Hore
Fórum » Pokec
 

Predaj cez eBay.com - nastavenie inzerátu

j.a.r.o.
2017-04-30 10:26:39+02
Potreboval by som poradiť. Chcem predať objektív cez ebay a neviem nastaviť okienka "poštovné" - "delivery options". Na ebay.com to ponúka americké poštové služby a na ebay.uk to ponúka zase iba UK poštové služby. Ako tam zadať napr GLS alebo Slovenskú poštu? Na ebay.com mi to po zadaní exclusions (kde som zaškrtol krajiny do ktorých nechcem posielať) aj tak ukazuje že zasielam aj do USA, čo ale nechcem (vzhľadom na u nás predražené poštové služby). Nikde tam nie je možnosť zadať medzinárodnú poštu (napr. Slovenská pošta, GLS a pod). Je tu niekto, kto predáva cez eBay a je ochotný poradiť? Ďakujem!
 
j.matrix
2017-04-30 10:47:49+02
a mas nastavenu ako svoju krajinu slovensko/ v nastaveniach bydlisko?
 
bonifacko
2017-04-30 11:37:32+02
Skus to predať cez ebay.de
 
j.a.r.o.
2017-04-30 11:45:11+02
príspevok od: j.matrix
a mas nastavenu ako svoju krajinu slovensko/ v nastaveniach bydlisko?
Áno hlavnú adresu v "personal information" mám uvedené Slovensko.
 
j.matrix
2017-04-30 12:04:05+02
ja predavam tiez na nemeckom.

Pri vytovreni ponuky mas moznost nevyuzit ich predvolene postove sluzby ale je tam stredna zalozka - akoby postovne si vybavujes sam a das si tam napevno cenu napr. v ramci europy a spolocnost cez ktoru posielas tam nemusis ani davat.
 
j.a.r.o.
2017-04-30 15:16:59+02
príspevok od: j.matrix
ja predavam tiez na nemeckom.

Pri vytovreni ponuky mas moznost nevyuzit ich predvolene postove sluzby ale je tam stredna zalozka - akoby postovne si vybavujes sam a das si tam napevno cenu napr. v ramci europy a spolocnost cez ktoru posielas tam nemusis ani davat.
Skúsil som na nemeckom (hrúza - každé slovíčko do googlu na rozdiel od angličtiny nemecky nerozumiem ani slovo). Po vyexportovaní ponuky som nemal zobrazené krajiny, do ktorých som nechel zasielať tovar, aj keˇd som ich v zozname zaškrtol. Taktiež sa mi tam objavila správa, že nechcem zasielať na Slovensko. Končím s predajom cez eBay ešte skôr ako som začal ;( Je to dobrý nástroj na kúpu ale predaj je veľmi komplikovaný.
 
j.a.r.o.
2017-04-30 15:38:35+02
Ešte ilustračný obrázok:
 
stokinger
2017-04-30 20:39:18+02
príspevok od: j.a.r.o.
Skúsil som na nemeckom (hrúza - každé slovíčko do googlu na rozdiel od angličtiny nemecky nerozumiem ani slovo). Po vyexportovaní ponuky som nemal zobrazené krajiny, do ktorých som nechel zasielať tovar, aj keˇd som ich v zozname zaškrtol. Taktiež sa mi tam objavila správa, že nechcem zasielať na Slovensko. Končím s predajom cez eBay ešte skôr ako som začal ;( Je to dobrý nástroj na kúpu ale predaj je veľmi komplikovaný.
no ja som riesil kedysi pdoobne veci...nieco som tam domotal vtedy a zablokovali mi ebay učet uplne
 
j.a.r.o.
2017-05-01 10:52:52+02
príspevok od: stokinger
no ja som riesil kedysi pdoobne veci...nieco som tam domotal vtedy a zablokovali mi ebay učet uplne
Ja som ten inzerát tiež nakoniec stiahol. Pre istotu
 
pufko
2017-05-01 11:01:54+02
Ked už chceš predávať do cudziny, tak skôr na zahraničných fotoforách. Ebay využívam len na to aby som kúpil pod cenu v dražbe
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()