Hore
Fórum » Pokec
 

Ako sa da zrusit konto na ephoto?

Pavol B.
2011-06-25 16:38:04+02
...
 
garyfisher
2011-06-25 17:15:48+02
príspevok od: Pavol B.
...
tusim sa to neda....vobec....
 
lacobi
redakcia ephoto.sk 2011-06-25 17:41:40+02
Ak je tam nejaky technicky problem, staci napisat adminovi a bude to vybavene.


 
trnavsky
2011-06-25 17:59:22+02
Neviem, či stačí napísať adminovi - ja som mu písal, keď som sa zaujímal o možnosť zmeny nick-u. Neodpísal. Ale keď si pozrieš podmienky - dá sa ich prečítať vtedy keď si neprihlásený a tváriš sa že sa chcel zaregistrovať. Tam je niečo také, že keď sa neprihlásiš tuším 30 alebo 90 dní, potom bude konto zrušené (??)
 
lenco
2011-06-25 18:20:28+02
často sa pri komentároch nachádza text:
tento komentár bol zmazaný pri odstránení užívateľského konta autora.

Z toho vyplýva, že kontá sa bežne rušia
 
philips
2011-06-25 19:35:46+02
skus napisat Karolovi Srncovi spravu.
 
Dodo PO
2011-06-25 20:46:05+02
príspevok od: philips
skus napisat Karolovi Srncovi spravu.
 
total empty
2011-06-25 20:46:09+02
Skús vynadať administrátorom a iným kompetentným.
 
Jakub.Rovný
2011-06-25 21:05:10+02
Tak to si mu teda poradil heh,...
 
keko
2011-06-26 15:51:53+02
Skus zalozit vlakno s nazvom:

***** **** ********* ********

Za hviezdickuy dosad pismenka, aby davali zmysel. Funguje to. Aj Attila F. Takto koncil
 
Pavol B.
2011-06-26 16:44:09+02
OK, no zaujmave, nemienim nikomu nadavat ani nejake vulgarne vlakno nemam chut zakladat, jedine napisat adminovi mi ostava. Ale vsade je bezne kde sa clovek zaregistruje je viditelne aj moznost zrusit konto, ale programatori stranky mysleli asi ze stadial nebude chciet asi nikto odist
 
Marcel Rebro
2011-06-26 16:53:59+02
Pri registrácii si zaklikol ze súhlasiš s pravidlami portálu ePhoto kde (sa okrem iného) píše :

[i]III. ZRUŠENIE REGISTRÁCIE

1.Registráciu si nemôže zrušiť sám používateľ. Registrácia používateľa môže byť automaticky zrušená vnasledovných prípadoch:
a.ak sa používateľ neprihlási aspoň raz na portál vlehote 45 dní od prvého odhlásenia,
b.ak sa používateľ za 90 dní ani raz neprihlási na portál. [/i]

Ale nechápem čo riešite. Ak už nemáš záujem fungovať na portáli zmaž fotky, údaje o sebe, profilovú fotku ... a kašli na portál. Takéto konto jesť nepýta, platiť zaň nemusíš ...
 
kovacmj
2011-06-26 17:06:08+02
A kde sú tie pravidlá? Nejako nemôžem nájsť na ne na portáli odkaz. A ak sú prístupné len tým, čo sa idú len registrovať, tak to je blbé (lebo vtedy to aj tak nikto nečíta) a potrebné sú aj pre tých, čo sú už zaregistrovaní.
 
keko
2011-06-26 17:24:23+02
príspevok od: Marcel Rebro
Pri registrácii si zaklikol ze súhlasiš s pravidlami portálu ePhoto kde (sa okrem iného) píše :

[i]III. ZRUŠENIE REGISTRÁCIE

1.Registráciu si nemôže zrušiť sám používateľ. Registrácia používateľa môže byť automaticky zrušená vnasledovných prípadoch:
a.ak sa používateľ neprihlási aspoň raz na portál vlehote 45 dní od prvého odhlásenia,
b.ak sa používateľ za 90 dní ani raz neprihlási na portál. [/i]

