
prosím Vás, čo robím zle?
Chcem upraviť fotku. Otvorím si fotku v Luminare. Stiahol som si pekné presety. Takže najskôr aplikujem preset, ktorý mi upraví fotku. Potom chcem ešte doupraviť fotku - jasy, ostrosť, kontrast... tak nastavím custom workspace a vyberiem vlastný workspace, ktorý som si vytvoril. Hneď ako to urobím, zruší sa mi úprava vykonaná presetom a mám pôvodnú fotku - bez presetu.
Jednoducho chcem dosiahnúť - otvorím fotku, použijem preset a nastavím si vlastný workspace a doopravujem si presetom upravenú fotku. Prosím pomôžte...
Vopred ďakujem.

H.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2018-11-17 19:45:17+01
príspevok od: Hanigal
Pozdravujem všetkých Luminárov ,
prosím Vás, čo robím zle?
Chcem upraviť fotku. Otvorím si fotku v Luminare. Stiahol som si pekné presety. Takže najskôr aplikujem preset, ktorý mi upraví fotku. Potom chcem ešte doupraviť fotku - jasy, ostrosť, kontrast... tak nastavím custom workspace a vyberiem vlastný workspace, ktorý som si vytvoril. Hneď ako to urobím, zruší sa mi úprava vykonaná presetom a mám pôvodnú fotku - bez presetu.
Jednoducho chcem dosiahnúť - otvorím fotku, použijem preset a nastavím si vlastný workspace a doopravujem si presetom upravenú fotku. Prosím pomôžte...
Vopred ďakujem.

H.
Musis len pridavat filtre.
 
Hanigal
2018-11-17 20:14:19+01
príspevok od: Karol Srnec
Musis len pridavat filtre.
Ahoj Karol... veľmi som dúfal, že sa ozveš...
Takže vôbec nevyužijem vytvorený workspace?
Jednoducho musím v otvorenom presete doplňať filtre?

Vopred vďaka za odpoveď.
Th
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2018-11-17 20:35:46+01
príspevok od: Hanigal
Ahoj Karol... veľmi som dúfal, že sa ozveš...
Takže vôbec nevyužijem vytvorený workspace?
Jednoducho musím v otvorenom presete doplňať filtre?

Vopred vďaka za odpoveď.
Th
Presne tak. Ale mozes to urobit aj tak, ze das vytvorit novy adjustment layer a tam mozes pouzit svoj workspace.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()