Hore
Fórum » Pokec
 

Najlepšie foto knihy

Scotty
2016-01-23 20:32:37+01
Zdravím, chcel by som vedieť vaše názory na najlepšie knihy o digitálnom fotografovaní. Som taký stredne pokročilý fotograf a chcel by som si nejakú kúpiť, mám prečítané knihy napr. od Scotta Kelbyho a tie sa mi páčili preto že sú orientované skôr na tú praktickú stránku veci ale možno by nezaškodilo aj trocha viac teórie aby si to možno človek vedel viac predstaviť a pochopiť prečo "to" vlastne tak je. Tak že nejaké vaše návrhy tej zlatej strednej cesty? Napr. teraz sa dosť ospevuje
Mistrovství práce s DSLR od Romana Pihana.
 
peterson25
2016-01-23 21:36:10+01
záleží na tom, čo si taký stredne pokročilý fotograf predstavuje pod pojmom "to" ...
 
PeCh
2016-01-23 23:57:10+01
príspevok od: Scotty
Zdravím, chcel by som vedieť vaše názory na najlepšie knihy o digitálnom fotografovaní. Som taký stredne pokročilý fotograf a chcel by som si nejakú kúpiť, mám prečítané knihy napr. od Scotta Kelbyho a tie sa mi páčili preto že sú orientované skôr na tú praktickú stránku veci ale možno by nezaškodilo aj trocha viac teórie aby si to možno človek vedel viac predstaviť a pochopiť prečo "to" vlastne tak je. Tak že nejaké vaše návrhy tej zlatej strednej cesty? Napr. teraz sa dosť ospevuje
Mistrovství práce s DSLR od Romana Pihana.
Romana si môžeš pozrieť pred kúpou na fotoroman.cz
 
mongi
2016-04-12 07:22:04+02
fotoroman veľmi odporúčam ako základ. Potom prejdi na iný šálok kávy ako napríklad Unseen od Erwitta, Americans od Roberta Franka, Cigánov od Koudelku a tak ďalej je ich veľmi veľa.
 
viktorbu
2016-08-14 22:53:25+02
Ahojte.
Vedeli by ste mi poradit nejaku knihu o makro fotografovani? Chcel by som knihu, kde popisuju techniku foteni makra. Typy, triky, ako na to a atd. Nechcem knihu len s fotkami.
Dakujem.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2016-08-15 07:14:10+02
príspevok od: viktorbu
Ahojte.
Vedeli by ste mi poradit nejaku knihu o makro fotografovani? Chcel by som knihu, kde popisuju techniku foteni makra. Typy, triky, ako na to a atd. Nechcem knihu len s fotkami.
Dakujem.
Vo fotoskole je sekcia s niekolkymi clankami:
www.ephoto.sk/fotoskola/clanky/makrofotografia-close-up/
 
viktorbu
2016-08-15 08:35:04+02
Dakujem. Ano viem, no chcel by som knihu.

Nemate nahodou niekto knihu od Haje Jan Kamps -Makrofotografie?
 
šereda
2016-08-15 15:00:55+02
Mne sa hodne páči zonerpress to čo mám doma pretože je to preložené a konečne tomu rozumiem . Super je expozičný čas kreativne to je moc fajn potom je super Kreativní barva ve fotografii a Kreativní svetlo ve fotografii od Jan Pohribný. Ujde aj street fotografia od zoneru. Každopádne je toho viac ale to už nemám dobré je aj DVD Pózovanie od Peteru pre fotomodeling, dobre sa na to kuká. No a nakoniec knihy od Magnum photos, ale aj Tibor Husár mám doma NY pretože bola lacnejšia ako jeho ostatná tvorba, a celkovo knihy od popredných fotografov s ich tvorbou.
 
viktorbu
2016-08-15 16:03:39+02
Dakujem za radu.
 
Mikon
2016-08-15 20:19:02+02
príspevok od: Scotty
Zdravím, chcel by som vedieť vaše názory na najlepšie knihy o digitálnom fotografovaní. Som taký stredne pokročilý fotograf a chcel by som si nejakú kúpiť, mám prečítané knihy napr. od Scotta Kelbyho a tie sa mi páčili preto že sú orientované skôr na tú praktickú stránku veci ale možno by nezaškodilo aj trocha viac teórie aby si to možno človek vedel viac predstaviť a pochopiť prečo "to" vlastne tak je. Tak že nejaké vaše návrhy tej zlatej strednej cesty? Napr. teraz sa dosť ospevuje
Mistrovství práce s DSLR od Romana Pihana.
Mistrovstvi práce je skvela kniha je tam všetko čo potrebuješ vediet ja som si ju kupil ako prvu . Pom sa mi pačia knuhy od Freemana napr kupil som si aj kufrik www.ephoto.sk/fotoscena/knihy-casopisy/michael-freeman-kompendium-pro-digitalni-fotografy/
 
Mikon
2016-08-15 20:21:50+02
príspevok od: Scotty
Zdravím, chcel by som vedieť vaše názory na najlepšie knihy o digitálnom fotografovaní. Som taký stredne pokročilý fotograf a chcel by som si nejakú kúpiť, mám prečítané knihy napr. od Scotta Kelbyho a tie sa mi páčili preto že sú orientované skôr na tú praktickú stránku veci ale možno by nezaškodilo aj trocha viac teórie aby si to možno človek vedel viac predstaviť a pochopiť prečo "to" vlastne tak je. Tak že nejaké vaše návrhy tej zlatej strednej cesty? Napr. teraz sa dosť ospevuje
Mistrovství práce s DSLR od Romana Pihana.
sorry datum som kukol neskoro
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()