Hore
Fórum » Pokec
 

Zlaté Moravce (okolie),hladám paťáka/čku ,ktorí radi fotografujú

STIEVEN
STIEVEN 2012-04-24 12:44:56+02
Zlaté Moravce - okolie.....hladám parťáka alebo partáčku ,na spoločné fotografovanie ,ktorí to myslia s fotografovaním úplne vážne ,najlepšie zo zameraním ,krajinár aj nočným fotografovaním . S pozdravom Štefan 25 r.
 
STIEVEN
2012-04-25 10:01:30+02
príspevok od: STIEVEN
viem o fotoklube v Topolčiankách ,moc dobre ,zatial touto formou nič nehladám ,aby som bol v klube ,momentalne nie ...
vdaka za radu ,vážim si to
 
Koma
ocenenie redakciou 2012-04-25 10:39:02+02
Skús zájsť na túto akciu...určite tam na stopro bude plno fotografov z okolia Moraviec a máš šancu sa s niekým zoznámiť aj osobne nie len cez PC...bol som tam v zámočku asi pred mesiacom na vernisáži amfo ....veľmi príjemné prostredie v tom zámockom parku tak navečer keď zapadajúce slnko cez kmene a koruny stromov presvitá...kopec motivov a svetlohier...a na vernisáži bolo super

http://www.fotop.sk/vystavy/1923
 
STIEVEN
2012-04-25 23:07:22+02
príspevok od: Koma
Skús zájsť na túto akciu...určite tam na stopro bude plno fotografov z okolia Moraviec a máš šancu sa s niekým zoznámiť aj osobne nie len cez PC...bol som tam v zámočku asi pred mesiacom na vernisáži amfo ....veľmi príjemné prostredie v tom zámockom parku tak navečer keď zapadajúce slnko cez kmene a koruny stromov presvitá...kopec motivov a svetlohier...a na vernisáži bolo super

http://www.fotop.sk/vystavy/1923
Ahoj Luboš,ano poznam moc dobre, tento klub aj zopar ludi ,na tuto akciu sa chystam toho 30 aprila a snad sa tam uvidime spolocne .Štefan R.
 
conan7
2012-04-26 07:55:45+02
príspevok od: STIEVEN
ako vídím ,každý sa tu stoho smeje ,dosť velká škodoradosť ,čo už aj takých ludí je na svete dosť.....
ale ved o 2 príspevky vyššie si sa priznal že ti ide len o zoznamko, tak nech sa páči: www.pokec.sk
 
STIEVEN
2012-04-26 11:27:11+02
príspevok od: conan7
ale ved o 2 príspevky vyššie si sa priznal že ti ide len o zoznamko, tak nech sa páči: www.pokec.sk
nehnevaj sa ,ale nič takého som nenapísal...treba si to ešte raz prečítať
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()