Hore
Fórum » Pokec
 

čudný inzerat na bazos.sk

Jozi Mačutek
Jozi Mačutek 2013-05-02 11:32:44+02
pri prezeraní techniky na bazoši som narazil na Nikon D300s + 18-200 II len za 190€
http://foto.bazos.sk/inzerat/25000073/NIKON-D300S.php

Potom som pozrel na dalšie inzeráty toho inzeranta a našiel som
Iphone 4S za 160€
http://mobil.bazos.sk/inzerat/24967563/iphone-4s.php
Nokia Lumia 800 za 100€
http://mobil.bazos.sk/inzerat/24967390/lumia-800.php
Samsung Galaxy SIII za 170€

Dalšia zaujímava vec je že inzerant sa pod každým inzerátom má iné meno a mesto ... no telefonné číslo je vždy rovnaké .

čo si o tom myslíte ?
 
kuk
2013-05-02 16:33:54+02
príspevok od: Marosh
toto som objavil cez vyhľadávanie podľa obrázka

http://www.bazar.de/anzeige-n/elektronik-foto-bamberg-nikon-d300s-123-mp-digitalkamera-schwarz-57613.html

http://foto.bazos.sk/inzerat/25000073/NIKON-D300S.php
foto stiahol z iného aby bolo že to čo predáva odfotil rovno doma
 
Jozi Mačutek
2013-05-02 16:46:32+02
príspevok od: ikus
a co poviete na tento?recenzie ma v pohode co som citala.ale aj tie si moze pisat sam hmm.
ale cena je nizsia ako v ,,riadnom,m obchode na nete
http://foto.bazos.sk/inzerat/24914782/Canon-6D.php
http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=dn16Z2xna3B3fFJ5dmxtPXUrdGprKGJ4&telefon=0905510041&jmeno=Zolo jak kukám tento inzerant ma kopu ale kopu najnovšiej profi techniky a nejde mi to do hlavy ale má tam aj 2 strany veľmi dobrých reakcii spokojných nákupcov všimni hore ...
 
ikus
2013-05-02 17:14:18+02
príspevok od: Jozi Mačutek
http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=dn16Z2xna3B3fFJ5dmxtPXUrdGprKGJ4&telefon=0905510041&jmeno=Zolo jak kukám tento inzerant ma kopu ale kopu najnovšiej profi techniky a nejde mi to do hlavy ale má tam aj 2 strany veľmi dobrých reakcii spokojných nákupcov všimni hore ...
ano jasne viem,videla som .ved toto ze na prvy pohlad to vyzera byt v pohode..hm tak mozno to skusim,tiez mam kontakt ne ineho pana co takto predava sigmu a tamron a tiez dovezie domov dokonca na odskusanie,servis vsetko riesi tiez on a recenzie su pochvalne,mozno by sa oplatilo ale predsa len je to dost penez no..akurat zvazujem nejaky objektiv k nemu ,nejaky univerzalnejsi zoom mozno 17-40 a moju 50 1.4 vymenim za 85 1.8 alebo rovno nejaky macrac nech to mam 2v1 ale este uvidim podla situacie.
 
Jozi Mačutek
2013-05-02 17:21:12+02
príspevok od: ikus
ano jasne viem,videla som .ved toto ze na prvy pohlad to vyzera byt v pohode..hm tak mozno to skusim,tiez mam kontakt ne ineho pana co takto predava sigmu a tamron a tiez dovezie domov dokonca na odskusanie,servis vsetko riesi tiez on a recenzie su pochvalne,mozno by sa oplatilo ale predsa len je to dost penez no..akurat zvazujem nejaky objektiv k nemu ,nejaky univerzalnejsi zoom mozno 17-40 a moju 50 1.4 vymenim za 85 1.8 alebo rovno nejaky macrac nech to mam 2v1 ale este uvidim podla situacie.
hej no ... najlepšie je osobný odber + vyskúšanie
 
Dumaru
2013-05-02 17:23:20+02
Inzerát s Nikonom D300s mi bol hneď podozrivý kvôli cene a na otázku koľko má nacvakané (zo zvedavosti), dostal som takúto odpoveď:

zdravim dost ludi sa nanhlasi ale kto platy prvi ten ho bere.som z rimavskej soboty.ja ho mam z exekucie takze neviem ale je vo velmi zachovalom stave

 
ikus
2013-05-02 17:24:12+02
príspevok od: Jozi Mačutek
hej no ... najlepšie je osobný odber + vyskúšanie
tak pise ze dovezie.z nitry to do tt nema daleko.takze ostava len zbalit laptop pod pazuchu nalestit kartu,verit ze baterka bude nabita a testnut,
 
quintes
2013-05-02 17:47:29+02
Veď mu pošlite niekto peniaze na účet či vám niečo príde a potom dajte sem výsledok, nech vieme či je to seriózny inzerát... toľko tu riešiťe...
 
