Hore
Fórum » Pokec
 

"Profesionálne" nafotená stužková ;)

j.a.r.o.
j.a.r.o. 2016-01-22 12:44:16+01
http://vas.cas.sk/clanok/12859/maturanti-z-kosic-dostali-najhorsie-foto-zo-stuzkovej-ake-ste-kedy-videli-sokujuca-reakcia-firmy.html#
 
blahoslav J B Art
2016-01-23 07:52:29+01
ako hovoria moji kolegovia vychodniari ... na vychode pije kazdy
mladi mozu byt radi, ze budu mat netradicne fotky zo stuzkovej ... ake nema na Slovensku v tejto sezone nikto ... aspon my, ked sme boli mladi, sme sa chceli silno odlisit od sediveho priemeru
 
DOMINIKKLACIK
2016-01-23 09:39:18+01
príspevok od: blahoslav J B Art
ako hovoria moji kolegovia vychodniari ... na vychode pije kazdy
mladi mozu byt radi, ze budu mat netradicne fotky zo stuzkovej ... ake nema na Slovensku v tejto sezone nikto ... aspon my, ked sme boli mladi, sme sa chceli silno odlisit od sediveho priemeru
nedá mi nereagovať na tu poznámočku .. ako keby ide nepili len na východe trošku treba zvážiť čo poviete (nie každý to musí prijať s humorom )
 
blahoslav J B Art
2016-01-23 10:17:52+01
príspevok od: DOMINIKKLACIK
nedá mi nereagovať na tu poznámočku .. ako keby ide nepili len na východe trošku treba zvážiť čo poviete (nie každý to musí prijať s humorom )
asi doslo k nedorozumeniu ... ja nie som vychodniar ... ale tvoj odkaz podam kolegom z vychodu, aby nabuduce zvazovali, co povedia
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2016-01-23 10:40:57+01
Zaznamenať akciu profesionálnymi sklami s vysokou svetelnosťou. Použiť súčasnú profesionálnu techniku, ktorej obrazový snímač umožňuje kvalitne zaznamenať prebiehajúcu akciu za zhoršených svetelných podmienok (ISO 6400) a cela vec dopadne inak. Používať odrazené svetlo od externého blesku by nebolo na škodu. Profesionálne fotografovanie a natáčanie videí nie je zábava, ale práca. Vyžaduje si to dôkladne plánovanie a disciplínu.
 
Roman Point
2016-01-23 11:19:34+01
príspevok od: DOMINIKKLACIK
nedá mi nereagovať na tu poznámočku .. ako keby ide nepili len na východe trošku treba zvážiť čo poviete (nie každý to musí prijať s humorom )
To nebol pokus o vtip. Percentuálne je viac ľudí čo pijú alkohol v nadpriemernom množstve viac na východ. Čím viac na východ tým viac nad normu. A pozri na také rusko čo leží na východe to je ceresnicka
 
Lubitto
2016-01-23 20:54:04+01
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
Zaznamenať akciu profesionálnymi sklami s vysokou svetelnosťou. Použiť súčasnú profesionálnu techniku, ktorej obrazový snímač umožňuje kvalitne zaznamenať prebiehajúcu akciu za zhoršených svetelných podmienok (ISO 6400) a cela vec dopadne inak. Používať odrazené svetlo od externého blesku by nebolo na škodu. Profesionálne fotografovanie a natáčanie videí nie je zábava, ale práca. Vyžaduje si to dôkladne plánovanie a disciplínu.
Neviem ci sa najde niekto iny co ma v nicku tituly...neberiete sa moc vazne?
 
pirhi
2016-01-23 21:05:08+01
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
Zaznamenať akciu profesionálnymi sklami s vysokou svetelnosťou. Použiť súčasnú profesionálnu techniku, ktorej obrazový snímač umožňuje kvalitne zaznamenať prebiehajúcu akciu za zhoršených svetelných podmienok (ISO 6400) a cela vec dopadne inak. Používať odrazené svetlo od externého blesku by nebolo na škodu. Profesionálne fotografovanie a natáčanie videí nie je zábava, ale práca. Vyžaduje si to dôkladne plánovanie a disciplínu.
to je síce možné...ale schopný fotograf stužkovú dokáže nafotiť aj s nie profi technikou...stačí keď ju vie ovládať a vie čo od nej čakať...a ako ste písali, dôležitá je príprava a disciplína....myslím že tomuto fotografivi chýbalo oboje...
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2016-01-24 13:10:11+01
príspevok od: Lubitto
Neviem ci sa najde niekto iny co ma v nicku tituly...neberiete sa moc vazne?
Neviem prečo doteraz to nikoho nenapadlo a titul si do nicku nedal. Nie je to nič zlé.
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2016-01-24 13:20:01+01
príspevok od: pirhi
to je síce možné...ale schopný fotograf stužkovú dokáže nafotiť aj s nie profi technikou...stačí keď ju vie ovládať a vie čo od nej čakať...a ako ste písali, dôležitá je príprava a disciplína....myslím že tomuto fotografivi chýbalo oboje...
Samozrejme aj toto je možné. V takom prípade to je pre mňa Pán fotograf.
 
inkubbus
2016-01-24 13:32:03+01
príspevok od: Mgr. art. Zdenko Dendis
Neviem prečo doteraz to nikoho nenapadlo a titul si do nicku nedal. Nie je to nič zlé.
Nie je na tom síce nič zlé, ale hlavne že je to v internetovej komunite dostatočne trápne. ....ozaj, aj sa nechávaš blízkymi a rodinou oslovovať v plnom znení s titulmi?
 
hugoba
2016-01-24 15:04:40+01
príspevok od: DOMINIKKLACIK
nedá mi nereagovať na tu poznámočku .. ako keby ide nepili len na východe trošku treba zvážiť čo poviete (nie každý to musí prijať s humorom )
veď keby napísal ,že všade sa pije rovnako, Vyhodňare by sa urazili,a začali piť ešte viac aby sme si to všimli!
 
Mgr. art.  Zdenko Dendis
2016-01-24 15:43:15+01
príspevok od: inkubbus
Nie je na tom síce nič zlé, ale hlavne že je to v internetovej komunite dostatočne trápne. ....ozaj, aj sa nechávaš blízkymi a rodinou oslovovať v plnom znení s titulmi?
Múdrejší ustúpi. Na žabomyšie vojny nemám náladu. Venujme sa radšej téme. Problém väčšinu diskusií konči osobnými spormi a nijako neriešia problémy, ktoré sú na fórach predkladané.
 
Wlady
2016-01-24 17:34:42+01
príspevok od: Lubitto
Neviem ci sa najde niekto iny co ma v nicku tituly...neberiete sa moc vazne?
Nechapem ako toto suvisi s temou.....Kazdy si moze dat do nicku co chce....
 
Lubitto
2016-01-24 19:08:50+01
príspevok od: Wlady
Nechapem ako toto suvisi s temou.....Kazdy si moze dat do nicku co chce....
A kazdy si moze napisat do komentara co chce.
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()