Hore
Fórum » Pokec
 

Hľadá sa článok zameraný na vzťah fotograf-hostia na svadbe

Dudkol
2019-07-08 17:56:17+02
Zdravím, možno trochu netradičná otázka, ale kedysi som čítal, možno tu alebo inde veľmi dobre napísaný článok, ktorý bol zameraný na tému svadobných hostí, ktorí zbytočne zavadzajú a fotia si mobilom a kazia zábery zaplatenému fotografovi. Skúšal som ho hľadať na googli aj tu, strávil som tým vyše pol hodinu a už som vyčerpal všetky nápady pod čím ho hľadať.
Ak by niekto o ňom vedel či poznal aspoň podobne zameraný článok tak by som poprosil odkaz, či už tu alebo do správy.

Ďakujem veľmi pekne
 
Paladin25
2019-07-09 09:22:52+02
Treba svadobčanov dopredu upozorniť aby sa nemotali fotografovi do cesty.... ked sú poučení býva to lepšie....
 
Dudkol
2019-07-09 17:45:38+02
Nie nie, ale ďakujem.
To bolo normálne ako blog/článok robené.


To viem že treba upozorniť, ale ten článok by som chcel aj tak nájsť.
 
seifi
2019-07-09 20:21:32+02
svadobní hostia sú súčasťou svadby; by som sa snažil ich tam vhodne zakomponovať; po rokoch sa budú na fotografiách hľadať a nespoznávať sa všetci; to bude smiechu; nechceš, aby 50 či 100 hostí pozeralo stovku fotografii Adama a Evy a nechceš aby títo dvaja hľadeli len na seba, akí sú krásni ... ... skús si to v hlave prebrať a nájsť súlad , symbiózu hostí a mladomanželov, budú ti zavadzať menej
 
Dudkol
2019-07-10 20:11:30+02
príspevok od: seifi
svadobní hostia sú súčasťou svadby; by som sa snažil ich tam vhodne zakomponovať; po rokoch sa budú na fotografiách hľadať a nespoznávať sa všetci; to bude smiechu; nechceš, aby 50 či 100 hostí pozeralo stovku fotografii Adama a Evy a nechceš aby títo dvaja hľadeli len na seba, akí sú krásni ... ... skús si to v hlave prebrať a nájsť súlad , symbiózu hostí a mladomanželov, budú ti zavadzať menej
to mi je jasné Jediné, čo je také otravné čo sa hostí týka je fakt, že sa ich vždy veľa otŕča a fotí s mobilom/mydielkom a v konečnom dôsledku z tých mobilných fotiek v 90% prípadoch nič mať nebudú a ani to dobre nevyzerá keď na fotke všetci čumia do mobilu a natáčajú či fotia. A hlavne tým že fotia sa snažia preraziť dopredu a potom zavadzajú.
Je mi jasné že to viem aj normálne povedať svadobčanom, iba ten článok to mal veľmi dobre štylizované, a úprimne, aj ja by som si ho rád znovu prečítal, lebo je poňatý aj humorne (samozrejme s mierou)
 
seifi
2019-07-10 20:42:34+02
príspevok od: Dudkol
to mi je jasné Jediné, čo je také otravné čo sa hostí týka je fakt, že sa ich vždy veľa otŕča a fotí s mobilom/mydielkom a v konečnom dôsledku z tých mobilných fotiek v 90% prípadoch nič mať nebudú a ani to dobre nevyzerá keď na fotke všetci čumia do mobilu a natáčajú či fotia. A hlavne tým že fotia sa snažia preraziť dopredu a potom zavadzajú.
Je mi jasné že to viem aj normálne povedať svadobčanom, iba ten článok to mal veľmi dobre štylizované, a úprimne, aj ja by som si ho rád znovu prečítal, lebo je poňatý aj humorne (samozrejme s mierou)
to potom skús pozrieť Marcela Konečného z ČR
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()