Hore
Fórum » Pokec
 

Hladam fotografov amaterov na svadobne fotenia - Košice

Marek Janicko
2013-06-14 09:31:03+02
Ahojte,
hladam nadsenych foto amaterov, ktory by si radi obcasne zafotili na obrade, pripadne na hostine a zaroven i zarobili.

Z casu na cas sa u mna objavuju zakazky, kedy klientky su zufale a nemaju svadobneho fotografa a rozhodol som sa dat priestor mladym fotografom, ktory si chcu vyskusat fotografovanie svadby. A zaroven klientkam dat moznost vyberu ci budu mat pocas svadobneho dna fotografa uja alebo nadseneho fotoamatera.
Ide iba o oficialnu cast dna, ktoru niesom schopny pokryt z dovodu uz obsadeneho terminu. Portretne fotografovanie pokryjem vo vlastnej rezii.

Zaujem o svadobneho fotoamatera mi posielajte na marek@janicko.com (do internej posty mi neposielajte)

Podmienky
Lokalita: Kosice
Vek: 18 rokov a viac
Technika:
Telo: profesionalna rada Nikon (minimalne D300) u canonu zodpovedajuca rada a vyssie
Objektiv: skla s clonou 2.8 a lepsiou
Blesk: minimalne SB-700 u canonu zodpovedajuca rada a vyssie

Forma e-mailu:
- predstavenie vasej osoby,
- fotka,
- opis vasich foto skusenosti a odkaz na prezentaciu Vasich fotografii,
- predstavenie vasej techniky.

------------------------------------------

PS: Spoplatnenie ephoto bohuzial zabije v buducnosti obdobne moznosti. Velka skoda.
7
1
 
Marek Janicko
2013-06-14 09:33:31+02
Poupravil by som jeden udaj a to Lokalita. Budem akceptovat vsetky ziadosti z vychodneho slovenska.
0
0
 
quintes
2013-06-14 09:54:45+02
Skvelé. Tomu hovorím ponuka. Som zvedavý, koľkí z tunajších svadobných odborníkov sa ti ozve. Palec hore
1
1
 
Marek Janicko
2013-06-14 10:39:54+02
Zaujimalo by ma co viedlo ludi z ephota k tomu, ze za pomlckou Kosice zamenia za UK/IT/UA.
Velmi zvlastne spravanie.
1
1
 
Marek Janicko
2013-06-14 10:46:34+02
Fuha a 2 minutky po mojom reagovani sa nazove temy opat zmenil na povodny.
Tak toto sa tu bezne nevidi a priam povedane sokuje ma to.
0
0
 
inkubbus
2013-06-14 10:47:54+02
príspevok od: Marek Janicko
Fuha a 2 minutky po mojom reagovani sa nazove temy opat zmenil na povodny.
Tak toto sa tu bezne nevidi a priam povedane sokuje ma to.
ja som to opravil na "košice" ...z classic konta sa to dá
0
1
 
Marek Janicko
2013-06-14 10:54:33+02
príspevok od: inkubbus
ja som to opravil na "košice" ...z classic konta sa to dá
Ale, ale? Zeby system mal bug a klasici sa mozu hrat, ako sa im zachce?

Dik za opravenie.
0
0
 
jan.zitniak
2013-06-14 10:55:13+02
Musím pochváliť autora tejto ponuky, to sa len tak nevidí, ponúknuť prácu aj svojím budúcim kolegom a možno aj konkurentom. Všetka česť
2
3
 
inkubbus
2013-06-14 10:55:32+02
príspevok od: Marek Janicko
Ale, ale? Zeby system mal bug a klasici sa mozu hrat, ako sa im zachce?

Dik za opravenie.
tiež mám ten pocit že sa nájdu borci čo to budú zneužívať
0
0
 
Marek Janicko
2013-06-14 11:03:31+02
príspevok od: jan.zitniak
Musím pochváliť autora tejto ponuky, to sa len tak nevidí, ponúknuť prácu aj svojím budúcim kolegom a možno aj konkurentom. Všetka česť
Dakujem za uznanie.

Ked som zacinal tak som si sadol a urcil cestu ktorou pojdem. Zahodil som slovensku mentalitu, ktora brani i susedovi dohodit kseft, len aby nezarobil a vybral som si cestu zahranicnej mentality a kvalitnych sluzieb, ktore su uplne bezne v zahranici.

