Hore
Fórum » Pokec
 

Ako sa naucit fotit-kniha

duracelko
duracelko 2012-05-05 14:52:20+02
Zdravim vsetkych. Chystam sa kupit si prvu zrkadlovku (NIKON D5100 + 18-105 AF-S DX VR) a chcel by som sa s nou aj naucit zabchadzat. Pozeral som na nete nejaku literatutu a je snad milion knih ako sa naucit fotit. Prosim, ma niekto dobru skusenost s nejakou konkretnou knizkou?? Popripade by som nejaku aj odkupil, ak ju niekto uz nepotrebuje. Dakujem. Ak je to tu na fore riesene, tak sa ospravedlnujem a prosim neukamenujte ma hned za pry prispevok.
 
diusska
2017-03-29 09:10:54+02
príspevok od: salves
Ak xceš pošlem ti slovenský PDF je to necelých 18MB...
Dobrý deň, síce je to už 5 rokov dozadu ale chcela som sa opýtať či neviete odkiaľ máte slovenskú verziu knihy Mistrovství práce s DSLR... podľa recenzií je to super kniha, takže si ju chcem zakúpiť ale bohužiaľ čeština sa mi dosť zle číta, a nikde inde som slovenskú verziu nenašla... 😊 Ďakujem za odpoveď a dúfam, že mi budete vedieť pomôcť... 😊
 
brdo
2017-03-29 21:35:24+02
príspevok od: diusska
Dobrý deň, síce je to už 5 rokov dozadu ale chcela som sa opýtať či neviete odkiaľ máte slovenskú verziu knihy Mistrovství práce s DSLR... podľa recenzií je to super kniha, takže si ju chcem zakúpiť ale bohužiaľ čeština sa mi dosť zle číta, a nikde inde som slovenskú verziu nenašla... 😊 Ďakujem za odpoveď a dúfam, že mi budete vedieť pomôcť... 😊
Aj ja ju mám iba v češtine. Mne sa však viac páči Digitální krajinárská fotografie - Michael Frye, alebo Fotografie v praxi od M. Freeman (Kompozícia, Svetlo, ...), ale aj keď sú v češtine, tak sa mi to zdalo dosť pochopiteľné.
 
diusska
2017-03-30 15:22:01+02
príspevok od: brdo
Aj ja ju mám iba v češtine. Mne sa však viac páči Digitální krajinárská fotografie - Michael Frye, alebo Fotografie v praxi od M. Freeman (Kompozícia, Svetlo, ...), ale aj keď sú v češtine, tak sa mi to zdalo dosť pochopiteľné.
Určite sa neskôr poobzerám aj po takých knihách, ale najskôr by som chcela práve takúto knihu kde sa dočítam aj všetky technické veci... ide o moju prvú zrkadlovku preto potrebujem niečo čo ma naučí s ňou zaobchádzať... 😊 A čo sa týka češtine, nie som narodená na Slovenku prišla som sem iba pred 9 rokmi a preto mám s češtinou problém, počúvať mi nevadí ale čítať je to už horšie... ale ďakujem za tipy... 😊
 
Andrej454
2018-05-04 14:40:25+02
Nechcem zakladať novú tému, tak sa spýtam tu, v poodbnej: čo si myslíte o tomto kurze? https://www.learn2code.sk/kurzy/kurz-fotografovania-pre-pokrocilych Začiatky nejaké mám, ale chcem sa posúvať na novú úroveň. Hej, viem že to je len fotiť, fotiť a viac fotiť, ale nejaké tie teoretické roviny viac do hĺbky a kompozície... Či to ale nebud evyhodených 80€.
 
Marek Vančo
2018-05-08 09:31:54+02
príspevok od: Andrej454
Nechcem zakladať novú tému, tak sa spýtam tu, v poodbnej: čo si myslíte o tomto kurze? https://www.learn2code.sk/kurzy/kurz-fotografovania-pre-pokrocilych Začiatky nejaké mám, ale chcem sa posúvať na novú úroveň. Hej, viem že to je len fotiť, fotiť a viac fotiť, ale nejaké tie teoretické roviny viac do hĺbky a kompozície... Či to ale nebud evyhodených 80€.
Pozri Čo všetko dostaneš, aj garanciu na vrátenie (kontaktuj ich a over si za akých podmienok to môžeš uplatniť):
7 hodín kvalitných profesionálnych videotutoriálov
desiatky videí
garancia vrátenia peňazí v prípade, že s kurzom nebudeš spokojný
certifikát o absolvovaní online kurzu

asi nikto ten kurz nebsolvoval v ePhoto, tak sa k tomu nevieme vyjadriť.
 
seifi
2018-05-12 13:03:24+02
príspevok od: Andrej454
Nechcem zakladať novú tému, tak sa spýtam tu, v poodbnej: čo si myslíte o tomto kurze? https://www.learn2code.sk/kurzy/kurz-fotografovania-pre-pokrocilych Začiatky nejaké mám, ale chcem sa posúvať na novú úroveň. Hej, viem že to je len fotiť, fotiť a viac fotiť, ale nejaké tie teoretické roviny viac do hĺbky a kompozície... Či to ale nebud evyhodených 80€.
kúp si ročne predplatné na ephoto a klikni na fotoškolu; a na youtube je toho mraky ... ; to potom skôr WS , fotiť, rozprávať a porovnávať
 
Strana 4 z 4
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()