Fórum » Pokec

Eglobalcentral EU - skusenosti

ceresnik.jakub
ceresnik.jakub 2014-05-13 16:56:44+02
Zdravim,
Mate tu niekto skusenost s internetovym obchodom http://www.eglobalcentral.eu/ ?

marcus_labeo
2017-11-28 14:39:13+01
príspevok od: pnebehaj
Zdravím, čo robím to robím neviem na Eglobalcentral EU nájsť žiadny objektív Olympus alebo telo, iba Panasonic, viete mi poradiť ďakujem.
Daj si radenie podľa abecedy a Olympus Ti vyjde ako prvý (lebo oni používajú 0 (nulu) namiesto O).

gaston.glock
2017-11-29 14:05:48+01
Mam cerstvu skusenost. Vcera som si objednal cez Eglobalcentral Nikon d7200, cena viac ako dobra, odpocitali mi este aj kupon, co som dostal za nakup zo septembra. Platba odisla cez paypal a dnes mi prisla od Eglobalcentral sprava, ze mi vracaju peniaze. Je to taky vseobecny email, ze mi vracaju peniaze z dovodu, ze a) bud som ich o to sam poziadal, b) nekomunikujem s nimi, c) tovar nie je mozne zohnat d) nepresiel som cez security check.

Dovod mi znamy nie je, lebo objednavka bola z vecera, platba odisla, ziadne doplnujuce udaje nepytali (to ani v septembri pri predchadzajucej objednavke) a Nikon maju stale skladom. Akurat, ze zvysili cenu od vcera, takze viem si iba domysliet, ze asi mi tovar nechcu dodat za cenu, za ktoru som si ho vcera objednal

Momentalne teda nemam tovar, objednavku a ani peniaze.

lucc
2017-11-29 18:27:29+01
Ja by som sa chcela opýtať, či má niekto skúsenosť s nakupovaním na eglovalcentral na firmu. Ide to cez paypal alebo cez ich checkout, ale na paypal-e potom asi treba nastaviť účet ako firemný, alebo potom neviem ako. Riešili ste to niekto týmto smerom? Ďakujem za odpoveď.

fofoja
2017-12-01 18:26:02+01
21.11. večer objednaný telefón, dnes 1.12. doručené všetko O.K.

gaston.glock
2017-12-04 11:42:34+01
príspevok od: gaston.glock
Mam cerstvu skusenost. Vcera som si objednal cez Eglobalcentral Nikon d7200, cena viac ako dobra, odpocitali mi este aj kupon, co som dostal za nakup zo septembra. Platba odisla cez paypal a dnes mi prisla od Eglobalcentral sprava, ze mi vracaju peniaze. Je to taky vseobecny email, ze mi vracaju peniaze z dovodu, ze a) bud som ich o to sam poziadal, b) nekomunikujem s nimi, c) tovar nie je mozne zohnat d) nepresiel som cez security check.

Dovod mi znamy nie je, lebo objednavka bola z vecera, platba odisla, ziadne doplnujuce udaje nepytali (to ani v septembri pri predchadzajucej objednavke) a Nikon maju stale skladom. Akurat, ze zvysili cenu od vcera, takze viem si iba domysliet, ze asi mi tovar nechcu dodat za cenu, za ktoru som si ho vcera objednal

Momentalne teda nemam tovar, objednavku a ani peniaze.
Aktualny stav:

Peniaze mi vratili na ucet. Na email, v ktorom som sa dozadoval informacie, preco mi objednavku zrusili, podla predpokladu neodpovedali.

Chvilu trvalo korespondovanie ohladne zlavoveho kuponu -25 EUR, o ktory ma zrusenim objednavky pripravili, ale uz funguje aj ten.

Nasleduje pokus c. 2 objednat ten isty tovar, tentoraz za vyssiu cenu, no stale vyhodnu oproti SR cenam.

Majki12
2017-12-05 17:34:46+01
Dobrý večer. Chcel by som si objednať D5600. Neviete mi povedať či bude mať Slovenské menu??

roka222
2017-12-05 18:37:09+01
Musíš pri cene poznačiť medzinarodnú verziu plus 10€

Majki12
2017-12-05 23:08:42+01
roka222 dakujem pekne. Ešte som takto neobjednaval. Treba ten PayPal alebo sa dá aj kreditnou kartou?

Northwestern
2017-12-07 18:17:00+01
28.11 objednany Nikon 55-300 za 165€ (black friday, poistene postovne a kod BUY599) a dnes dorazil, zatial vyzera vsetko OK
Adresa odosielatela je z Anglicka cize bez dane

Majki12
2017-12-07 20:43:02+01
Chcel by som objednať LX10. A keď tam není tá možnosť medzinárodnej verzii?? Bude to mať Slovenské menu??

kwido
2017-12-08 14:26:49+01
príspevok od: Majki12
roka222 dakujem pekne. Ešte som takto neobjednaval. Treba ten PayPal alebo sa dá aj kreditnou kartou?
Da sa kartou , netreba paypal. Prave som objednal kartou objektiv. o 30% lacnejsie ako u nas . Dufam ze bude ok .

