Hore
Fórum » Pokec
 

Pozor na podvodníka

missik
missik 2012-10-02 12:18:43+02
Nevedel som kde túto tému dať, no určite som to chcel zverejniť. Snáď nikoho umiestnením a obsahom tohto príspevku nepobúrim...

Chcel by som Vás upozorniť na podvodníka Miroslava Hlatkého z Nového Mesta nad Váhom.
Na internete som si dal inzerát, že kúpim objektív Canon 70-200 L.
zavolal mi a tvrdil, že má úplne nový, ktorý dostal ale nepotrebuje ho, pretože už taký má.
Ponúkol mi ho za 400 eur, všetko vyzeralo super, potešil som sa a aj ulakomil.
Slepo som veril cudziemu človeku. Poslal mi to poštou, ja som mu peniaze previedol na účet.
Prišiel mi však len balík s dvomi skalami.
Jeho telefónne číslo je 0917117713. Na internete som dokonca našiel jeho meno, že podviedol aj iných ľudí: http://podviedli.ma/php/zaznam.php?zaznam=76

Urobil som obrovskú chybu, viem je to moja hlúposť.
Chcem Vás len upozorniť aby ste neboli hlúpi ako som bol ja a nedajte sa takto nachytať.
 
vdx
2017-01-17 09:16:05+01
príspevok od: Radoslav Kĺč
Pozor na podvodníka Leonard Willier Denni hľadá tu bazárové veci a chce aby, mu ich ľudia posielali do USA. Začne si vypytovať číslo účtu a po zaslaní píše že poslal peniaze ale je to hlúposť....
Kšefty tu má s viacerými užívateľmi.
Máte s ním niekto skúsenosť ?
.
akurat mu "predavam objektiv". diky za potvrdenie.
 
vdx
2017-01-17 09:21:03+01
príspevok od: zenes
Toto je bezny argument tych co maju radi dobierky, ale este nam vysvetli ako ti posta bude riesit nezrovnalosti, ich obsah balika vobec nezaujima, oni niesu ziaden policajt, akonalhle balik preberies pripadne aj vyplatis je koniec, reklamacia je mozna iba u poskodeneho balika a aj to musi podat odosielatel. Prijmatel nema ziadnu sancu stornovat platbu pri prebratom a otvorenom baliku! A balik dostanes iba ak ho vyplatis.
Minimalne mas svedka pre sud, ktory dosvedci, co bolo v baliku. Ostatne je uz na policii a sude. Ale 2 tvrdenia su viac ako 1.
 
vdx
2017-01-17 09:22:39+01
Takze Leonardovi som napisal, ze zhodou okolnosti mam kamosa v Adel, Georgia a isiel pozriet Evona, aby sa dohodli na preprave, lebo by bolo bezpecnejsie to poslat po nom ako postou. Tak nech ma podvodnicek aspon chvilu nekludny spanok.
 
Strana 9 z 9
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()