Hore
Fórum » Pokec
 

Kde sa prezentovať? Aká je najlepšia reklama ?

SomBystrik
2017-06-16 14:41:51+02
Ahojte. Chcel by som sa prostredníctvom tohto fóra poradiť. Natáčam videá od roku 2012 venujem sa tomu, mám to ako koníček baví ma ako samotné natáčanie tak aj jeho editácia. Natáčam na gopro, zrkadlovku, dron atď. Mám veľmi málo príležitostí ako si privyrobiť kedže technika nieje lacná a treba ju stále obnovovať. Mám vlastnú webstránku kde sú moje videá zobrazené. Chcel by som sa spýtať ako sa dostať do povedomia, aby mali o mňa záujem firmy, firemné akcie alebo rôzni organizátori. Rozhodne sa nepovažujem za profesionála, ale myslím že som schopný natočiť video podľa požiadaviek tak aby bol dotyčný spokojný. Mám za sebou pár natáčaní a zatiaľ boli všetcia spokojní.
Máte nejaké skúsenosti, ohľadom vašich začiatkov ? Naozaj by mi pomohlo ma trošku nakopnúť a bol by som vám zaviazaný pretože ako koníček ma to veĺmi baví a techniku chcem zdokonalovať, no zo súkromných zdrojov je to čím ďalej tým náročnejšie.
Ďakujem vopred.
 
Jozi Mačutek
2017-06-17 05:42:10+02
Skus o sebe napisať na boredpanda.com podla mna na propagaciu najlepsie
 
acton
2017-06-17 07:33:55+02
A ta tvoja webstranka je?...
 
j.a.r.o.
2017-06-17 08:17:25+02
Tak sa trochu prezentuj aj tu. Možno získaš zákazku.
 
Fuser
2017-06-26 09:51:46+02
Ako sa prezentovat:
1. Mal sem dat ukazku tvojej prace aby sa video dalo zhodnotit lebo mozno mas drahu techniku ale video sa inym nemusi vobec pacit, tak radsej to ani nepovedia dalej...

2. Na zaciatku musis robit zadarmo pre znamych (uvidia tvoju pracu*), niektory mozno pracaju vo firme kde by sa hodilo prezentacne video ale ich to ani nenapadne, ze by sa dal ten produkt nafilmovat.
* - Darmo znamemu ukazes pekne video ak tam nebude, nebude ho to az tak zaujimat.

3. Ludi ktorym chces robit videa zadarmo, za naturalie, neskor za maly peniaz si musis dobre vyberat - vela ludi nevie kolko casu to zozerie. Zabijes stym 10hod a budu to chciet za 20 Euro ...zo zaciatko OK ale neskor ta to nebude bavit .... A ked im povies, ze za 3 min videa chces 100Euro budu gulat ocami ale co je za tym uz nevidia.

4. ... mohol by som tu teoretizovat ale ci to ma vyznam ...
5.
 
da.niela
2017-06-26 16:36:44+02
skus social media, Instagram je super pre fotografa, mna cez to oslovili napriklad z jednej cestovky. A urcite na Facebooku sa taketo veci lahko siria
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()