Hore
Fórum » PC/Windows
 

obraz na pc a zaroven na fotaku

imrisko222
2015-07-23 12:12:05+02
Ahojte,

chcem sa spytat, ci jestvuje nejaky program, cez ktory sa da fotit tak, ze to co vidim prave na pc vidim zaroven (synchronne) aj na fotaku. Vopred Vam dakujem za rady.
 
Krtko fotografom
2015-07-23 12:31:18+02
príspevok od: imrisko222
Ahojte,

chcem sa spytat, ci jestvuje nejaky program, cez ktory sa da fotit tak, ze to co vidim prave na pc vidim zaroven (synchronne) aj na fotaku. Vopred Vam dakujem za rady.
Podla uvedenych objektivov v profile, odhadujem, ze mas Canon. Canon ma na to Canon EOS utility, ale funguje to opacne, ako si uviedol. Najprv odfotis, a potom sa ti to prenesie do PC, a hned to zobrazis v lightroome.
 
imrisko222
2015-07-23 12:46:05+02
príspevok od: Krtko fotografom
Podla uvedenych objektivov v profile, odhadujem, ze mas Canon. Canon ma na to Canon EOS utility, ale funguje to opacne, ako si uviedol. Najprv odfotis, a potom sa ti to prenesie do PC, a hned to zobrazis v lightroome.
hm.. vdaka.. o tomto viem... ale ja som myslel prave nieco ine... ze to bude prave synchronne.... ze zaroven mozem vidiet na pc to, co prave v tej chvili snima fotak... nie az potom ako sa spravi snimka... ale aj pred tym...
 
rk.
2015-07-23 12:47:33+02
príspevok od: Krtko fotografom
Podla uvedenych objektivov v profile, odhadujem, ze mas Canon. Canon ma na to Canon EOS utility, ale funguje to opacne, ako si uviedol. Najprv odfotis, a potom sa ti to prenesie do PC, a hned to zobrazis v lightroome.
Oprav ma ak sa mylim, ale pokial zapnes na fotaku Live View a mas zapnutu EOS utility, tak vies nazivo prenasat obraz do PC pocas fotenia, nie? (nemam po ruke fotak, aby som to odskusal, hral som sa s tym tak rok dozadu a uplne si to nepamatam)
 
om1ci
2015-07-23 13:08:15+02
http://www.breezesys.com/DSLRRemotePro/index.htm


to je to co chces
 
Krtko fotografom
2015-07-23 13:17:29+02
príspevok od: rk.
Oprav ma ak sa mylim, ale pokial zapnes na fotaku Live View a mas zapnutu EOS utility, tak vies nazivo prenasat obraz do PC pocas fotenia, nie? (nemam po ruke fotak, aby som to odskusal, hral som sa s tym tak rok dozadu a uplne si to nepamatam)
Ja mam Nikon, a mne to tak funguje. Tak dufam, ze to tak funguje aj u Canonou.
 
jessica1208
2015-07-23 13:18:33+02
presne najdi si remote software. su vela ja skusa tiez predtim na svojom nikon . pri nahravani videa postavil som si fotak na stojan napojil na laptop sadol za stol a nahraval
 
Krtko fotografom
2015-07-23 13:21:44+02
príspevok od: imrisko222
hm.. vdaka.. o tomto viem... ale ja som myslel prave nieco ine... ze to bude prave synchronne.... ze zaroven mozem vidiet na pc to, co prave v tej chvili snima fotak... nie az potom ako sa spravi snimka... ale aj pred tym...
Aha, jasne, chapem. No, u Nikon programu sa to da, ale kedze nemam Canon, tak ti neviem povedat. Ale ja pouzivam priamo zobrazenie v LR. Uz som si tam zvykol.
Alebo, ako ti pise kolega nizsie, vykusaj DSLR Remote, vtedy vidis to iste aj na fotaku, aj v PC.
 
imrisko222
2015-07-23 13:48:21+02
vdaka chlapi funguje to
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()