Hore
Fórum » Pokec
 

Foto casopis/ magazin

Minoslav
Minoslav 2011-11-20 14:44:10+01
Caute, rozmyslam o odoberani nejakeho casopisu - magazinu o foteni. Moze byt aj anglicky, nerobi mi to problem. Skor sa neviem rozhodnut aky. Pomohlo by mi keby mi tu zopar ludi napisalo svoje skusenosti, ktore casopisi odoberali a preco.
 
DenisBede
2017-04-16 12:05:35+02
Ja osobne som vyskúšal niekoľko ale žiadny ma príliš neoslovil... Príliš veľa reklám, málo priestoru venovaného technikám fotenia, krátke recenzie a testy, málo textu zväčša len doplňujúceho fotografie. Dnes je navyše internet plný fotografií, recenzií, testov, rôznych výukových a iných videí a podobne... Osobne teda dávam prednosť sledovaniu ephota a zopár ďalších fotoportálov, 500px pre inšpiráciu a youtube pre videotesty a výuku. Celkovo časopisy príliš nemusím, jediný ktorý pravidelne odoberám je magazín GEO. 5-6 dlhých článkov, často tématické čísla navyše doplnené o nádherné fotografie a len minimum reklám na začiatku a na konci, nie medzi každým článkom. Ale keď sa stane že si nejaký predsa prelistujem v trafike a zaujme ma viac ako 1-2 články tak kúpim...
 
šereda
2017-04-16 13:33:18+02
zial jazyk nie je moja stranka, preto jednoznacne Digitální foto a aj sekcia Velký rozhovor, krasne fotografie !!!, cs fotografie je tragedie moze matat po nociach, to dalsie co vychadza nebudem radsej ani menovat skoda dukatov
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()