Hore
Fórum » Tlač
 

kapa doska - ma niekto skusenosti?

BlackWolf
BlackWolf 2011-12-09 16:52:44+01
Zdravím v megafoto ponukaju fotografie nakasirovane na kapa doske - mate s tym niekto skusenosti totalne nikdy som totiz nedrzal v ruke kapa dosku dneska mi povedali ze je to daka penova "doska" ohybna a co ja viem co.. nekrci sa to nerelojue sa to po case? Je mijasne ze fotografie su vytlacene na fotopapieri a ten je nalepeny na kapa dosku lenze ak je to daka pena a nic tvrde neohybne a fotografie su tlacene na rolku papiera vo velkych rozmeroch tak potom maju fotky tendenciu sa ztacat naspat do rolky - neohyba sa to?

diky za nazory
 
haplo602
2012-10-16 15:40:27+02
príspevok od: RoboK
http://www.nielsen.sk/index2.php?s=kontakt
dakujem, pozriem
 
norulakp
2014-02-07 19:52:40+01
Zdravim,

dovolim si trosku reinkarnovat tuto temu. Hladam vhodny sposob na prezentaciu fotiek. Povodne som rozmyslal nad platnom. Vcera som sa vsak nahodne dozvedel o tychto kapa doskach a celkom ma to zaujalo. Lenze ako tu citam, tak sa to vraj casom pokruti, prehne. Neviem, co presne ovplyvni to prehnutie, ale zrejme teplota, vlhkost a rozmer fotky. V mojom pripade by bol rozmer 60x90 cm, fotka by bola vystavena v klimatizovanej chodbe, cize so stalou teplotou. V megafoto maju na vyber kapa dosky o hrubke 1 cm. Myslite, ze sa to aj tak ohne? Ak ano, na co to vlastne robia? Vsade citam o tom, ake je to super, ze je to lahke. Ale prd z toho, ked to nevydrzi v povodnom stave ani par rokov. Aspon pre mna vaha nie je vobec podstatna. predsa to nebudem v rukach drzat. Podstatna by mala byt zivotnost, ci nie? Vdaka za postrehy z praxe.
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()