Hore
Fórum » Tlač
 

Štítok pre popis fotografie

filipmajercik
2021-11-15 11:00:58+01
Ahojte, poprosil by som o radu pre tzv. labeling obrazu na plátne. Potrebujem vytlačiť cca 25 obrazov pri ktorých mám uviesť lokalitu aj autora snímky. Nechcem to pchať priamo do fotky a tlačiť to už s tým. Našiel som takéto riešenie, ale možno existuje aj niečo čo by som vedel založiť priamo na plátno. Máte niekto prosím takúto skúsenosť? Ďakujem.
 
jozef84
2021-11-15 11:57:31+01
príspevok od: filipmajercik
Ahojte, poprosil by som o radu pre tzv. labeling obrazu na plátne. Potrebujem vytlačiť cca 25 obrazov pri ktorých mám uviesť lokalitu aj autora snímky. Nechcem to pchať priamo do fotky a tlačiť to už s tým. Našiel som takéto riešenie, ale možno existuje aj niečo čo by som vedel založiť priamo na plátno. Máte niekto prosím takúto skúsenosť? Ďakujem.
Viem vyrobiť aj iné druhy, nielen tieto, ale mám toho teraz veľa. Skús zájsť do reklamky, čo má CO2 Laser. Vyreže ti z plexiskla aj s otvormi na ozdobné skrutky. Ozdobné skrutky buď u nich, alebo lacnejšie Comagrav.sk, alebo island.sk. Skrutky rátaj cca od 1,5 eur/ks, plexi je individuálne, ale myslím, že za jednu sadu rátaj cca 2-15 eur, podľa veľkosti a hlavne reklamky. Námet si okrem bielej dokážeš aj sám vytlačiť, ostrihať a vložiť medzi plexisklá. Ak chceš bielu, tak niektoré reklamky majú aj tlačiareň OKI s bielym atramentom.
 
gytheio
2021-11-15 13:22:44+01
Vobec by som to neriesil niecim takym masivnym a ked uz snazil by som z toho vynechat plasty.
 
2022-01-24 15:44:40+01
Riešenia vašich finančných problémov
Jednotlivcom kdekoľvek na svete ponúkame pôžičku v rozmedzí od 3 000 eur do 80 000 000 eur, všetci ľudia ju môžu splatiť aj s úrokom pri úrokovej sadzbe 2% z akejkoľvek požadovanej sumy. Kontaktujte ma emailom: biezbardelaura@gmail.com
WhatsApp: +33752595873

Webstránka: http://www.keogh-group.com
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()