Hore
Fórum » Pokec
 

Fotenie oblečenia do katalógu

wallace
2013-03-09 19:45:31+01
Ahoj e-photaci.

Mám niekoľko otázok s ktorými by som potreboval pomôcť:

1. Našiel by sa niekto kto by dokázal nafotiť cca 20-30 produktových fotografií oblečenia (svetre, bundy a nohavice). Najlepšie okolie SNV.
2. Čo by reálne mohlo takéto fotenie stáť? (v cene by malo byť fotenie + post proces úprava do katalógovej podoby).
3. Ako dlho by to mohlo trvať (fotenie + post proces)?

Ďakujem za všetky návrhy a rady. V prípade potreby rád doplním požadované informácie.
 
slavmiro
2013-03-09 21:29:20+01
pre mna je to daleko, mozno vyjasne pre dalsich: oblecenie rozlozene na podlozke alebo na figurine alebo na zivom cloveku? Figurina/modela-modelku dodas? Biele nekonecne pozadie?
 
mtko
2013-03-09 22:19:19+01
príspevok od: wallace
Ahoj e-photaci.

Mám niekoľko otázok s ktorými by som potreboval pomôcť:

1. Našiel by sa niekto kto by dokázal nafotiť cca 20-30 produktových fotografií oblečenia (svetre, bundy a nohavice). Najlepšie okolie SNV.
2. Čo by reálne mohlo takéto fotenie stáť? (v cene by malo byť fotenie + post proces úprava do katalógovej podoby).
3. Ako dlho by to mohlo trvať (fotenie + post proces)?

Ďakujem za všetky návrhy a rady. V prípade potreby rád doplním požadované informácie.
takéto niečo nemôže trvať viac jak 2 dni, určite to oblečenie daj na niekoho alebo na figurínu
 
wallace
2013-03-09 22:22:59+01
príspevok od: slavmiro
pre mna je to daleko, mozno vyjasne pre dalsich: oblecenie rozlozene na podlozke alebo na figurine alebo na zivom cloveku? Figurina/modela-modelku dodas? Biele nekonecne pozadie?
ďakujem za veľmi dobrú pripomienku - presne tak som to myslel fotilo by sa na figuríne, resp. modelke. Modelku/modela by som dodal. Pozadie by bolo biele nekonečné
 
slavmiro
2013-03-10 09:35:46+01
príspevok od: wallace
ďakujem za veľmi dobrú pripomienku - presne tak som to myslel fotilo by sa na figuríne, resp. modelke. Modelku/modela by som dodal. Pozadie by bolo biele nekonečné
to by malo byt nafotene do 4 hodin, s pomocnikom co bude chystat odev, pripadne zehlit. V dobrom nasvieteni by mali byt foto dalsim 2hod postprocesom hotove. Ja to vidim na 100EUR honorar pre fotografa, ktory disponuje atelierom, 20 EUR pre asistenta a modela/modelku podla dohody.
 
viazo
2013-03-10 09:45:15+01
za 100 eur to spravi niekto, kto zacina. tych 100 eur mas tak na techniku a nie na zaplatenie seba + to vidim na trosku dlhsiu robotku. ked budu mat 30 modelov, tak mas 8 minut na prezlecenie, upravenie, nafotenie. to by bol uplny ideal. realne to funguje inak. dal by som si vacsiu rezervu.
 
slavmiro
2013-03-10 10:08:39+01
príspevok od: viazo
za 100 eur to spravi niekto, kto zacina. tych 100 eur mas tak na techniku a nie na zaplatenie seba + to vidim na trosku dlhsiu robotku. ked budu mat 30 modelov, tak mas 8 minut na prezlecenie, upravenie, nafotenie. to by bol uplny ideal. realne to funguje inak. dal by som si vacsiu rezervu.
ja sice nezacinam, ale primarne ma to nezivi, nechcem vsak nikomu kazit kseft a fotit to za prilezitost. Zadanie je zrejme pre eshop, ziadny katalog v papieri pre Halens a pod. Ked mi tie odevy zadavatel zo SNV posle kurierom (atelier v GA), nafotim to za 150E vratane asistenta, modela/modelky.
 
dark.pavuk
2018-03-15 10:14:57+01
nechcem zacinat nove vlakno tak sa spytam tu.

Neviete mi poradit niekoho (firma, osoba), kto by nafotil oblecenie (pre katalog, web, ...) s vlastnymi modelmi/modelkami, jedna sa o oblecenie pre panov a aj dami. Najlepsie niekoho z vychodu slovenska.

Dakujem za odpovede.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()