om1ci
2013-05-02 17:57:31+02
ja mám opačnú skúsenosť.
Poslal som objektív, nech si ho dotyčný odskúša a ak je spokojný nech mi pošle peniaze.
Bohužiaľ nemám ani objektív, ani peniaze.
Ten seriózny pán, Dávid Púchovský z obce Pukanec, tu má aj svoj profil.
www.ephoto.sk/uzivatel/divin99/#profile-detail
.......
Už som to tu síce spomínal, ale opakovanie je matka múdrosti, dajte si na neho pozor ! !
 
kuk
2013-05-02 17:58:16+02
stačí s ním na viackrát dojednať obchod zhruba v rovnakom čase ale zakaždým pod iným menom a z iného mailu a keď dôjde k dohode na každej strane tak potom predáva tehly
 
Skovi
2013-05-02 18:15:19+02
príspevok od: Jozi Mačutek
http://www.bazos.sk/hodnotenie.php?mail=dn16Z2xna3B3fFJ5dmxtPXUrdGprKGJ4&telefon=0905510041&jmeno=Zolo jak kukám tento inzerant ma kopu ale kopu najnovšiej profi techniky a nejde mi to do hlavy ale má tam aj 2 strany veľmi dobrých reakcii spokojných nákupcov všimni hore ...
vykradnute elektro?
 
WildSammy
2013-05-02 18:16:42+02
príspevok od: om1ci
ja mám opačnú skúsenosť.
Poslal som objektív, nech si ho dotyčný odskúša a ak je spokojný nech mi pošle peniaze.
Bohužiaľ nemám ani objektív, ani peniaze.
Ten seriózny pán, Dávid Púchovský z obce Pukanec, tu má aj svoj profil.
www.ephoto.sk/uzivatel/divin99/#profile-detail
.......
Už som to tu síce spomínal, ale opakovanie je matka múdrosti, dajte si na neho pozor ! !
v Pukanci som bol osobne 2x a okrem ciganov a slapiek tam nik iny nebyva... takze sa necudujem, ze to takto dopadlo.. asi sa oplati vopred prezistovat aj demograficke statistiky obce, kym clovek nieco niekam posle
 
Fatty
2013-05-02 18:48:35+02
príspevok od: WildSammy
v Pukanci som bol osobne 2x a okrem ciganov a slapiek tam nik iny nebyva... takze sa necudujem, ze to takto dopadlo.. asi sa oplati vopred prezistovat aj demograficke statistiky obce, kym clovek nieco niekam posle
irelevantne veci.....ake demograficke statistiky obce ???
ano do obce plnej slusnych ludi sa neposiela tovar len tak na dobre slovo...ale ked su niektori ludia naivni, tak co uz.
 
bonifacko
2013-05-02 19:29:14+02
príspevok od: ikus
no tak okolo 1700eciek tusim,a co znamena ten sedy import?ja som sa ho pytala ci to nieje nahodou fotak pre japonsky trh kde je len anglictina a hakybaky pismo,a aj na zaruku som sa pytala,no zatial neodpovedal.ak to bude koser tak ho beriem usetrim si 200 k nejakemu objektivu
šedy import je tovar sice legalne kupeny, ale mimo našho colneho pasma, napr. kupene v USA a nepreclene. Je tam možnost arbitrovať na cene. Napr. on to dovezie za 1400€ a preda za 1600€. Lenže pri poruche skapal pes. Autorizovany servis ti to bezplatne neopraví. Ja by som do toho nešiel pri takej cene. Ak si ludia vozia zo štatov notebooky za 300€ a tu by za to dali 500€, tak to je ine.
 
bonifacko
2013-05-02 19:29:56+02
príspevok od: MartinMM
ja mam s bazosom uplne opacny problem. mam tam inzerat na predaj fotaku a stale ma kontaktuju chlapici z uk, nigerie... ze mam poslat cislo uctu a ze posle peniaze, sem tam su ochotny dat aj o 200 eciek viac. ked si precitam mail a zbadam text prelozeny do sk cez google mam dost a hned mazem mail a nahlasim ako spam. bazos je v poslednej dobe plny podvodnikov
Aj mne píšu. Inzerat na tovar ma predajnu cenu a pyta sa na cenu.
 
om1ci
2013-05-02 20:23:49+02
príspevok od: Fatty
irelevantne veci.....ake demograficke statistiky obce ???
ano do obce plnej slusnych ludi sa neposiela tovar len tak na dobre slovo...ale ked su niektori ludia naivni, tak co uz.
Máš pravdu, a to je na tom to smutné.
 
