Hore
Fórum » Pokec
 

Čo ísť fotiť v Bratislave?

Michal Piatrov
Michal Piatrov 2013-02-13 20:33:39+01
Zdravim

Mal by som prozbu.... v pondelok idem na prijimacky na VŠMU kamera a fotka... a jednou z uloh bude fotenie bratislavských ulic a chcel som sa opytat ci niekto na vsmu chodi alebo tam ide teraz a robil uz tuto ulohu.... kedze som v bratislave vela krat nebol a neviem velmi co tam fotit bol by som rad ak by mi niekto dal nejake typi co odfotit

Ak nie dakujem aj tak

Prajem pekny zvysok dna
a dobre svetlo samozrejme
 
Michal Piatrov
2013-02-14 21:32:59+01
príspevok od: istvic
nuz priatelu ,tazka tema,,pokial nemas moc skusenposti a v tom pripade nedokazes byt miestami az nezdravo drzy,mas co robit,,neodporucam ti fotit na trznicu,myslim staronovu,kedze ta v centre momentalne nefungulje.a ta na trnavskom nie je moc bezpecne miesto pre fotografa,,,ako nahlae tam vytiahnes fotoaparata nemas nejaky ten grif ako fotit v takychto zapeklitych moiestach ,je to skor na uraz a tvrde vyhostenie..netvrdim to ako kategorium,skor ako na zaklade vlastnych skusenosti.,tak isto bude fungovat Miôleticka trhovisko,na jednejs trane krasny cvrkot,na strane druhej mimoriadne podozrievave pohlady ,otazky a aj invektivy zo strany predajcov.
Vseobecne v BA.,na Slovensku plati to,ze kazdy bude mat problem s fotenim ,kazdy sa bude branit akonahle zbada ,ze ho fotis,ze sa bude dopytovat ,kde to bude uverejnene a ked si nahpodou slabsej fyzickej konstrukcie a nemas ten nekompromisne drzy ksich,bude zoiadat aj vymazanie fotografii.Je to vec dlheho treningu a skusenosti vediet takto fotit,Drzim ti palec.Chod radsej pekne do cxentra a tam fot turistov v roznych situaciach,vacsinou s tym nemaju problem,oni su v pozicii ,ze su v cudzom meste,oni v tomto vztahu tahaju za kratis koniec.Fot na krizovatkach,fot na korzach,kde su ludia uvolneni a nemaju vacsinou problem.Sadni si do restiky ,kaviarne a nenapadne fot,pripadne oslov nejakych ludi ,nech ti zapozuju,Na prijimacky na VSMU ,na kameru ide skor o svetlo a kompoziciu ako nejaky zavratny dej.
toto vsjo zatial
no snad sa nam studentom zllutuju ekd ich poprosim a nezacnu ma tam byt ved mozu byt radi ze si ich niekto vsimol a chce ich odfotit ja by som bol asi podcteny ak by to nebolo z vysmechu
 
slavmiro
2013-02-14 21:38:34+01
príspevok od: Michal Piatrov
presne tak ja ostanem asi pri knihe alebo foteni nejakych profesii uvidime
Bol si trenovat v Krupine?
 
Michal Piatrov
2013-02-14 21:44:27+01
príspevok od: slavmiro
Bol si trenovat v Krupine?
ale nebol .... krupina tam by ma asi ludia dobili za toto to je este horsie asi ako v bratislave aj ked tam som to este neskusal ale chcem som nieco skusit lenze sa mi vyskitli problemy z autom tak od rana som prvy krad doma
 
slavmiro
2013-02-14 21:49:00+01
príspevok od: Michal Piatrov
ale nebol .... krupina tam by ma asi ludia dobili za toto to je este horsie asi ako v bratislave aj ked tam som to este neskusal ale chcem som nieco skusit lenze sa mi vyskitli problemy z autom tak od rana som prvy krad doma
Nerozumiem preco by dobili, slusne pozdravis, vysvetlis ze robis fotozadanie do skoly na temu Mesiac knihy a ci by ti nezapozovali s knihou. Niekto nebude iny bude suhlasit, kde je problem.
 
Neschopko
2013-02-14 21:51:29+01
príspevok od: Michal Piatrov
ale nebol .... krupina tam by ma asi ludia dobili za toto to je este horsie asi ako v bratislave aj ked tam som to este neskusal ale chcem som nieco skusit lenze sa mi vyskitli problemy z autom tak od rana som prvy krad doma
Gramatika dnes dostáva na hubu
 
Michal Piatrov
2013-02-14 21:53:22+01
príspevok od: Neschopko
Gramatika dnes dostáva na hubu
no chcem jej dat priucku takto vecer som uz vystaveny
 
Michal Piatrov
2013-02-14 21:56:19+01
príspevok od: slavmiro
Nerozumiem preco by dobili, slusne pozdravis, vysvetlis ze robis fotozadanie do skoly na temu Mesiac knihy a ci by ti nezapozovali s knihou. Niekto nebude iny bude suhlasit, kde je problem.
ved ja viem to som nemyslel uplne vazne ale ako hovoril dneska som to aj mal na plane ale auto si spravilo plany vlastne skusim este zajtra nieco
 
Strana 3 z 3
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()