Plany a ciele su velke, no nieje v mojich moznostiach ich na trh uviest za jeden den. Vsetko chce postupny progres.

Mnohokrat som clovek prveho kontaktu pri pripravach buducej svadby a uz davno dohadzujem biznis tym najlepsim DJ, cukrarom, kadernickam, vizazistkam, svadobnym salonom, kapelam ... ktore som mal doteraz moznost stretnut.

Mimochodom v plane mam spravit si i databazu fotografov profesionalov, ktorym rad dohodim biznis, no chce to cas a verim, ze uz v jeseni si na to najdem priestor. Sezona 2014 sa uz blizi.
2
7
 
Marek Janicko
2013-06-14 11:08:39+02
príspevok od: inkubbus
tiež mám ten pocit že sa nájdu borci čo to budú zneužívať
Na jednom nemenovom servri kde funguje iba forum, inzercia a vypisovanie akcii ma admin svoje background, kde vidi vsetky zmeni, ktore sa spravili na stranke. Mena uzivatelov, IPcka, ... A to mame asi tucet ludi pravo kompeltne zasahovat do stranky: mazanie prispevkov, inzeratov, prepisovanie prispevkov, zvyraznovanie dolezitych prispevkov, ... a pokial mal niekto pocit, ze jeho prispevok bol nepravom zmeneni alebo zmazani, moze kontaktovat admina a ten v pripade, ak uzna, ze to bolo nepravom, moze hodit diskusiu s danym clovekom a odobrat mu pravomoc. Jednoduche, ucinne a niesu s tym ziadne problemy.
0
0
 
Guybrush Threepwood
2013-06-14 11:49:37+02
príspevok od: Marek Janicko
Dakujem za uznanie.

Ked som zacinal tak som si sadol a urcil cestu ktorou pojdem. Zahodil som slovensku mentalitu, ktora brani i susedovi dohodit kseft, len aby nezarobil a vybral som si cestu zahranicnej mentality a kvalitnych sluzieb, ktore su uplne bezne v zahranici.

Plany a ciele su velke, no nieje v mojich moznostiach ich na trh uviest za jeden den. Vsetko chce postupny progres.

Mnohokrat som clovek prveho kontaktu pri pripravach buducej svadby a uz davno dohadzujem biznis tym najlepsim DJ, cukrarom, kadernickam, vizazistkam, svadobnym salonom, kapelam ... ktore som mal doteraz moznost stretnut.

Mimochodom v plane mam spravit si i databazu fotografov profesionalov, ktorym rad dohodim biznis, no chce to cas a verim, ze uz v jeseni si na to najdem priestor. Sezona 2014 sa uz blizi.
Klobúk dole, toto sa len tak nevidí na Slovensku. My s manželkou máme svadobnú agentúru aj obchod a tiež veľmi rád odporúčame budúcim nevestám služby iných "dodávateľov", ktorí ponúkajú kvalitu a ktorých máme overených.

Ako nadšený fotoamatér môžem len zúfať z toho, že sa nemôžem uchádzať o Vašu ponuku, nakoľko som z Nitry. Bol by som strašne rád, keby si z Vás brali príklad aj iní fotografi, pretože presne TOTO je podľa mňa spôsob ako zvýšiť KVALITU fotografických služieb. Väčšina mladých fotografov musí začínať úplne od nuly a bez cudzej pomoci (viem, že väčšina z profesionálov tak začínala, ale v zahraničí je úplne bežné nafotiť najprv XY svadieb s profesionálom a až potom začať vlastný biznis) a ide to na úkor kvality a samozrejme aj ceny. Takíto fotografi potom iba kazia trh, keď svoje služby ponúkajú takmer zadarmo, alebo len za "naturálie".

Ostáva len dúfať, že sa k Vám pripoja aj ďalší. Držím palce do budúcna a prajem všetko dobré!
0
3
 
jan.zitniak
2013-06-14 12:22:11+02
príspevok od: Marek Janicko
Dakujem za uznanie.

Ked som zacinal tak som si sadol a urcil cestu ktorou pojdem. Zahodil som slovensku mentalitu, ktora brani i susedovi dohodit kseft, len aby nezarobil a vybral som si cestu zahranicnej mentality a kvalitnych sluzieb, ktore su uplne bezne v zahranici.

Plany a ciele su velke, no nieje v mojich moznostiach ich na trh uviest za jeden den. Vsetko chce postupny progres.

