Hore
Fórum » Pokec
 

istockphoto-ine fotobanky

Leito
2011-11-24 18:05:44+01
cawte. Chcel som sa spýtať či ma niekto nejake skúsenosti napr s foto bankou istockphoto alebo niečo podobne, či sa tam dá aj niečo zarobiť alebo dokonca či aj platia či to nieje niekedy aj ohuk.
 
Karol Srnec
redakcia ephoto.sk 2011-11-24 18:47:40+01
No ked tam budes mat aspon par tisic skutocne ziadanych (naschval nehovorim dobrych) fotiek, tak si centik po centiku zarobis na kavu. Fotky musis mat v niekolkatich bankach naraz. Musia mat vysoky standard, anglicke popisky a klucove slova. Ak mas na fotke ludi, musis mat s nimi zmluvu, ze ich mozes predavat. Zakladom uspechu je velke mnozstvo, perfektne vedeny archiv a opakujem, fotky ktore chcu zakaznici a ni ktore chces ty dat do fotobanky.
 
keko
2011-11-24 22:50:31+01
príspevok od: Karol Srnec
No ked tam budes mat aspon par tisic skutocne ziadanych (naschval nehovorim dobrych) fotiek, tak si centik po centiku zarobis na kavu. Fotky musis mat v niekolkatich bankach naraz. Musia mat vysoky standard, anglicke popisky a klucove slova. Ak mas na fotke ludi, musis mat s nimi zmluvu, ze ich mozes predavat. Zakladom uspechu je velke mnozstvo, perfektne vedeny archiv a opakujem, fotky ktore chcu zakaznici a ni ktore chces ty dat do fotobanky.
Zeby som si otvoril fotobanku? Chut zdierat mam, bankovy ucet mam, ICO mam ... CO mi vlastne chyba? Chrbtovu kost mam ...
 
lubco
2011-11-25 10:33:55+01
príspevok od: Leito
cawte. Chcel som sa spýtať či ma niekto nejake skúsenosti napr s foto bankou istockphoto alebo niečo podobne, či sa tam dá aj niečo zarobiť alebo dokonca či aj platia či to nieje niekedy aj ohuk.
Nieje to ofuk, aj platia
Skús radšej Shutterstock, tam budeš mať väčšiu šancu že niečo predáš.
 
mysyno
2011-11-25 15:37:00+01
skus dollarphotostock.com to je pre ameterov
 
PeterMarek
2011-11-25 15:46:41+01
príspevok od: keko
Zeby som si otvoril fotobanku? Chut zdierat mam, bankovy ucet mam, ICO mam ... CO mi vlastne chyba? Chrbtovu kost mam ...
Chrbtová kosť je navyše. Po jej odstránení by to šlo...
 
PeCh
2011-11-25 16:21:07+01
príspevok od: PeterMarek
Chrbtová kosť je navyše. Po jej odstránení by to šlo...
Chýbajú ešte veľké oči .
 
keko
2011-11-25 17:50:54+01
príspevok od: PeCh
Chýbajú ešte veľké oči .
Ale ja nechcem srat, ja chcem na na nadseni miestnej fotografujucej verejnosti zarabat ...
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()