Hore
Fórum » Pokec
 

Rekfalifikačný kurz fotografie

silvia.ochrankova
2015-03-02 17:50:55+01
Ahojte, som nezamestnaná a úrad práce ponúka možnosť využiť rekvalifikačný kurz ktorý prepláca do výšky 600 eur. Tu je ten problém. Nepoznáte nejaké fotografické kurzy pod 600 eur? Ďakujem
 
Krtko fotografom
2015-03-02 18:03:01+01
príspevok od: silvia.ochrankova
Ahojte, som nezamestnaná a úrad práce ponúka možnosť využiť rekvalifikačný kurz ktorý prepláca do výšky 600 eur. Tu je ten problém. Nepoznáte nejaké fotografické kurzy pod 600 eur? Ďakujem
Hmmm, a potrebujes kurz fotografovania? Ak mas talent, tak ti to pojde samo, horsie mozno budu pre teba technicke veci, ale kto vie, nepoznam ta, a mozno, ze si talent od prirody. Skus si sama polozit otazku ci si uz niekedy fotila (urcite ano), ale ci tie tvoje fotografie mali aspon trosku iny nahlad na svet, ako obycajne cvaky, tzv. "selfies", ja by som to prekladal normalne, po Slovensky, ako autoportrety, ale to nie je teraz velmi moderne.
Dufam, ze ma teraz nebudes mat za zleho.
 
rodney
2015-03-02 18:17:26+01
hoc jaky kurz sa tam neráta, u nás čo viem - tak len o AKF.sk čo robia taky kurz co je akceptovany ako rekvalifikačný a stojí to tušim okolo 1000 € ... a druhá vec je, či to ozaj splna tú pointu že sa s tým chceš živiť a vdaka tomu vlastne už nebiť dalej nezamestnaná alebo len chceš za cudzie peniaze nejaký kurz pre "vlastnú potrebu" ... ak to skutočne myslíš vážne s tým že následne ti to umožní sa živiť ako fotografka, tak zváž či budeš mať prostriedky na dostačujucu techniku a na začiatok podnikania .... inak neviem či ti to len tak urad práce preplatí ... určite zrejme ide o REPAS ... osobne čo som počul tak je im zaťažko preplatiť aj daleko rozumnešie kurzy po ktorých je vyššia pravdepodobnost že sa zamestnáš po jeho absolvovaní ...
 
Roman Point
2015-03-02 19:34:42+01
AKF to myslím vybavuje s úradom práce sama. Človek čo to chce to len v akadémii za hlási a oni to vybavia. Aspoň tak som čítal o tom niekde na ich fB stránke. Možno sa mýlim. Ale určite viem že im to úrad práce preplaca. Možno si pred úradom pýtajú menej než keď ide človek na vlastnú päsť do AKF
 
bonifacko
2015-03-02 20:04:20+01
Sila, len sa vraciam do mojej historie.
Nie je to o fotografovaní, v roku 1993 som riešil rekvalifikačny kurz. Urad prace mi to odmietal uhradiť. tak som si to zaplatil z vlastneho, asi 12 tisic korun. Už 21 rokov pracujem v odbore, ktory mi urad prace odmietal preplatiť.
Ako vidím, od vtedy sa vela zmenilo a narastly istoty a možnosti ako rozdávať zo spoločného.
prepáčte mi OT.
 
lenami
2015-09-07 09:19:10+02
Ahojte, zucastnil sa uz realne niekto tohto rekvalifikacneho kurzu http://www.akf.sk/Kurzy/Vsetky-kurzy/Vikendova-skola-Digitalna-fotografia-AKREDITOVANY-Rekvalifikacny-kurz , dakujeeem
 
digihelion
2015-09-07 09:35:28+02
Nerád ti beriem ilúzie, ale na ten rekvalifikačný kurz radšej zabudni. Poznám pár absolventov...nespokojných... Za veľa peňazí málo muziky. Ak sa to dá nazvať muzikou...
 
lenami
2015-09-07 09:57:59+02
No troska sa to tam zamotkava, tak preverujem ci vobec ist do toho
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()