JakubH
2017-12-08 21:17:15+01
príspevok od: kwido
Da sa kartou , netreba paypal. Prave som objednal kartou objektiv. o 30% lacnejsie ako u nas . Dufam ze bude ok .
Len sem prosím nepíš, keď ti príde prázdna škatuľka a nebudeš to vedieť s kým riešiť. Paypal je v tomto bezpečná cesta platby v zahraničí. Som rád, že aj niektoré slovenské eshopy ho majú

kwido
2017-12-14 12:38:34+01
príspevok od: JakubH
Len sem prosím nepíš, keď ti príde prázdna škatuľka a nebudeš to vedieť s kým riešiť. Paypal je v tomto bezpečná cesta platby v zahraničí. Som rád, že aj niektoré slovenské eshopy ho majú
Nevidim dovod preco by som to mal sem pisat. Nemam vo zvyku vyplakavat a stazaovat sa na forach. Svoje problemy si riesim sam . Memyslim ze by mi tu s takym problemom niekto vedel pomoct. Proste padla otazka tak na nu slusne odpoviem ked viem odpoved.
A neviem preco mi nejaky trubiroh dava palec dole za moj prispevok .
Je mi uplne jedno kolko akych palcov mam ale proste ma to zaujalo pretoze som clovek od prirody zvedavy

marcus_labeo
2017-12-14 15:16:51+01
príspevok od: kwido
Nevidim dovod preco by som to mal sem pisat. Nemam vo zvyku vyplakavat a stazaovat sa na forach. Svoje problemy si riesim sam . Memyslim ze by mi tu s takym problemom niekto vedel pomoct. Proste padla otazka tak na nu slusne odpoviem ked viem odpoved.
A neviem preco mi nejaky trubiroh dava palec dole za moj prispevok .
Je mi uplne jedno kolko akych palcov mam ale proste ma to zaujalo pretoze som clovek od prirody zvedavy
V mojom prípade to bol omyl, chcel som pozrieť, kto ti dal dislike a nedopatrením som klikol.

K1000
2017-12-14 16:24:46+01
Dobrá téma, veľa som sa dozvedel. Tiež pokukujem, ale ešte som sa neodhodlal.
Nikon 105/1,4 ani nie za 1.500€ - no nekúp to, keď to také lacné!
(Na Megafoto je teraz v akcii za 1.850).

mato151
2017-12-15 07:34:26+01
Zdravim vas, pred 2 dnami som zrobil svoj prvy nakup, a to sony rx100 cez paypal. Avsak aj po 2 dnoch ked dam vyhladat objednavku na ich webe vypise mi iba "No orders found". Je to bezne ze im trva vobec evidovat objednavku?

gaston.glock
2017-12-15 09:24:02+01
príspevok od: mato151
Zdravim vas, pred 2 dnami som zrobil svoj prvy nakup, a to sony rx100 cez paypal. Avsak aj po 2 dnoch ked dam vyhladat objednavku na ich webe vypise mi iba "No orders found". Je to bezne ze im trva vobec evidovat objednavku?
Je bezne, ze im tam trva vsetko strasne dlho a komunikacia nie je vzdy najlepsia.

Ked si pozries moje dva nedavne prispevky v tomto vlakne, tak uvidis, ze sa tam deju obcas zvlastne veci. Niezeby sa mi take nestavali aj na slovenskych "znackovych" eshopoch.

Robil som nedavno dve objednavky, jednu mi bez uvedenia dovodu stornovali, po vrateni peniazi som ju zopakoval, teraz cakam na tovar. Tracking mi nabehol len dnes, zatial len ten ich vseobecny, lebo tovar este nie je na Slovensku. Vychadzajuc zo skusenosti zo septembra, tovar skor ako o tyzden po zacati ich trackingu mat nebudem.

Tebe odporucam prihlasit sa do svojho konta a pozriet si objednavky pod kontom. Nedavaj cislo objednavky bez prihlasenia.

V mojom pripade bolo vzdy vidiet objednavku v systeme hned a prisiel mi aj potvrdzujuci email s jej cislom. Pripadne im skus napisat email cez kontaktny formular, mne nedavno odpovedali celkom rychlo - v priebehu 24-48h.

mato151
2017-12-15 10:41:54+01
Nakup som robil ako neregistrovany, prisiel mi potvrdzujuci mail s cislom objednavky. Az nasledne som sa regol cez FB, ale tak ci tak mi po zadani cisla objednavky nic nenajde. Napisal som im na support svojou lamavou anglictinou, tak snad to bude vsetko OK. Do vianoc to asi sotva mozem ocakavat doma, co? 😁

psykora2
2017-12-15 11:23:20+01
Nakup som robil ako neregistrovany, prisiel mi potvrdzujuci mail s cislom objednavky. Az nasledne som sa regol cez FB, ale tak ci tak mi po zadani cisla objednavky nic nenajde. Napisal som im na support svojou lamavou anglictinou, tak snad to bude vsetko OK. Do vianoc to asi sotva mozem ocakavat doma, co? 😁
odporucam objednavat vzdy len cez registraciu a platit len cez pay-pal system, nemal som zatial ziadny problem, do vianoc urcite nie, ja som objednaval 29.11 a tovar dorazil vcera, tracking nabehol az 7.12. takze teraz nestihaju, ale malo by ti to prist

gaston.glock
2017-12-15 11:28:13+01
V tom pripade mozes byt podla mojho nazoru (zatial) pokojny. Problem bude najskor v tom, ze nie si registrovany v case objednavky, dodatocna registracia znamena vytvorenie noveho zakaznika. Preto tam ziadnu objednavku neuvidis.

Co sa tyka dodania do Vianoc, nuz do tych tohtorocnych uz asi nie

Skusal som zadat do ich systemu moje cislo objednavky bez prihlasenia sa do konta. Moju objednavku naslo s tym, ze mi automaticky poslalo email s pristupom na tracking. Lenze u mna uz tracking spustili, nie je to len obycajny "stav objednavky", po tracking sa dostanes tak o tyzden az 10 dni.

Zadaval si cislo objednavky bez hashtagu? Treba tam napisat len cislo, inak ti samozrejme nic nenajde.

Strana 27 z 32
1 2 ... 25 26 27 28 29 ... 31 32

Inzercia
  • ()

• ()

• ()

• ()

• ()