Hore
Fórum » Pokec
 

...Plno fotografov...,ako fotit...?

rudolfo63
2019-09-11 20:53:04+02
Zdravim vsetkych fotografov,foticov,nadsencov zaberov.Obraciam sa na Vas ani nie s problémom,skor s otázkou,ci existuju nejake normy slusnosti pri fotografovani pri roznych akciách povedzme pri kultúrnych akciách a ja si chcem cvaknut par zaberov spod sceny,nezaclanajuc a ani nezavadzajuc /hlavne profikom / pri ich praci...Ako amater samozrejme,chcem mat nejake zabery,ale mam aj nejaku slusnost a mnohých fotografov radsej oslovim,ci nezavadziam,ci nesconim,alebo ustupim a pockam si,nech dokonci zabery...,ale poznam aj slovicka,prepac,dakujem...,uz padam.Niekedy fotim z boku sceny,aby som sa vyhol mikrofónom,bedniam,bannerom,vyleziem na schodiky,aj na scenu,pokial mije dovolene...Minule v BA,ale slusnost isla bokom.Na schodikoch stala zena-fotografka,pomyslel som si,zrejme novinarka ,alebo prenajata fotografka na tento ucel a tak som slusne cakal...Ked ani asi po polhodine nezisla,slusne som sa spytal,ci je z medii a ako este dlho bude fotit...Ta sprska slov z jej ust mi bude este dlho rezonovat v hlave.Nevidite,ze tu mam deti...? A vystupuju...?Co Vy ste za cloveka ? Po dvoch hodinach vystupenia konecne zisla zo schodikov,venujuc mi vrazdiaci pohlad a spokojna sama so sebou,odcvalala...V ten den,som necvakol nic...
 
Deane
2019-09-11 21:10:20+02
príspevok od: rudolfo63
Zdravim vsetkych fotografov,foticov,nadsencov zaberov.Obraciam sa na Vas ani nie s problémom,skor s otázkou,ci existuju nejake normy slusnosti pri fotografovani pri roznych akciách povedzme pri kultúrnych akciách a ja si chcem cvaknut par zaberov spod sceny,nezaclanajuc a ani nezavadzajuc /hlavne profikom / pri ich praci...Ako amater samozrejme,chcem mat nejake zabery,ale mam aj nejaku slusnost a mnohých fotografov radsej oslovim,ci nezavadziam,ci nesconim,alebo ustupim a pockam si,nech dokonci zabery...,ale poznam aj slovicka,prepac,dakujem...,uz padam.Niekedy fotim z boku sceny,aby som sa vyhol mikrofónom,bedniam,bannerom,vyleziem na schodiky,aj na scenu,pokial mije dovolene...Minule v BA,ale slusnost isla bokom.Na schodikoch stala zena-fotografka,pomyslel som si,zrejme novinarka ,alebo prenajata fotografka na tento ucel a tak som slusne cakal...Ked ani asi po polhodine nezisla,slusne som sa spytal,ci je z medii a ako este dlho bude fotit...Ta sprska slov z jej ust mi bude este dlho rezonovat v hlave.Nevidite,ze tu mam deti...? A vystupuju...?Co Vy ste za cloveka ? Po dvoch hodinach vystupenia konecne zisla zo schodikov,venujuc mi vrazdiaci pohlad a spokojna sama so sebou,odcvalala...V ten den,som necvakol nic...
To je dobré, ako si Ty mal vedieť že sú to jej deti? Ja som bol minule na stretnutí Goralov v Červenom Kláštore (viem že niekto tie "Šláger" vystúpenia nemusí), no Kollárovci sú dosť obľúbení, tam nikto nebrání fotografovať pred pódiom, no na pódiu pobehovala celý čas ich fotografka a to teda pôsobilo dosť rušivo.
 
krispin.pucinko
2019-09-11 21:52:43+02
myslim, ze prave takto spoznas fotografa profesionala od fotografa neprofesionala. profesional na takych akciach nekazi zazitok ostatnym, pretoze aspon ciastocne vnima co sa okolo neho deje.
Profik vie kde sa ma postavit. hlavne ti z medii pretoze maju aj kusok respektu voci svojim kolegom. Ak maju fotografi nejaku uroven tak budu ochotni sa prestriedat. a kto to nie je ochotni urobit ani po slusnom opytani tak s tym je skoda stracat cas a mozes ist radsej hladas novy spot z kadial budes fotit.
 
zvonec
2019-09-11 23:44:23+02
príspevok od: rudolfo63
Zdravim vsetkych fotografov,foticov,nadsencov zaberov.Obraciam sa na Vas ani nie s problémom,skor s otázkou,ci existuju nejake normy slusnosti pri fotografovani pri roznych akciách povedzme pri kultúrnych akciách a ja si chcem cvaknut par zaberov spod sceny,nezaclanajuc a ani nezavadzajuc /hlavne profikom / pri ich praci...Ako amater samozrejme,chcem mat nejake zabery,ale mam aj nejaku slusnost a mnohých fotografov radsej oslovim,ci nezavadziam,ci nesconim,alebo ustupim a pockam si,nech dokonci zabery...,ale poznam aj slovicka,prepac,dakujem...,uz padam.Niekedy fotim z boku sceny,aby som sa vyhol mikrofónom,bedniam,bannerom,vyleziem na schodiky,aj na scenu,pokial mije dovolene...Minule v BA,ale slusnost isla bokom.Na schodikoch stala zena-fotografka,pomyslel som si,zrejme novinarka ,alebo prenajata fotografka na tento ucel a tak som slusne cakal...Ked ani asi po polhodine nezisla,slusne som sa spytal,ci je z medii a ako este dlho bude fotit...Ta sprska slov z jej ust mi bude este dlho rezonovat v hlave.Nevidite,ze tu mam deti...? A vystupuju...?Co Vy ste za cloveka ? Po dvoch hodinach vystupenia konecne zisla zo schodikov,venujuc mi vrazdiaci pohlad a spokojna sama so sebou,odcvalala...V ten den,som necvakol nic...
hmm, ako sa hovori, ze komu neni z hora dano, v apatiece nekupi, resp. tetuske ocividne kinderstube chybala....
 
om1ci
2019-09-12 07:14:34+02
...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()