Hore
Fórum » Pokec
 

Tvorba videii na Youtube ala Two useless

two.useless
2019-04-04 12:20:22+02
Zdravim

kamarat bol na Filipinach tento rok a priniesol si otial super zabery z drona(Dji mavic air) a z Go Pro Hero 7. Rozhodli sme sa, ze tieto videa postrihame a hodime na Youtube
Tu je link:
https://www.youtube.com/watch?v=Qddig2i6bKE&list=PLtTMStsASCgOOsOM7KVEiCngMlXzgh2YT

Zaujimal by ma nazor profesionalov alebo nacom by sme mali zapracovat, co zlepsit pri tvorbe atp.
Urcite sa to da urobit aj lepsie ako to je teraz kazdy nazor/kritika potesi a pomoze pri tvorbe dalsich videii.
Vopred moc moc Dakujem/e za reakcie
 
mirosz
2019-04-04 13:30:48+02
príspevok od: two.useless
Zdravim

kamarat bol na Filipinach tento rok a priniesol si otial super zabery z drona(Dji mavic air) a z Go Pro Hero 7. Rozhodli sme sa, ze tieto videa postrihame a hodime na Youtube
Tu je link:
https://www.youtube.com/watch?v=Qddig2i6bKE&list=PLtTMStsASCgOOsOM7KVEiCngMlXzgh2YT

Zaujimal by ma nazor profesionalov alebo nacom by sme mali zapracovat, co zlepsit pri tvorbe atp.
Urcite sa to da urobit aj lepsie ako to je teraz kazdy nazor/kritika potesi a pomoze pri tvorbe dalsich videii.
Vopred moc moc Dakujem/e za reakcie
Nevyznam sa v robeni videa, takze k tomu nic nepoviem, ale ta hudba sa mi tam zda zbytocne akcna a dramaticka. Ako keby sa vam na dovolenke stala nejaka katastrofa...prilis hollywoodska pre mna. Inac asi OK
 
asverusko
2019-04-04 14:14:23+02
príspevok od: two.useless
Zdravim

kamarat bol na Filipinach tento rok a priniesol si otial super zabery z drona(Dji mavic air) a z Go Pro Hero 7. Rozhodli sme sa, ze tieto videa postrihame a hodime na Youtube
Tu je link:
https://www.youtube.com/watch?v=Qddig2i6bKE&list=PLtTMStsASCgOOsOM7KVEiCngMlXzgh2YT

Zaujimal by ma nazor profesionalov alebo nacom by sme mali zapracovat, co zlepsit pri tvorbe atp.
Urcite sa to da urobit aj lepsie ako to je teraz kazdy nazor/kritika potesi a pomoze pri tvorbe dalsich videii.
Vopred moc moc Dakujem/e za reakcie
Na aké účely by malo byť použité vyššie publikované video?
 
MaxGamut
2019-04-08 18:35:12+02
Ten strih nema vobec ziaden logicky rytmus. Striedanie dlhych a kratkych zaberov je divne nelogicke. Prelinanie zaberov nesedi k scene (ani typ, ani rychlost). Zkracovanie zaberu drona zrychlovanim je prilis skokove. Zabery pekne, ale strih tak 3 -
 
two.useless
2019-04-09 09:00:08+02
príspevok od: mirosz
Nevyznam sa v robeni videa, takze k tomu nic nepoviem, ale ta hudba sa mi tam zda zbytocne akcna a dramaticka. Ako keby sa vam na dovolenke stala nejaka katastrofa...prilis hollywoodska pre mna. Inac asi OK
Ahoj, dakujem za reakciu nie si jediny, komu sa zdala hudba prehnane akcna. Do buducna sa jej oblukom vyhnem

Este raz dakujem, velmi si cenim ze si si nasiel cas a napisal svoj nazor
 
two.useless
2019-04-09 09:08:46+02
príspevok od: MaxGamut
Ten strih nema vobec ziaden logicky rytmus. Striedanie dlhych a kratkych zaberov je divne nelogicke. Prelinanie zaberov nesedi k scene (ani typ, ani rychlost). Zkracovanie zaberu drona zrychlovanim je prilis skokove. Zabery pekne, ale strih tak 3 -
Ahoj, dakujem za reakciu strihat sa stale ucim a dronove zabery som mal v rukach prvy krat. Kazdopadne, mas nejake odporucania na zlepsenie strihu dronovych zaberov? Drzat sa spomalenych zaberov, dat tomu pribeh a pomalsiu hudbu napriklad ? Cakaju nas dalsie videa a stale hladam ten spravny styl, akym sa uberat.

Zatial dakujem za tvoju reakciu a hlavne za tvoj cas
 
Fuser
2019-04-09 21:22:41+02
1) Dlzka videa - ten kto tam bol vydrzi viac pozerat aj ked sa ostatny nudia t.j. menaj je viac
2) Kazde lepsie video/clip ma mat pribeh t.j. ma nieco povedat ...
3) Spomalene videa su pekne niekedy sa to az moc prehana t.j. spomal co je zaujimave/dolezite
4) ...ostane ti tu uz povedali ...a zlepsovat sa da stale...

Dolezite je pre koho to chces - cudzich ludi nezaujima ako si sa bavil na dovolenke. Ak to chces pre divakov, tak to musis aj inak tocit t.j. "zaujimavo".

Jednu vec si pamataj: Ak ti niekto povie po dopozerani, ze "...take kratke?!, ...tak malo!", tak ver ze to je uprimne povedane ze sa im to pacilo.
 
JohnNewton
2019-04-10 08:08:08+02
Základná filmárska poučka hovorí, že pohyb sa má diať na scéne, nie kamera má byť stále v pohybe. V podstate tam nemáš žiadny kvalitný statický záber ktorý by to aspoň sporadicky ukľudnil. Postaviť celý klip na záberoch z GoPro, bez použitia aj iných ohnísk je dosť náročné a neprirodzené. A samozrejme príliš dramatická hudba
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()