Fórum » Pokec

Eglobalcentral EU - skusenosti

ceresnik.jakub
ceresnik.jakub 2014-05-13 16:56:44+02
Zdravim,
Mate tu niekto skusenost s internetovym obchodom http://www.eglobalcentral.eu/ ?

JakubH
2017-08-02 00:06:35+02
príspevok od: simako
Ahojte zhánam širokouhlí objektív a na eglobal som našiel tokinu 11-16mm za 343€ to ani na SK skoro nekúpim bazárovku, nieje tam nejaký zádrhel alebo niečo na čo si dať pozor ? https://www.eglobalcentral.eu/tokina-at-x-116-af-11-16mm-f-2.8-pro-dx-ii-lenses-nikon-mount.html
Skús prelistovať tých 23 strán čo tu je a potom sa znova opýtaj

Tibor78
2017-08-02 06:03:06+02
príspevok od: Bpali
pocuj,nemas doma 12-40? naco ti je 14-42? aj ja som kukal po nej...lebo velmi dobra cena...a je mala.....
Tu 12-40 som predal, bolo to moc velke...tato 14-42 je taka super placka ak je zatiahnuta. Ta 12-40 sa nechytala na moju zostavi ff s L sklami tak to mam za jedno skoro...

Dod
2017-08-02 07:34:20+02
príspevok od: Dod
Pridam cerstvu skusenost s eglobalcentral eu . Objednal som si mob tel za 300. Balik bol na druhy den, 24.7. odoslany. Denne mi prichadzali spravy o pohybe zasielky. Dnes posledna, ze balik ma processing delay, nervy a v tom mi zavolal kurier DPD. O chvilu mi podal balik, bez podpisu, napriek tomu, ze som ho dal poistit. Kvalitne zabaleny v bubl pap. Krabica bola mierne premacknuta, ale obsah ok, az prekvapivo ok. Objednal som lg v20, aj ked to neuvadzaju na stranke balenie obsahuje kvalitne sluchatka b&o a eu za adapter nab na eu. Zaver, i ked trocha riziko, za 9 dni doma, bez nasl platieb (dph...) bez zdrzania na colnici, v tomto pripade velka uspora na cene. Balik prisiel z VB. Som spokojny.
Maju tam trocha chaos vcera som balik dostal a este aj dnes mi na sledovani zasielky pisu, ze pre nepredvidane okolnosti sa moja zasielka zdrzala a hned ako zistia co, daju mi vediet ...

Tibor78
2017-08-02 10:24:37+02
príspevok od: Dod
Maju tam trocha chaos vcera som balik dostal a este aj dnes mi na sledovani zasielky pisu, ze pre nepredvidane okolnosti sa moja zasielka zdrzala a hned ako zistia co, daju mi vediet ...
U mna to iste..asi chyba komunikacie..v kazdom pripade hlavne je, ze nam tovar dorucili...

lacino88
2017-08-06 22:51:51+02
Ahoj, mna laka z eglobalcentral objednat LG G6. Zaujimalo by ma ci dakto riesil zaruku, co ak by sa pokazilo daco na nom? Je u nich zaruka 2roky alebo len rok? Vopred vdaka.
(u nas by 32GB single sim vysla cca 435e a u nich 64GB dual sim 380e).

MiSiK
2017-08-07 07:26:35+02
Dobry den,
Prisla mi z D7200 s poskodenym plastom. Vsetko funguje ako ma az na to ze nesedi cerveny plast a je trosku posodeny plast pod rollerom. Pisal som im a odpisali mi toto:
Greetings from eglobal central (EU).
From the information you have provided us, we believe that your [item] of order number [90070507] is a DOA case (Dead on Arrival). We will be arranging a replacement to be delivered to you once we have received and inspected the DOA item, we shall inform you immediately once the item has been inspected with the outcome. Should the item being inspected and found that it is not a DOA item, we shall inform you immediately by providing you a report and quotation on the inspection/repair fee plus the returning shipping cost needed for our item before we further proceed with it.

As we could arrange a collection service to pick up the item, could you please kindly confirm us follow details in order for us to arrange it accordingly,

Name:
Pick up Address:
Contact No:
Item to be collected:
Pick up date and time (Mon to Fri, excludes holiday – please allow at least 1 day for arrangement):

Please also include the following in your return package:
- Copy of your Original Invoice
- Original package including all standard accessories
- Camera body /mobile phone / tablet – Battery
- Remarks on what accessories has not being included in the returning parcel
- Other accessories

Riesil niekto nieco podobne? Dobre som to pochopil, ze teraz by si to prebral kurier a preprava je na nich a nasledne vzniknute naklady budem platit ja? Mysliste ze sa to optati riesit ak fotak funguje po technickej stranke len je to "esteticka chyba"?
Ďakujem

krispin.pucinko
2017-08-07 10:47:20+02
príspevok od: MiSiK
Dobry den,
Prisla mi z D7200 s poskodenym plastom. Vsetko funguje ako ma az na to ze nesedi cerveny plast a je trosku posodeny plast pod rollerom. Pisal som im a odpisali mi toto:
From the information you have provided us, we believe that your [item] of order number [90070507] is a DOA case (Dead on Arrival). We will be arranging a replacement to be delivered to you once we have received and inspected the DOA item, we shall inform you immediately once the item has been inspected with the outcome. Should the item being inspected and found that it is not a DOA item, we shall inform you immediately by providing you a report and quotation on the inspection/repair fee plus the returning shipping cost needed for our item before we further proceed with it.