Ale nechápem čo riešite. Ak už nemáš záujem fungovať na portáli zmaž fotky, údaje o sebe, profilovú fotku ... a kašli na portál. Takéto konto jesť nepýta, platiť zaň nemusíš ...
Dneskaj je moda rusit konta. Ja som si podla jedneho navodu zrusil konto na FB.
 
keko
2011-06-26 17:26:25+02
príspevok od: Pavol B.
OK, no zaujmave, nemienim nikomu nadavat ani nejake vulgarne vlakno nemam chut zakladat, jedine napisat adminovi mi ostava. Ale vsade je bezne kde sa clovek zaregistruje je viditelne aj moznost zrusit konto, ale programatori stranky mysleli asi ze stadial nebude chciet asi nikto odist
Dobre, netvrdim, ze je to jedina cesta. Ale je ucinna. Takze keby si mal pocit, ze ti nikto nechce zo strany ephoto vyjst v ustrety, comu neverim, tak mas jednu sancu skoncit to stylovo. Ku prikladu Attila F. mi zostane hodne dlho v pamati...
 
Marcel Rebro
2011-06-26 17:28:59+02
príspevok od: keko
Dneskaj je moda rusit konta. Ja som si podla jedneho navodu zrusil konto na FB.
... asi som nemoderny ...
 
Cyril
2011-06-26 18:23:03+02
príspevok od: trnavsky
Neviem, či stačí napísať adminovi - ja som mu písal, keď som sa zaujímal o možnosť zmeny nick-u. Neodpísal. Ale keď si pozrieš podmienky - dá sa ich prečítať vtedy keď si neprihlásený a tváriš sa že sa chcel zaregistrovať. Tam je niečo také, že keď sa neprihlásiš tuším 30 alebo 90 dní, potom bude konto zrušené (??)
Zabudni
 
Jakub.Rovný
2011-06-26 18:32:47+02
Podla mna si chces iba zmenit nick,.. kedze na jeden mail sa da registrovat jedno uzivatelske menoi,,,,
Ak by si chcel zrusit ucet tak jednoducho si vymazes vsetky svoje udaje a na ephoto zabudnes,....
 
anton julény
2015-11-23 18:59:06+01
dnes ráno som si začal čítať celkom zaujímavú debatu a chcel som si ju dočítať večer. ale po článku ako aj autorovi sa tu zľahla zem, a hoci podľa písania som si myslel, že to je dosť mladý človek, bol to už dospelý chlap, ktorý sa podľa všetkého dokáže uživiť a určite preskákal veľa neúspechov. a tak mi je jeho správanie nepochopiteľné. netýka sa to len jeho, už som si to všimol dávnejšie, stačí pár slov alebo viet a dotknutý užívateľ balí krámy. žeby to bol nejaký vírus?

chcel by som im len odkázať, aby sa nevzdávali.
 
Roman Point
2015-11-23 21:32:07+01
príspevok od: anton julény
dnes ráno som si začal čítať celkom zaujímavú debatu a chcel som si ju dočítať večer. ale po článku ako aj autorovi sa tu zľahla zem, a hoci podľa písania som si myslel, že to je dosť mladý človek, bol to už dospelý chlap, ktorý sa podľa všetkého dokáže uživiť a určite preskákal veľa neúspechov. a tak mi je jeho správanie nepochopiteľné. netýka sa to len jeho, už som si to všimol dávnejšie, stačí pár slov alebo viet a dotknutý užívateľ balí krámy. žeby to bol nejaký vírus?

chcel by som im len odkázať, aby sa nevzdávali.
Aj ja som čakal čo pekné my napíše ale k vlaknu som sa nedostal a užívateľ má konto zmazane. Keďže som sa asi jediný dostal do nejakého beznadavkoveho konfliktu s ním tak sa cítim ako protekčný Niekto sa postavil na moju stranu a pána v kríze stredného veku kedy po ňom pozerajú Japonci akú má profi výbavu zrušili ako malého chlapca
 
Strana 1 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()