Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

Mate skusenost s tymto PS?

ludmila72
2021-10-10 15:44:49+02
https://www.lacnysoftver.eu/index.php?route=product/product&product_id=569
 
gytheio
2021-10-10 15:55:06+02
Myslim, ze lepsi je Lightroom, je to tiez Adobe, je jednoduchsi ako Ps. Je to profesionalny program, nejake presety dokupit..
Lepsie ako trapit sa s Ps.
 
seifi
2021-10-10 19:37:09+02
príspevok od: gytheio
Myslim, ze lepsi je Lightroom, je to tiez Adobe, je jednoduchsi ako Ps. Je to profesionalny program, nejake presety dokupit..
Lepsie ako trapit sa s Ps.
Ja mám Lr6 poslednú krabicovú verziu. Ako PS mám Zoner (skoro vôbec nevyužívam).
Lr je na prevod z raw do jpg. Mne táto úprava stačí pre web. Otázka je, čo dokáže ten Elements ? Ak Ludmila potrebuje prevod z raw + úpravu jpg, potom potrebuje k Lr ešte niečo. Skôr by bolo Zoner , ktorý vie vyvolať raw a vie PS, porovnať s tým Elements , o ktorom predpokladám, že vie aj vyvolať aj editovať. Ak to niekto upresní, vďaka predom.
 
gytheio
2021-10-10 19:43:40+02
príspevok od: seifi
Ja mám Lr6 poslednú krabicovú verziu. Ako PS mám Zoner (skoro vôbec nevyužívam).
Lr je na prevod z raw do jpg. Mne táto úprava stačí pre web. Otázka je, čo dokáže ten Elements ? Ak Ludmila potrebuje prevod z raw + úpravu jpg, potom potrebuje k Lr ešte niečo. Skôr by bolo Zoner , ktorý vie vyvolať raw a vie PS, porovnať s tým Elements , o ktorom predpokladám, že vie aj vyvolať aj editovať. Ak to niekto upresní, vďaka predom.
Nikdy som nemal elements ale mam taky pocit, ze to je ten uplne najzakladnejsi Photoshop s tym, ze su tam prevody do presetov. Asi tam nie su vrstvy nie je tam moznost pracovat s maskou co je dost na skodu. Neviem nikdy som ho nemal.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()