ikus
2013-05-02 20:27:20+02
príspevok od: bonifacko
šedy import je tovar sice legalne kupeny, ale mimo našho colneho pasma, napr. kupene v USA a nepreclene. Je tam možnost arbitrovať na cene. Napr. on to dovezie za 1400€ a preda za 1600€. Lenže pri poruche skapal pes. Autorizovany servis ti to bezplatne neopraví. Ja by som do toho nešiel pri takej cene. Ak si ludia vozia zo štatov notebooky za 300€ a tu by za to dali 500€, tak to je ine.
a neopravi preco?ked je to vlastne legalne kupene?aj ked v inom state,v podstate by to malo byt jedno nie?nezalezi od bydliska...tomu nechapem,ale som zvedava co odpise,zatial je ticho
 
keko
2013-05-02 20:34:24+02
príspevok od: om1ci
ja mám opačnú skúsenosť.
Poslal som objektív, nech si ho dotyčný odskúša a ak je spokojný nech mi pošle peniaze.
Bohužiaľ nemám ani objektív, ani peniaze.
Ten seriózny pán, Dávid Púchovský z obce Pukanec, tu má aj svoj profil.
www.ephoto.sk/uzivatel/divin99/#profile-detail
.......
Už som to tu síce spomínal, ale opakovanie je matka múdrosti, dajte si na neho pozor ! !
... a predava aj stierace:

http://forum.fiatbravo-bravaklub.sk/viewtopic.php?f=30&t=3725&start=1440
 
keko
2013-05-02 20:43:33+02
príspevok od: bonifacko
šedy import je tovar sice legalne kupeny, ale mimo našho colneho pasma, napr. kupene v USA a nepreclene. Je tam možnost arbitrovať na cene. Napr. on to dovezie za 1400€ a preda za 1600€. Lenže pri poruche skapal pes. Autorizovany servis ti to bezplatne neopraví. Ja by som do toho nešiel pri takej cene. Ak si ludia vozia zo štatov notebooky za 300€ a tu by za to dali 500€, tak to je ine.
Sedy import je slovne spojenie, ktore vymysleli importeri a obchdne zastupenia. Ked ma niekto region, v ktorom zastupuje istu znacku a okrem distribucie sa stara aj o reklamnu cinnost, servis, starostlivost o zakaznika, potom mu je neprijemne, ak niekto dovezie lacnejsie tovar tejto znacky len pre to, ze spominane naklady nema. Preto sa tu bojuje o zakaznika napr. vratenim casti penazi priamo importerom, roznymi obmedzeniami v zarukach voci vyrobkom zo sedeho importu.
Moje deti ucim sokovou terapiou. Priklad: Na internete si kupi podozrivo lacnuy iPod. Ten vsak nefunguje, pretoze akumulatorcek vnutri uz zahynul. No a teraz sa zacina tortura. Tovar putuje k predajcovi. Ten ho posle spat, ze zarucny servis robi ta-a ta firma. Potom iPod ide do servisu. Odtial pride bez vysvetlenia spat neopraveny. Takze naspat k predajcovi. Ten ho posle spat zo slovami, ze zaruka je celosvetova. Takze napat do servisneho strediska. Odtial sa to vrati naspat, tetoraz so sprievodnym listom, ze tovar bol dovezeny oficialne na Filipiny a ze zaruka plati len opacnu Pologulu. A potom strata akehokolvek dalsieho zaujmu cokolvek riesit ... To ma za par korun na cely zivot
To, co spominas je cierny import. Teda obchadza najake, alebo vsetky zakony. Sedy teda import nie je nezakonny.
 
WildSammy
2013-05-02 22:13:11+02
príspevok od: keko
Sedy import je slovne spojenie, ktore vymysleli importeri a obchdne zastupenia. Ked ma niekto region, v ktorom zastupuje istu znacku a okrem distribucie sa stara aj o reklamnu cinnost, servis, starostlivost o zakaznika, potom mu je neprijemne, ak niekto dovezie lacnejsie tovar tejto znacky len pre to, ze spominane naklady nema. Preto sa tu bojuje o zakaznika napr. vratenim casti penazi priamo importerom, roznymi obmedzeniami v zarukach voci vyrobkom zo sedeho importu.
Moje deti ucim sokovou terapiou. Priklad: Na internete si kupi podozrivo lacnuy iPod. Ten vsak nefunguje, pretoze akumulatorcek vnutri uz zahynul. No a teraz sa zacina tortura. Tovar putuje k predajcovi. Ten ho posle spat, ze zarucny servis robi ta-a ta firma. Potom iPod ide do servisu. Odtial pride bez vysvetlenia spat neopraveny. Takze naspat k predajcovi. Ten ho posle spat zo slovami, ze zaruka je celosvetova. Takze napat do servisneho strediska. Odtial sa to vrati naspat, tetoraz so sprievodnym listom, ze tovar bol dovezeny oficialne na Filipiny a ze zaruka plati len opacnu Pologulu. A potom strata akehokolvek dalsieho zaujmu cokolvek riesit ... To ma za par korun na cely zivot
To, co spominas je cierny import. Teda obchadza najake, alebo vsetky zakony. Sedy teda import nie je nezakonny.
zisk z tovaru importovaneho na cierno je potom ziskom pre tienovu ekonomiku a tym padom kupou takeho tovaru podporujeme blahobyt zlocincov v nasom state a nie len to! Nepomahame tak ani ekonomike Slovenskeho statu a tym padom skodime sami sebe
 
Konan
2013-05-03 08:15:44+02
To je pravda. Smutne ale je,ze aj ked dodrzujes vsetky pravidla ,skodis sam sebe. Tvoje peniaze skoncia vo vrecku niekoho, koho si si legitimne vybral.
 
Strana 3 z 8
1 2 3 4 5 ... 7 8
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()