Hore
Fórum » Apple/Mac OS
 

Spolupráca Lightroom a Time Machine

durko
2014-07-28 19:10:22+02
Začal som používať Time Machine. Odzálohoval som súbory na Timecapsulu. Keď teraz vymažem odzálohované súbory, bude ich Lightroom vidieť aj na Timecapsule? Na Timecapsule sa robia časové rezy, ako je to z ich videteľnosťou v Lightroome?

Ďakujem za rady
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2014-07-28 20:01:32+02
Tak Time Machine nefunguje. Nemozes mazt subory z disku, preto ze su odzalohovane TM. To sa rutis do riadnych neprijemnosti. Rychlo na to zabudnia prestudij si, ako TM funguje.
 
durko
2014-07-29 07:11:53+02
Na šťastie som ich zatiaľ nevymazal. Práve preto, že som tušil nejaký zádrhel. Ale skladovať všetky fotky na lokálnom disku sa mi zdá luxus. Problém je v tom, že sa mi zatiaľ nepodarilo nájsť nejaký uspokojivý manuál k TM a TC. Ani z pomocou uja Googla.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2014-07-29 08:16:47+02
príspevok od: durko
Na šťastie som ich zatiaľ nevymazal. Práve preto, že som tušil nejaký zádrhel. Ale skladovať všetky fotky na lokálnom disku sa mi zdá luxus. Problém je v tom, že sa mi zatiaľ nepodarilo nájsť nejaký uspokojivý manuál k TM a TC. Ani z pomocou uja Googla.
Fotky maj na externom disku, nie ale na TC. A ten daj zalohovat. V nastaveniach TM mozes zvolit na zalohovanie aj ine disky, ako len ten v pocitaci.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()