Hore
Fórum » Pokec
 

registrácia na svad.portáloch - oplatí sa?

kamarianphotography
2016-02-18 15:05:18+01
Zdravím všetkých,

chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosť so svadobnými portálmi - konkrétne mojasvadba.sk. Rozmýslame nad registráciou, ale nevieme, či sa to oplatí, akú má stránka návstevnost, či sa niekomu, práve vdaka tejto stránke, ozvali noví zákazníci, atd.
Máte skúsenosť?

Ďakujem velmi za odpovede.
kama
 
photolubos
2016-02-18 16:22:44+01
Kamos sa tam zaregistroval napriek tomu ze uz nejaky cas celkom uspesne svadby fotil a div sa svete az dva ksefty za rok mal odtial a to poctivo odpisoval vo fore na kazdy volny termin ktory mal. Tak neviem, ja by som to skusil tak na dva mesiace a venoval sa tomu a ked nic tak dalej to nema zmysel. Pozor na ich chovanie este , napises akoze "nevhodny" prispevok a hned ta mazu a banuju . Ja som tam raz do sukromnej spravy odpisoval nieco nejakej neveste a hned mi poslali email ze to porusuje kodex ich portalu a ine sproste reci. Tak som sa do nich obul , ze ja som predsa poslal sukromnu spravu a ako je mozne ze ju oni beru ako spravu verejne viditelnu to za prve a preco to vobec citaju ked sa to vola sukromna sprava. Odvtedy mna neblokli ani raz .
 
kaFOtka
2016-02-19 15:55:27+01
ja by som povedala ze to bol ten hlavny problem toho kamosa, ktoreho spominal photolubos - ze pisal na vsetky terminy vo fore. Taky fotograf si urobi skor negativny imidz, ze ma stale volne - cize nikto si ho neobjednava... Ludia to zial vnimaju dost podprahovo. Ja osobne by som radsej investovala do reklamy na FB. Samozrejme, pokial ma clovek portfolio a je schopny pridavat zaujimave prispevky, ktore su same o sebe nachylne na vysoky dosah. Z vlastnej skusenosti musim este dodat k portalu mojasvadba, ze najvacsiu reklamu mi urobili spokojne zakaznicky - tym ze tam pridali cele albumy z rande foteni a svadieb, ktore som im robila - tam uviedli moje meno, par teplych slov a bolo... a vtedy mi to pomohlo - co sa tyka zviditelnenia... lebo takyto druh reklamy tam admini musia respektovat. A google vie pouzivat takmer kazdy, cize kto chce, podla mena si na mna kontakt najde
 
PeCh
2016-02-19 23:06:11+01
Ludia si svadobneho fotografa zvacsa vyberaju podla osobneho odporucania. Nevesta si jednoducho vyberie toho fotografa, ktoreho mali aj jej kamaratky, a ktory im urobil najlepsie fotky. Reklama tu ide dost do stratena a reflektuju na nu iba "stratene" existencie a aj vtedy si vyberu podla portfolia.
 
photolubos
2016-02-20 08:08:58+01
príspevok od: PeCh
Ludia si svadobneho fotografa zvacsa vyberaju podla osobneho odporucania. Nevesta si jednoducho vyberie toho fotografa, ktoreho mali aj jej kamaratky, a ktory im urobil najlepsie fotky. Reklama tu ide dost do stratena a reflektuju na nu iba "stratene" existencie a aj vtedy si vyberu podla portfolia.
Presne tak, aj ked ludi ktorym nema kto odporucit fotografa by som nenazyval stratene existencie, je to presne ako pises. Ja osobne som sa nikde neregistroval ohladom svadieb, lebo je to vsetko o kontaktoch a odporucaniach. Staci si drzat dobre meno a kvalitu a ide to samo
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()