Mnohokrat som clovek prveho kontaktu pri pripravach buducej svadby a uz davno dohadzujem biznis tym najlepsim DJ, cukrarom, kadernickam, vizazistkam, svadobnym salonom, kapelam ... ktore som mal doteraz moznost stretnut.

Mimochodom v plane mam spravit si i databazu fotografov profesionalov, ktorym rad dohodim biznis, no chce to cas a verim, ze uz v jeseni si na to najdem priestor. Sezona 2014 sa uz blizi.
Držím palce, verím, že s takýmto myslením sa Ti bude určite dariť. Tiež som podobného zmýšľania, keď sa darí mne, nech sa darí aj iným, podelím sa o to ...
0
2
 
SotyS
2013-06-14 12:24:19+02
Tak toto je parádna ponuka ..verím že sa nejaký mladý chlapec chytí (alebo dievča)
0
0
 
quintes
2013-06-14 12:50:23+02
Cakam na odpoved mojho mailu
0
0
 
sofy
2013-06-14 13:47:42+02
Neviem ci to bude pre nevesty vyhra. Vela fotografov je bez prace len si to nepriznaju. Toto trh este viac rozlozi a nevesty to budu bud vyuzivat lebo sa na nich bude niekto ucit, alebo budu lutovat ak to ti akoze fotografi zbabru. Cest vynimkam. A nezabudaj, hrat sa na Slovensku na ameriku sa neoplati. Dnes dohodis, zajtra ti ukradnu zakazku lebo podlezu cenu o 10 eur ako experiment na sebe to ale bude mozno zaujimave
2
2
 
Guybrush Threepwood
2013-06-14 13:57:58+02
Jasné, že slovenský trh je pomerne malý, ale keď vidím fotografie od niektorých profesionálov, som si istý, že kvalitný fotograf má možnosť uplatniť sa aj keď to nie je určite ľahké a nebude to do roka ani dvoch...Ja v tomto hlavne vidím možnosť ako zvyšovať kvalitu práce a výsledných fotografií.
0
0
 
sofy
2013-06-14 14:02:25+02
Ako pocet fotografov zvysuje kvalitu prace??? Ze cim viac ludi si skusi fotit svadbu tym lepsie fotky budu? Inak pracu tu neponuka ten fotograf ktory na mojasvadba ponuka kazdej neveste svoje sluzby s tym ze ma presne ich termin volny? Zda sa mi ze ano.
2
3
 
Marek Janicko
2013-06-14 14:09:04+02
príspevok od: sofy
Neviem ci to bude pre nevesty vyhra. Vela fotografov je bez prace len si to nepriznaju. Toto trh este viac rozlozi a nevesty to budu bud vyuzivat lebo sa na nich bude niekto ucit, alebo budu lutovat ak to ti akoze fotografi zbabru. Cest vynimkam. A nezabudaj, hrat sa na Slovensku na ameriku sa neoplati. Dnes dohodis, zajtra ti ukradnu zakazku lebo podlezu cenu o 10 eur ako experiment na sebe to ale bude mozno zaujimave
Nebojim sa nicoho. Ja viem co od takej spoluprace ocakavam, viem kam smerujem a za tym cielom idem tvrdo. Od kedy som sa pustil do fotenia tak som zatial neslapol vedla.

A to kradnutie zakazky ma absolutne nezaujima. Je to slovenske zmyslanie, tato krajina smeruje velmi zle a rozhodne nemienim stat v dave hundrajucich a neuspesnych ludi. A ak ukradne, nech sa paci, aspon budem mat volny vikend a mozem ist na vylet.

A na slovensku je klientela, ktoru by som pomenoval narocnou a ja som toho priklad. Sam som narocny na poskytovane sluzieb a vidim, ako poniektory ludia si dokazu sami znicit biznis. Napriklad stav penzionov, ktory sa zameriavaju na cestovny ruch.

Este si spomenul neuspesnych svadobnych fotografov. Ano su neuspesny pretoze byt fotografom nestaci vlastnit iba techniku a mat pekne fotky.
0
3
 
sofy
2013-06-14 14:13:30+02
Uspesny nebudes tym, ze budes mat len "odvazne napady" , venuj sa foteniu a nie samaritanstvu. Podla toho ako sa nukas na fore na mojasvadba mas asi vela volnych vikendov. Inak fandim ti
2
3
 
Strana 1 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()