Hore
Fórum » Pokec
 

Novinárska prax ako fotoreportér

Pali-ca
2012-03-30 19:41:23+02
Ahojte,
ako student zurnalistiky potrebujem kazdy rok redakcnu prax, chcem sa vas opytat ci nemate nahodou skusenosti alebo neviete za akych podmienok by sa ta prax dala spravit ako fotoreporter, na konkretnom mediu mi vobec nezalezi, vypomahal by som dakemu fotoreporterovi, ziskal by som prax a velmi uzitocne skusenosti, ktore sa mi urcite zidu viac ako praca v univerzitnom casopise a on by ziskal pomoc zadarmo
dakujem
 
valec86
2012-03-30 19:54:48+02
osovil si aspon jeden regionalny dennik, tyzdenik?
 
Pali-ca
2012-03-30 20:06:07+02
no nad tym som tiez rozmyslal, ale kedze v mojom meste skoro vobec nie som a v mojom univerzitnom mestev nitre to je dost bieda kedze beru na prax hlavne obycajnych redaktorov a aj kebyze tam robim ako fotograf tak skusenosti moc neziskam pretoze v tom pripade mozem fotit aj bez toho aby som fotil pre noviny a bude to to iste
skor som si to predstavoval tak, ze budem chodit so skutocnym fotografom a nieco sa naucim ale to asi moc mozne nie je
 
seifi
2012-03-30 21:37:30+02
príspevok od: Pali-ca
no nad tym som tiez rozmyslal, ale kedze v mojom meste skoro vobec nie som a v mojom univerzitnom mestev nitre to je dost bieda kedze beru na prax hlavne obycajnych redaktorov a aj kebyze tam robim ako fotograf tak skusenosti moc neziskam pretoze v tom pripade mozem fotit aj bez toho aby som fotil pre noviny a bude to to iste
skor som si to predstavoval tak, ze budem chodit so skutocnym fotografom a nieco sa naucim ale to asi moc mozne nie je
čo radí škola ? tá ma najviac skúsenosti, ako niečo dohodiť študentom, hádam len máte nejaké kontakty s denníkmi, týždenníkmi, kde robia absolventi školy ? , tam by mali byť tiež nejaké kontakty a taký absolvent čo je niekde 2-5 rokov by mohol dať aspoň dobrú radu; a a potom si na SK tak hľadaj niečo cez rodinu a známych, do krčmy chodíš ?, skús aj tam, ... ak sa to nehne, zodvihol by som telefon a začal volať šefredaktorov,...
skúsiť by si mohol aj cez mestské osvetové strediská, tam všade sú fotografi, ktorí chodia na akcie, tí by ťa mohli zobrať pod krídla, ak sa nebudú cítiť ohrození;
 
Strana 1 z 1
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()