Hore
Fórum » Pokec
 

Ako uložiť "článok" medzi "obľúbené"?

j.a.r.o.
2016-11-25 09:05:00+01
Ahojte, nejako nemôžem v poslednhých článkoch nájsť ikonu "pridať k obľúbeným". Viete mi poradiť, kde sa stratila táto môžnosť?
 
Marcel Rebro
2016-11-25 09:26:23+01
príspevok od: j.a.r.o.
Ahojte, nejako nemôžem v poslednhých článkoch nájsť ikonu "pridať k obľúbeným". Viete mi poradiť, kde sa stratila táto môžnosť?
Možno od veci, ale ja na takéto veci používam pinterest.com. Mám tam vytvorené súkromné nástenky (foto, cestovanie, potápanie ...) a na ne si pinujem články - bez ohľadu z toho z akého zdroja / webu sú.
 
calven
2016-11-25 10:25:20+01
príspevok od: Marcel Rebro
Možno od veci, ale ja na takéto veci používam pinterest.com. Mám tam vytvorené súkromné nástenky (foto, cestovanie, potápanie ...) a na ne si pinujem články - bez ohľadu z toho z akého zdroja / webu sú.
Ha. Dík. Doteraz som nevidel pre pinterest využitie, ale toto čo si napísal je presne to, k čomu sa mi hodí a doteraz mi na to nenapadlo. Dík ešte raz.
 
j.a.r.o.
2016-11-26 17:25:38+01
príspevok od: Marcel Rebro
Možno od veci, ale ja na takéto veci používam pinterest.com. Mám tam vytvorené súkromné nástenky (foto, cestovanie, potápanie ...) a na ne si pinujem články - bez ohľadu z toho z akého zdroja / webu sú.
Dikes, vyskúšam.
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()