Hore
Fórum » Spracovanie fotografie
 

PHOTOSHOP CS2 - vlozenie loga cez akcie

H1tM4nCoRp
2011-03-13 03:53:32+01
Vždy som robil fotky sposobom upravím si velkost aku potrebujem a potom tam dam logo, vzdy fotka po fotke o akciach som nevedel.

Uspesne sa mi prave podarilo urobit akciu na zmensenie.
Automaticky-Dávky som tiež zvládol...

No teraz ten problém ktorý už hodinu riešim...
Potrebujem na fotku pridat logo firmy, vzdy do rohu...
Otvoril som si 50 fotiek uz upravene do pozadovanej velkosti (jpg)
potom som otvoril logo (psd) a spustil akciu, logo som preniesol do fotky, nacentroval ho, ulozil,zavrel.

Ked som skusil akciu na dalsej fotke, vzdy ma problém : "Prikaz PRESUN neni prave dostupny"

Tak som si povedal ze kde je problem.... POKUS 2 - mam uz otvorene logo v photoshope a az potom zapnem akcie - bez toho ze by bol zaciatok akcie "otvorit"...

Tiez nepomohlo...

Ak viete kde je problem skuste mi napisat presny postup bod po bode...

Dik moc za radu...
 
H1tM4nCoRp
2011-03-13 03:54:43+01
- ospravedlnujem sa za preklep POKUS 2 bol ze zacinala akcia OTVORIT (logo)
 
veronikaS
2011-03-13 10:02:55+01
príspevok od: H1tM4nCoRp
Vždy som robil fotky sposobom upravím si velkost aku potrebujem a potom tam dam logo, vzdy fotka po fotke o akciach som nevedel.

Uspesne sa mi prave podarilo urobit akciu na zmensenie.
Automaticky-Dávky som tiež zvládol...

No teraz ten problém ktorý už hodinu riešim...
Potrebujem na fotku pridat logo firmy, vzdy do rohu...
Otvoril som si 50 fotiek uz upravene do pozadovanej velkosti (jpg)
potom som otvoril logo (psd) a spustil akciu, logo som preniesol do fotky, nacentroval ho, ulozil,zavrel.

Ked som skusil akciu na dalsej fotke, vzdy ma problém : "Prikaz PRESUN neni prave dostupny"

Tak som si povedal ze kde je problem.... POKUS 2 - mam uz otvorene logo v photoshope a az potom zapnem akcie - bez toho ze by bol zaciatok akcie "otvorit"...

Tiez nepomohlo...

Ak viete kde je problem skuste mi napisat presny postup bod po bode...

Dik moc za radu...
tu mas tutorial, mohlo by to stacit tak nabuduce ked uz budes upravovat, tak staci pouzit napr klavesovu skratku a cele sa ti to tam raz dva vlozi..

http://www.photoshopsupport.com/photoshop-blog/09/cs4-03/create-action-watermark-images-photoshop.html
 
DEVOTEE
ocenenie redakciou 2011-03-13 10:28:54+01
ja na taketo veci siahnem po IDD, kde si nastavím logo v mastri
 
majster333
2011-03-13 10:50:56+01
príspevok od: veronikaS
tu mas tutorial, mohlo by to stacit tak nabuduce ked uz budes upravovat, tak staci pouzit napr klavesovu skratku a cele sa ti to tam raz dva vlozi..

http://www.photoshopsupport.com/photoshop-blog/09/cs4-03/create-action-watermark-images-photoshop.html
no to sa dá( spraviť akciu z vytvorenia loga), ale on myslel otvoriť napr nejaký obrázok a to dať ako logo ako som to pochopil.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()