As we could arrange a collection service to pick up the item, could you please kindly confirm us follow details in order for us to arrange it accordingly,

Name:
Pick up Address:
Contact No:
Item to be collected:
Pick up date and time (Mon to Fri, excludes holiday – please allow at least 1 day for arrangement):

- Other accessories

Riesil niekto nieco podobne? Dobre som to pochopil, ze teraz by si to prebral kurier a preprava je na nich a nasledne vzniknute naklady budem platit ja? Mysliste ze sa to optati riesit ak fotak funguje po technickej stranke len je to "esteticka chyba"?
Ďakujem

Pozri si par stran dozadu v tomto vlakne. Tam niekto riesil objektiv podobne. Myslim ze to bolo nadlho ale vyriesilo sa to k spokojnosti zakaznika. Naklady budes znasat ty len ak sa preukaze ze reklamacia je neopodstatnená.
Co sa tyka poskodenia. Moj osobny nazor je ze by som to s cinou uz neriesil. Ako si vravel je to len esteticka chyba posielat fotak 2x okolo sveta kvoli tomu je divne. Aj tak nemas istotu ci ti to vymenia alebo opravia alebo poslu naspat ten isty s tym, ze nenasli issue.

-rs-
2017-08-07 11:02:24+02
príspevok od: MiSiK
Dobry den,

Name:
Pick up Address:
Contact No:
Item to be collected:

- Other accessories

Ďakujem

ja som takto riesil 2x objektiv. ak je chyba zrejma a viditelna, nie je s tym problem a poslu ti novy kus. casovo rataj cca mesiac. vyplnis udaje, pride TNT kurier po to, za 2 dni to je v Cine, potom to oni pozru, zhodnotia, cakas ... a cakas... a potom ak uznaju chybu (v tomto pripade by to nemal byt problem) tak ti poslu novy kus.

MiSiK
2017-08-07 14:57:01+02
príspevok od: -rs-
ja som takto riesil 2x objektiv. ak je chyba zrejma a viditelna, nie je s tym problem a poslu ti novy kus. casovo rataj cca mesiac. vyplnis udaje, pride TNT kurier po to, za 2 dni to je v Cine, potom to oni pozru, zhodnotia, cakas ... a cakas... a potom ak uznaju chybu (v tomto pripade by to nemal byt problem) tak ti poslu novy kus.
Vdaka za info

mr_ace_sk
2017-08-17 13:10:27+02
11.8. objednany Olympus OM-D E-M10 II telo, 344.99€ , 6.90€ shipping cost, 6.99€ zlavovy kupon
dnes 17.8. 2x volal kurier dpd, raz rano ze vyraza s balikom a potom ked dosiel, chcel vidiet obciansky.
tracking isiel od prvej chvile v pohode.
original balenie + dobre zabalene v bublinkovej folii, siva velka obalka z UK.
menu medzinarodne full, aj slovencina, firmwave 1.1 (zatial)

juranest
2017-08-17 17:42:17+02
Ja som 15.8. objednal Olympus OMD EM-5 MK2 + 12-40 f2.8 PRO, zatial ziadny update tak uvidim. Ked som kupoval predtym tak to v poho prislo tiez za tyzden.

Lubo.Karch
2017-08-26 16:03:00+02
Prosím vás, záruka je tam rok či dva?
Nepočítal som sa tu, možno som prehliadol..
Chcem odtiaľ objednať objektiv.
Dik.

-rs-
2017-08-26 20:45:48+02
príspevok od: Lubo.Karch
Prosím vás, záruka je tam rok či dva?
Nepočítal som sa tu, možno som prehliadol..
Chcem odtiaľ objednať objektiv.
Dik.
Predpokladam ze 2 roky. Dole na stranke maju "warranty policy" a tam su vymenovane veci na ktore sa vztahuje 1 rocna zaruka.

Lubo.Karch
2017-08-26 21:12:57+02
Ano. To som čítal. Aj ja si myslím že 2 roky.

caver
2017-09-11 22:52:50+02
Pridam aj ja skusenost s obchodom. Uz rok pokukujem po objektive nikon 24mm 1.8G Cena u nas je vsak stale vysoka, tak z casu na cas kontrolujem stranku eglobalcentral.eu. Pred mesiacom som zbadal, ze cena zisla na 568€, nastavujem sluzbu followprice a po tyzdni sa mi zobrazuje, ze cena klesla na 535€. Objektiv pridavam do kosika, ale stale vaham. Pocas dalsieho tyzdna mi chodia rozne upozornenia, ze mam tovar v kosiku a posielaju mi este zlavovy kupon na 6€ (proste vedia ako masirovat kupujuceho ) Cena este k tomu klesne na 524, tak teda kupujem, platim samozrejme cez PayPal. Dalsi postup bol takyto:
2.9.2017 objednany objektiv
3.9.2017 In transit
4.9.2017 Your parcel has arrived at DPD, please follow this link for further information: posielaju cislo na sledovanie zasielky
Kazdy den krasne sledujem ako ide balik cez Holandsko, Nemecko, Cechy az na Slovensko.
11.9.2017 prichadza kurier, davam jeden podpis, dostavam dobre zabaleny balik v bublinkovej folii. Doma vybalujem objektiv, na rychlo testujem, vsetko ok.
Takze u mna 100% spokojnost, maximalna rychlost, tovar sa zda byt ok a usetrene cez 200€. Za mna obchod urcite odporucam.

Strana 25 z 25

Inzercia
  • ()

• ()

• ()

• ()

• ()